egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

egoPERFECTUS Apie mus

Apie mus

Kas yra egoPERFECTUS?

  /  Apie mus

egoPERFECTUS – tai partneris tiems, kurie siekia nuolatinio tobulėjimo visą gyvenimą ir nori bei gali tai daryti pačiu patogiausiu būdu jiems.

Mokytis su mumis – tai reiškia mokytis Jums patogiausioje aplinkoje pagal Jums pritaikytą programą Jums aktualiomis temomis su bendramoksliais, kurių pasaulėžiūra artima Jums, ir mokytojais, kurie Jus įkvėps bei motyvuos.

egoPERFECTUS siekiame išsiaiškinti Jūsų poreikius ir suformuoti aiškius tikslus, remdamiesi koučingo metodikomis. Lengviausia tai paaiškinti pavyzdžiais.

Jei atvyksite pas mus, norėdami studijuoti Australijoje, pasiteirausime, kodėl Jums tai svarbu. Galbūt ten yra konkrečios studijų programos, apie kurias neradote (ar neieškojote) informacijos kitose šalyje. O gal Jus tiesiog žavi Australijos kultūra, gamta. Pirmu atveju, mes galime pasiūlyti ir kitas šalis, kuriose galite rasti Jums aktualias studijų programas, o antru variantu, pasiūlytume visų pirma išbandyti vasaros programas Australijoje, prieš apsisprendžiant, ar tai šalis, kurioje norėsite studijuoti.

Trumpa istorija

UAB „Ego perfectus“ – personalizuotos edukacijos rinkos lyderė Lietuvoje ir Latvijoje, priklausanti edukacinių įmonių „Kalba“ grupei. Šiai grupei taip pat priklauso „Kalba.Lt“ ir „Kalba.Lv“.

2005 m. įkurta kalbų mokykla UAB „Lingua perfecta“ įžvelgė individualizuoto mokymosi svarbą ir, prisijungusi prie „Kalba“ įmonių grupės su nauju pavadinimu egoPERFECTUS, žengė tvirtą žingsnį personalizuotos edukacijos srityje. Bendrovė siekia suprasti kliento asmeninius poreikius, tikslus ir pateikti asmeniškai jam sukurtą edukacijos pasiūlymą.

Rytis Jurkėnas

Rytis Jurkėnas

Profesionalus karjeros konsultantas, edukacinių bendrovių grupės „Kalba“ savininkas, kuriai priklauso „Kalba.Lt”, „Kalba.Lv”, „Ego perfectus” Lietuvoje ir Latvijoje.

„Gyvename sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, tad sėkmės siekiantis žmogus privalo nuolat mokytis ir tobulėti. Mano strategija – mokytis visą gyvenimą. Be to, tai be galo įdomu ir malonu. Turiu medicinos gydytojo ir vadybos magistro diplomus, esu antrepreneris, o profesionalios karjeros konsultacijos yra mano hobis ir aistra. Karjeros konsultavimas – tai metodas, kai naudojantis specialiomis metodikomis ir testais, padedama teisingai pasirinkti gyvenimo kelią.

Seniai suvokiau, kad norėdamas būti geriausiu savo srityje, privalai mokytis ir tobulėti pats. Todėl esu aplankęs daugiau kaip 100 universitetų ir vidurinių mokyklų visame pasaulyje, giliai išstudijavęs išsivysčiusių šalių švietimo sistemas bei mokymo metodus. Pasaulinė praktika teigia, jog kiekvienas individas yra asmenybė, turinti individualų žinių ir gebėjimų rinkinį. Su žiniomis šiandien viskas paprasta – joms perteikti skiriama didžioji laiko dalis. Tačiau tokiu būdu dažnai yra ignoruojami asmens gebėjimai. Čia ir slypi sėkmingos karjeros esmė – kiekvieno individo stiprių savybių išryškinimas ir atskleidimas, pritaikant individualiai parinktus mokymo metodus ir sistemas.

Personalizuota edukacija, sudarydama galimybes įgyti individualų pranašumą, yra sėkmingos karjeros pamatas.“

Aida Sodienė

Aida Sodienė

Direktorė

„Daugiau nei dešimt metų konsultuoju klientus įvairių mokymosi programų užsienyje klausimais. Esu aplankiusi daugumą vidurinių mokyklų tiek Europoje, tiek Jungtinėse Valstijose bei Kanadoje, dalyvavau ir gilinau profesines žinias edukacinėse konferencijose Didžiojoje Britanijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Kanadoje bei JAV. Gerai išmanau įvairių šalių švietimo sistemas ir konkrečių mokyklų privalumus.

