egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Apie mus

  /  Apie mus

egoPERFECTUS – tai tiesiausias kelias tobulėjimo siekiančiam žmogui įgyti unikalų pranašumą prieš kitus. Savo tikslus ir poreikius žinančiam žmogui teikiame individualias mokymosi ir kitų edukacinių paslaugų konsultacijas. Galime tai pasiekti, nes esame personalizuotos edukacijos lyderis Lietuvoje, turime žinomiausius personalizuotos edukacijos konsultantus, naujausią mokymosi medžiagą bei originaliai sukurtas personalizuotos edukacijos metodikas.

UAB „Ego perfectus“ – personalizuotos edukacijos rinkos lyderė Lietuvoje ir Latvijoje, priklausanti edukacinių įmonių „Kalba“ grupei. Šiai grupei taip pat priklauso „Kalba.Lt“ ir „Kalba.Lv“.

2005 m. įkurta kalbų mokykla UAB „Lingua perfecta“ įžvelgė individualizuoto mokymosi svarbą ir, prisijungusi prie „Kalba“ įmonių grupės su nauju pavadinimu egoPERFECTUS, žengė tvirtą žingsnį personalizuotos edukacijos srityje. Bendrovė siekia suprasti kliento asmeninius poreikius, tikslus ir pateikti asmeniškai jam sukurtą edukacijos pasiūlymą.

Šiuo metu įmonėje dirba žinomiausi personalizuotos edukacijos specialistai, vidurinio, aukštojo mokslo užsienyje ir karjeros konsultantai, gimtakalbiai užsienio kalbų dėstytojai bei kvalifikuoti korepetitoriai. Mokymui ir konsultacijoms naudojama tik naujausia mokymo medžiaga bei originalios personalizuotos mokymo programos.

Darbuotojų profesionalumas, patirtis, originalios metodikos ir įmonės vertybės leidžia teikti kokybiškas personalizuotos edukacijos paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje.

Turite klausimų?

+370 694 57384
info@egoperfectus.lt

Rytis Jurkėnas

Rytis Jurkėnas

Profesionalus karjeros konsultantas, edukacinių bendrovių grupės „Kalba“ savininkas, kuriai priklauso „Kalba.Lt”, „Kalba.Lv”, „Ego perfectus” Lietuvoje ir Latvijoje.

„Gyvename sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, tad sėkmės siekiantis žmogus privalo nuolatos mokytis ir tobulėti. Mano strategija – mokytis visą gyvenimą. Be to, tai be galo įdomu ir malonu. Turiu medicinos gydytojo ir vadybos magistro diplomus, esu antrepreneris, o profesionalios karjeros konsultacijos yra mano hobis ir aistra. Karjeros konsultavimas – tai metodas, kai naudojantis specialiomis metodikomis ir testais, padedama teisingai pasirinkti savo gyvenimo kelią.

Seniai suvokiau, kad norėdamas būti geriausiu savo srityje, privalai mokytis ir tobulėti pats. Todėl esu aplankęs daugiau kaip 100 universitetų ir vidurinių mokyklų visame pasaulyje, giliai išstudijavęs išsivysčiusių šalių švietimo sistemas bei mokymo metodus. Pasaulinė praktika teigia, jog kiekvienas individas yra asmenybė, turinti individualų žinių ir gebėjimų rinkinį. Su žiniomis šiandien viskas paprasta – joms perteikti skiriama didžioji laiko dalis. Tačiau tokiu būdu dažnai yra ignoruojami asmens gebėjimai. Čia ir slypi sėkmingos karjeros esmė: kiekvieno individo stiprių savybių išryškinimas ir atskleidimas, pritaikant individualiai parinktus mokymo metodus ir sistemas.

