egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

SUSISIEKITE: +370 694 57384 | info@egoperfectus.lt

Individualūs kalbų kursai

Personalizuoti kalbų kursai su egoPERFECTUS vyksta tiesiog kitaip nei įprasta. Atsižvelgdami Jūsų išsikeltus tikslus, kartu su Jumis išrenkame Jums aktualias tematikas ir mokymų medžiagą. egoPERFECTUS nenaudojame tipinių vadovėlių – mokomės iš Jums aktualių ir įdomių šaltinių – video medžiagos, periodinių leidinių.

  /    /  Individualūs kalbų kursai

Mūsų kainos individualioms pamokoms:

  • Anglų kalbos kursai ~35 €/ak. val.
  • Vokiečių, prancūzų, italų, rusų, kinų, ispanų, olandų, lenkų, latvių kalbų kursai ~35 €/ak. val.
  • Norvegų, švedų, danų kalbų kursai ~43 €/ak. val.

Individualų kalbų mokymą organizuojame tiek Lietuvoje, tiek užsienyje – viskas priklauso nuo tobulėti trokštančio asmens poreikių, tikslų ir galimybių. Itin svarbi yra mokymosi aplinka, tinkamai parinkti edukacijos specialistai. Tai – taip pat personalizuotos edukacijos dalis. Mes pasiūlysime Jums tinkamiausią mokymosi būdą ir aplinką, tinkamą tobulėti, pavyzdžiui: anglų kalba – pietūs su gimtakalbiu dėstytoju, norvegų kalba – panašios verslo srities vadovų grupėje, prancūzų kalba – viešnagė Paryžiuje.

Nustatome Jūsų užsienio kalbos lygį

Testo, egoTRACKING metodikos ir individualaus pokalbio pagalba nustatome Jūsų užsienio kalbos lygį.

Pasidaliname savo įžvalgomis

Pasidaliname savo įžvalgomis: supažindiname Jus su Jūsų stiprybėmis, paminime galimus iššūkius tobulėjimo metu.

Sudarome mokymo planą

Kartu su Jumis sudarome mokymų planą: nustatome tikruosius poreikius ir tikslus, kurie skatina mokytis kalbų. Išsiaiškiname, kokiu tikslu bus naudojama užsienio kalba – darbui ar asmeniniams poreikiams. Pasitiksliname, ar svarbiau gramatika, ar kalbos laisvumas. Pavyzdžiui, užsienio kalba gali būti reikalinga produktų ar idėjų pristatymuose, tad reikia mokėti ja sklandžiai, įtaigiai ir išraiškingai kalbėti.

Parenkame mokymo metodus

Atsižvelgiant į išsiaiškintus tikslus parenkami mokymo metodai ir stiliai.

Parenkame mokymų temas

Medžiaga ruošiama individualiai, atsižvelgiant į Jums aktualias temas, domėjimosi sritis. Čia esame visiškai neriboti: temų įvairovė priklauso nuo Jūsų. Tai gali būti verslumas, asmenybės augimas, literatūra ir menas, sportas, gamta, politika ir kt.

Mokymuose siekiame asmeninio tubulėjimo

Šių mokymų metu ugdome ne tik reikalingas kalbines kompetencijas, bet ir siekiame asmeninio, profesinio tobulėjimo, skatiname augti, plėsti interesų ratą, atrasti motyvaciją. Tai ne tušti žodžiai – bendradarbiaujame su koučingo specialistais, psichologais, karjeros konsultantais ir kitais sėkmingais savo sričių specialistais, kurie nori pasidalinti savo žiniomis.

Dirbame su kompetentingais dėstytojais

Mūsų dėstytojai nuolat kontroliuoja mokymosi procesą, siekia įtvirtinti naujus įgūdžius, stengiasi išlaikyti Jūsų motyvaciją. Reikiamų rezultatų padeda pasiekti nuolatinis darbas, pasitikėjimo savimi skatinimas ir teigiamų nuostatų įtvirtinimas.

Parenkame mokymo medžiagą

Pamokose bei mokymo programoje nėra naudojami standartizuoti vadovėliai;
Naudojame naujausią, aktualią mokymų medžiagą, autentiškus informacijos šaltinius: TED Talks, Harvard Business Review, The Economist, Forbes, Executivegrow.com, National Geographic, periodinius leidinius, mokslinius straipsnius ir kt.

Suteikiame informaciją apie mokymo pažangą

Viso kurso metu informuojame apie atliktą pažangą: nuolatos stebime Jūsų tikslus, progresą.

Turite klausimų?

Agnė Kairavičė

+370 688 16258
agne@egoperfectus.lt