egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

SUSISIEKITE: +370 694 57384 | info@egoperfectus.lt

Kalbų kursai grupėse

Kurso trukmė: 40 ak. val.
Vienos ak. val. kaina: nuo 10€
Mažiausias perkamas pamokų kiekis: 8 ak. val.
Grupės dydis: 4 žmonės

Visapusiškas tobulėjimas

Kalbų kursai grupėse

Personalizuoti kalbų kursai su egoPERFECTUS vyksta tiesiog kitaip nei įprasta. Atsižvelgdami į Jūsų išsikeltus tikslus, kartu su Jumis išrenkame Jums aktualias tematikas ir mokymų medžiagą. Mes nenaudojame vadovėlių – mokomės iš Jums aktualių ir įdomių šaltinių – video medžiagos, periodinių leidinių.

Kodėl mes?

 • Mokome ne iš vadovėlių, o iš aktualios periodinės literatūros, video medžiagos.
 • Mūsų mokytojai nuolatos stažuojasi, yra ne tik savo srities specialistai, bet ir koučeriai.
 • Parenkame mokytoją, kuris tinka Jums pagal interesus ir savo vidines savybes.
 • Pakitus Jūsų interesams, keičiame mokymosi planą.
 • Siekiame, kad tobulintume ne tik užsienio kalbos įgūdžius, bet ir visapusiškai tobulėtumėte.
 • egoPERFECTUS įsikūręs patogioje vietoje: namelyje Žvėryne. Mūsų klasės erdvios, jaukios, šviesios ir moderniai įrengtos.

Kaip mokome?

 • Atliekame Jūsų poreikių analizę ir parenkame tinkamiausią dėstytoją.
 • Nustatome Jūsų žinių lygį.
 • Pirmos pamokos metu parenkame temas ir medžiagą pagal grupelės bendrus interesus.
 • Pamokose žiūrėsime įdomius video (pvz.: TED Talks), skaitysime su tema susijusius žurnalus, bendrausime tarpusavyje.
 • Nuolatos sekame Jūsų pažangą, skiriame individualias užduotis.
 • Po kurso pateikiame literatūros, video sąrašus tolesniam mokymuisi.

Mūsų filosofija

egoPERFECTUS namelyje svarbiausias dalykas – nuolatinis visapusiškas tobulėjimas.

Kalbų mokome iš įdomios, periodinės literatūros, video medžiagos. Renkamės dėstytojus, kurie yra ne tik puikūs specialistai, bet ir turi įdomių hobių: domisi psichologija, joga, ekonomika, kelionėmis ar kitomis akiratį plečiančiomis sritimis. Mūsų dėstytojai yra ir koučeriai, tad moka puikiai motyvuoti, supranta klientų norus ir yra visapusiškai tolerantiški kitiems požiūriams, aplinkai.

Nuolatos tobulėjame seminaruose, saviugdos paskaitose ir stengiamės perteikti įgytas žinias savo klientams.

Daugiau apie kalbos kursus grupėse

Galimi laikai, grupės:

 • I grupė. Pirmadieniais, trečiadieniais 12:00-13:00 val. (1 val.)
  Kaina: 80 Eur už 8 valandas
 • II grupė. Antradieniais, ketvirtadieniais 12:00-13:00 val. (1 val.)
  Kaina: 80 Eur už 8 valandas
 • III grupė. Pirmadieniais, trečiadieniais 17:00-18:30 val. (1,5 val.)
  Kaina: 120 Eur už 8 pamokas (16 akademinių valandų)
 • IV grupė: Antradieniais, ketvirtadieniais 17:00-18:30 val. (1,5 val.)
  Kaina: 120 Eur už 8 pamokas (16 akademinių valandų)

Dėstydami individualams pastebėjome, kad žmonės, kurie mokosi kalbų, neretai nori ir socializacijos aspekto: ne tik pabendrauti, bet ir palyginti save su kitais, nori gyvo pokalbio su kolegomis, nori pasisemti naujų idėjų. Dėl to nutarėme siūlyti ir kursus itin mažose grupelėse. Šiuose kursuose išlaikoma egoPERFECTUS kursų kokybė.

Kaip viskas vyksta? Visų pirma Jūs būsite pakviestas sudalyvauti įvadiniame pokalbyje su projektų vadove, kuri atliks Jūsų poreikių analizę: aiškinsis kokios yra Jūsų patirtys, kaip mokytis patiko, kaip nelabai, ko tikitės iš mūsų. Ji nustatys Jūsų žinių lygį ir parinks dėstytoją.

Mes savo dėstytojus pažįstame: žinome, kuris draugiškas, kuris – griežtas, kuris mėgsta gramatiką, o kuris – šnekamąją kalbą. Žinome kiekvieno dėstytojo prigimtis ir intelektus, stiprybes. Žinome, kuris kuo domisi, kuris psichologiškai geriau suvaldys situaciją, o kuris papasakos įdomybių iš ekonomikos, istorijos šakų. Žinome, kuris dėstys nuosekliai, atsižvelgdamas temas ir punktus, o kuris – palaikys pokalbį. Visada ieškome dėstytojų, kurie yra išskirtiniai savo žiniomis, talentais, požiūriu į pasaulį. Mūsų dėstytojai nuolatos tobulina savo žinias, kelia kvalifikaciją. Jos yra studijavę ar stažavęsi užsienyje, keliauja ir siekia perkelti gerąsias praktikas į Lietuvą.

Pirmos pamokos metu dėstytojas patikrins Jūsų žinių lygį, sudėlios temas, parinks įdomią Jums medžiagą: video, filmus, knygas, straipsnius, žurnalus. Pradės aiškintis, kaip mokytis yra patogu Jums, suprasti darbo su Jumis specifiką. Kadangi mūsų dėstytojai kartu yra ir koučeriai, jie puikiai moka padrąsinti. Jie kokybiškai seka Jūsų progresą, padeda užtvirtinti žinias, naudoti žodžius ar konstrukcijas, kurias dažniau primirštate.

Mūsų užsienio kalbų sesijos nesibaigia užvėrus namelio duris. Gaunate video ir literatūros nuorodas, kur galite toliau gilinti savo žinias Jums įdomiomis temomis. Visgi, nesame prisirišę prie sudarytų planų – jei Jūsų interesai mokymų eigoje pasikeitė, keičiame ir planą. Jei nusibodo ekonomika, o pradėjo patikti marketingas – puiku – kalbos sesijų metu apjungsime šias žinias.

Siekiame, kad mūsų užsienio kalbos sesijose Jūs ne tik mokytumėtės užsienio kalbą, bet ir tobulėtumėte visapusiškai: gilintumėte profesines žinias, laiką skirtumėte hobiams, ugdytumėte norą domėtis mus supančiu pasauliu ir įgyti naujų žinių.

Turite klausimų?

Agnė Kairavičė

+370 688 16258
agne@egoperfectus.lt