Personalizuota edukacija, sudarydama galimybes įgyti individualų pranašumą, yra sėkmingos karjeros pamatas.“

Aida Sodienė

Direktorė

„Daugiau nei dešimt metų konsultuoju klientus įvairių mokymosi programų užsienyje klausimais. Esu aplankiusi daugumą vidurinių mokyklų tiek Europoje, tiek Jungtinėse Valstijose bei Kanadoje, dalyvavau ir gilinau profesines žinias edukacinėse konferencijose Didžiojoje Britanijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Kanadoje bei JAV. Gerai išmanau įvairių šalių švietimo sistemas ir konkrečių mokyklų privalumus.

Ilgametė patirtis leidžia man suprasti, kad tiek tėvams, tiek moksleiviams mokymosi užsienyje pasirinkimas yra labai atsakingas sprendimas. Kiekvienas vaikas skirtingas ir individualus, kiekvienas stengiasi rasti savo asmeninį kelią.

Mano nuomone, personalizuota edukacija – tai geriausias būdas, sutelkiant asmeninį dėmesį, profesines žinias ir sukauptą patirtį, kiekvienam vaikui parinkti labiausiai jam tinkantį individualų mokymosi ir tobulėjimo kelią.“

Vytautas Masiokas

Studijų užsienyje projektų vadovas

„2011 metais, baigęs studijas, pradėjau profesionalią aukštojo mokslo užsienyje specialisto karjerą. Kadangi pačiam teko studijuoti Lietuvoje, Danijoje ir Jungtinėje Karalystėje, puikiai supratau, kad aukštojo mokslo ir švietimo sistemos kiekvienoje šalyje skiriasi ir kad kiekvienas, besirenkantis studijas ir norėdamas rasti sau tinkamiausią variantą, turi žinoti tam tikrų detalių.

Laikui bėgant, tapau akredituotu specialistu, Ženevoje man buvo įteiktas ICEF tarptautinio aukštojo mokslo konsultavimo sertifikatas, kurio dėka didžioji dalis aukštųjų mokyklų užsienyje mane mato kaip vieną pirmųjų kompetentingų kontaktų Lietuvoje. Taip pat aplankiau ne vieną universitetą Europoje ir už jos ribų. Dalyvavau tarptautinėse universitetų konferencijose JAV, Didžiojoje Britanijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Danijoje, Šveicarijoje ir Turkijoje, kuriose susirinkdavo ne tik tos šalies aukštosios mokyklos, bet ir kitų šalių mokymo įstaigų atstovai, dalydavosi savo mokyklų privalumais, akademiniais reikalavimais bei karjeros galimybėmis po studijų. Per savo karjerą teko konsultuoti studentus, stojančius į Cambridge, Oxford, King’s College, Technical University Munchen, Amsterdam, Bocconi ir IVY lygą. Žinoma, tai tik keli iš daugelio TOP ir vidutinių universitetų, į kuriuos įstoja mano klientai.

Pabaigai norėčiau pabrėžti, jog personalizuotos konsultacijos metu pateikiamas visas planas, kuriuo besivadovaudamas klientas pasiekia savo tikslą. Jei klientas neapsisprendęs, visada galiu pasiūlyti mūsų unikalius karjeros nustatymo įrankius arba, jei yra nepasiruošęs akademiniams dalykams ar testams, kaip, pvz.: IELTS, SAT, ACT, GRE, TOEFL, BMAT, UKCAT ir kt., galiu kreiptis pagalbos į savo kolegas, kurie pasiūlys paruošiamąsias stovyklas, užsiėmimus su dėstytoju pagal poreikį ir galimybes. Manau, tuo mūsų paslauga ir unikali – esant poreikiui, klientas gali sulaukti pagalbos ir patarimų iš skirtingų savo srities specialistų, kurie, komunikuodami tarpusavyje, siekia bendro komandinio tikslo: tinkamai paruošti ir nukreipti žmogų galutinio jo tikslo link.“

