egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

SUSISIEKITE: +370 694 57384 | info@egoperfectus.lt

Vidurinis mokslas užsienyje

Mūsų profesionalių konsultantų patirtis, bendradarbiavimas su prestižinėmis vidurinėmis mokyklomis visame pasaulyje bei naudojama egoMAPPING metodika leidžia pasiūlyti tinkamiausias vidurinio išsilavinimo ir mainų galimybes moksleiviams, atsižvelgiant į jų individualias savybes, gabumus ir poreikius. Lydėsime tėvus ir jų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

  /    /  Vidurinis mokslas užsienyje

Kaip vyksta mūsų konsultacijos?

  • Naudojant egoMAPPING metodiką, siekiama išsiaiškinti tikruosius moksleivio mokymosi užsienyje poreikius ir lūkesčius.
  • Jau pačios pirmos konsultacijos metu aktyviai bendrauti įtraukiami ir tėvai, ir vaikai. Siekiama išsiaiškinti ir suprasti tėvų poreikius ir lūkesčius, moksleivių asmenines savybes, turimus ar galimus lavinti gabumus.
  • Įvertinami esami pasiekimai, akademiniai įvertinimai, pažymos iš mokyklos, atliekami dokumentų vertimai.
  • Pateikiami tinkamiausi vidurinio mokslo pasiūlymai, atsižvelgiant į pateiktus moksleivio tobulėjimo poreikius.
  • Tvarkingai užpildomi stojimo dokumentai.
  • Derinami ir organizuojami pažintiniai vizitai į užsienio mokyklas.
  • Organizuojami pasiruošimo kursai stojamiesiems mokyklų egzaminams.
  • Gautų pasiūlymų aptarimas, sutarties su pasirinkta mokykla pasirašymas, visų reikiamų formų užpildymas.
  • Pagalba pasiruošiant mokslams užsienyje: akademinių dalykų mokymas anglų kalba, atsižvelgiant į pasirinktos mokyklos programą.

Susidomėjote? Užpildykite užklausos formą dešinėje arba skambinkite +370 620 22210.


Vidurinis išsilavinimas užsienyje – tai galimybė moksleiviams įgyti aukštos kokybės vidurinio mokslo diplomą ir lavinti pasirinktos srities gabumus. Vidurinis mokslas užsienyje vertingas dėl daugelio priežasčių. Svarbiausia tai, jog užsienio šalių švietimo sistemos formavosi dešimtmečius ar net šimtmečius, todėl jos išsiskiria stabilumu ir tradicijomis. Vidurinis mokslas pasižymi aukšta kokybe, teorija čia neatsiejama nuo praktikos, kiekvienam vaikui skiriamas individualus dėmesys, be to, jaunimui siūloma labai plati ir įdomi popamokinė veikla. Pavyzdžiui, Didžioji Britanija, JAV, Kanada, Šveicarija, Prancūzija ar Australija siūlo itin aukštos kokybės vidurinį išsilavinimą su tam tikromis sporto ar meninės veiklos specializacijomis. Dėl šios priežasties mokiniai gali lengvai derinti akademinius mokslus ir kitas popamokines veiklas.

egoPERFECTUS moksleiviams siūlo ir mainų programas užsienyje. Šis pasiūlymas puikiai tinka tiems, kurie nori pasitobulinti užsienio kalbą, geriau pažinti pasirinktą šalį mokantis užsienio vidurinėje mokykloje vieną trimestrą, semestrą ar visus akademinius mokslo metus. Mainų programos užsienyje suteikia tinkamas sąlygas pagilinti pasirinktos užsienio kalbos žinias, susipažinti su nauja šalimi ir jos kultūra, be to, tai – gera proga ugdyti savarankiškumą, atrasti naujų pomėgių.

Patirtis, įgyta užsienio vidurinėje mokykloje, nors ir per trumpą laiką, turi įtakos sėkmingai karjerai. Mainų programa suteikia galimybę pabuvoti kitoje kultūroje: paauglys turi progą pažinti ir įvertinti save kitame sociokultūriniame kontekste. Tokia patirtis keičia mąstymą, kitaip suvokiama ankstesnė ir dabartinė aplinka, ugdomas savarankiškumas, realistiškas požiūris į gyvenimą. Jaunas žmogus, skatinamas užsienio švietimo sistemos, pradeda suvokti savo gebėjimus, poreikius ir norus. Jis kryptingai siekia savų tikslų akademinėje, pomėgių srityje. Tai padeda ateityje, pabaigus mokyklą, pasirinkti tinkamą profesinę sritį, sėkmingai siekti karjeros.

Gilias profesines žinias ir ilgametę patirtį turintys egoPERFECTUS specialistai, konsultuodami vidurinio išsilavinimo užsienyje klausimais, taiko originalią egoMAPPING metodiką. Ši metodika, renkantis vidurinę mokyklą, padeda išsiaiškinti tėvų ir jų atžalos poreikius, išanalizuoti galimus pasirinkimo variantus ir priimti galutinį sprendimą. Į bendrovės egoPERFECTUS siūlomų mokyklų sąrašą įtrauktos tik tam tikrus kokybinius kriterijus atitinkančios mokyklos iš viso pasaulio, išsiskiriančios aukšta mokymo kokybe. Šiose mokyklose dirba tik profesionalūs pedagogai bei teikiama daug papildomo ugdymo galimybių.

Turite klausimų?

Aida Sodienė

+370 620 22210
aida@egoperfectus.lt