Giedrė Bujokaitė-Klimavičienė

Projektų koordinatorė

„Skaitydama paskaitas universitete, padariau asmeninę išvadą, kad besimokančiojo rezultatai priklauso nuo interesų ir savęs inicijavimo, todėl svarbu laiku sutelkti dėmesį į personalizuoto mokymosi būdo pasirinkimą, suteikiant galimybę mokytis savarankiškai, dinamiškai prisitaikant prie įgūdžių, smalsumo ir tikslų.
Teisinga mintis, kad žinios – tai vienintelis dalykas, kuris išaukština vieną žmogų prieš kitą, tad mokslas iš žmogaus reikalauja viso gyvenimo.“

Jurgita Stankevičiūtė

Projektų vadovė

„Dirbdama personalizuotos edukacijos rinkoje, kasdien susipažįstu su vis naujais, įdomiais žmonėmis, kurie trokšta nuolatinio asmeninio tobulėjimo. Kiekvienas jų į mano gyvenimą įneša kažką naujo: energijos pliūpsnį, šypseną, kuri iškart suteikia dienai daugiau pozityvumo, ar dar vieną postūmį man pačiai siekti daugiau, aukščiau, plačiau.

Kasdieniame gyvenime ir darbinėse situacijose vadovaujuosi Pablo Picasso žodžiais „Viskas, ką gali įsivaizduoti, yra realu“. Kviečiu ir jus įsivaizduoti, tikėti savo jėgomis ir versti savo svajones realybe.“

Agnė Kairavičė

Projektų vadybininkė

„Ego Perfectus man yra visiškas atradimas ir iššūkis, nes, atėjusi iš inžinerinės srities, supratau, koks gali būti požiūris į mokslą ir kalbas. Dirbau su daug įvairaus amžiaus, pareigų, tautybių, žmonėmis, bet tiesa yra tokia, kad mokytis ir tobulėti niekada nevėlu. Labai dažnai tekdavo dalyvauti susitikimuose, kelionėse ar parodose, kur kalbos žinios tiesiog aukso vertės, kai nori būti aiškus, įdomus, palaikyti pokalbį ar spręsti  problemas.

Kiekvienas esame skirtingas, todėl ,norint padėti ir sudominti, reikia motyvuoti, parengti medžiagą atsižvelgiant į mokinio poreikius ir viską pateikti per jo prizmę.

Personalizuotas požiūris į žmogų yra esminis UAB Ego Perfectus uždavinys. Džiaugiuosi galėdama būti šios profesionalų komandos dalimi.“

Diana Švaikovskaja

English Coach/ Consultant

„Personalizuoti mokymai man yra unikali galimybė atskleisti žmogaus intelektinius sugebėjimus. Tikiu, kad protas, sudarius tinkamas galimybes ir aplinką, gali nustebinti. Mano mokymai yra paremti trimis principais: loginio, kritinio, kūrybiško mąstymo vystymu. Remiantis šiais principais galima išmokti kaip mokytis. Jie padės Jums pasiruošti bet kokiam iššūkiui. Kartu galime pasiruošti IELTS, TOEFL arba brandos egzaminams. Galime išmokti kalbėti viešai, rengti nepamirštamas prezentacijas, aptarti filmą ar pjėsę, dalyvauti verslo pasaulyje, aptarti mokslines bei kultūrines idėjas, išmokti rašyti išskirtinius kūrinius. Jūsų protas turi neribotas galimybes ir kartu pasieksime visų užsibrėžtų tikslų.“

Robertina Nofal

English Coach/ Consultant

„Mano užsienio kalbų mokymo sesijos orientuotos į tai, kad anglų kalba taptų nauju jūsų įrankiu. Įrankiu, kurį būtų paprasta naudoti, kai norite pristatyti savo mintis, idėjas, laisvai ir natūraliai bendrauti parodant unikalius savo asmenybės bruožus. Juk mes norime suformuoti atitinkamą įspūdį apie save oficialioje, verslo aplinkoje, o standartinės iškaltos frazės ne parodo mūsų išskirtinumą, o suvienodina mus. Tad kviečiu jus, nors tai ir ne lengva užduotis, išmokti mąstyti ir kalbėti angliškai čia ir dabar.“