Ilgametė patirtis leidžia man suprasti, kad tiek tėvams, tiek moksleiviams mokymosi užsienyje pasirinkimas yra labai atsakingas sprendimas. Kiekvienas vaikas skirtingas ir individualus, kiekvienas stengiasi rasti savo asmeninį kelią.

Mano nuomone, personalizuota edukacija – tai geriausias būdas, sutelkiant asmeninį dėmesį, profesines žinias ir sukauptą patirtį, kiekvienam vaikui parinkti labiausiai jam tinkantį individualų mokymosi ir tobulėjimo kelią.“

Jurgita stankeviciute

Jurgita Stankevičiūtė

Projektų vadovė

„Dirbdama personalizuotos edukacijos rinkoje, kasdien susipažįstu su vis naujais, įdomiais žmonėmis, kurie trokšta nuolatinio asmeninio tobulėjimo. Kiekvienas jų į mano gyvenimą įneša kažką naujo: energijos pliūpsnį, šypseną, kuri iškart suteikia dienai daugiau pozityvumo, ar dar vieną postūmį man pačiai siekti daugiau, aukščiau, plačiau.

Kasdieniame gyvenime ir darbinėse situacijose vadovaujuosi Pablo Picasso žodžiais „Viskas, ką gali įsivaizduoti, yra realu“. Kviečiu ir jus įsivaizduoti, tikėti savo jėgomis ir versti savo svajones realybe.“

Giedrė Bujokaitė-Klimavičienė

Giedrė Bujokaitė-Klimavičienė

Projektų vadovė

„Skaitydama paskaitas universitete, padariau asmeninę išvadą, kad besimokančiojo rezultatai priklauso nuo interesų ir savęs inicijavimo, todėl svarbu laiku sutelkti dėmesį į personalizuoto mokymosi būdo pasirinkimą, suteikiant galimybę mokytis savarankiškai, dinamiškai prisitaikant prie įgūdžių, smalsumo ir tikslų.
Teisinga mintis, kad žinios – tai vienintelis dalykas, kuris išaukština vieną žmogų prieš kitą, tad mokslas iš žmogaus reikalauja viso gyvenimo.“

Diana Švaikovskaja

Diana Švaikovskaja

English Coach/ Consultant

„Personalizuoti mokymai man yra unikali galimybė atskleisti žmogaus intelektinius sugebėjimus. Tikiu, kad protas, sudarius tinkamas galimybes ir aplinką, gali nustebinti. Mano mokymai yra paremti trimis principais: loginio, kritinio, kūrybiško mąstymo vystymu. Remiantis šiais principais galima išmokti kaip mokytis. Jie padės Jums pasiruošti bet kokiam iššūkiui. Kartu galime pasiruošti IELTS, TOEFL arba brandos egzaminams. Galime išmokti kalbėti viešai, rengti nepamirštamas prezentacijas, aptarti filmą ar pjėsę, dalyvauti verslo pasaulyje, aptarti mokslines bei kultūrines idėjas, išmokti rašyti išskirtinius kūrinius. Jūsų protas turi neribotas galimybes ir kartu pasieksime visų užsibrėžtų tikslų.“

Lukas Vaičiulis

Studijų užsienyje projektų vadovas

„Puikiai suprantu tiek būsimų studentų, tiek jų tėvų abejones, klausimus ir baimes renkantis tinkamą studijų programą ir universitetą užsienyje. Dar visai neseniai pats buvau jų vietoje ir patyriau, ką reiškia vidurinis ir aukštasis mokslai užsienio mokyklose. Kita vertus, sukaupta daugiametė konsultavimo patirtis parodė, jog kiekvienas asmuo yra unikalus ir gebėjimas rasti tinkamą sprendimą būtent tam žmogui reikalauja ne tik atsidavimo ir pastangų, bet ir tinkamos kompetencijos.

Labai vertinu galimybę prisidėti prie jaunų žmonių tobulėjimo ir vieno svarbiausių sprendimų gyvenime, pritaikant savo sukauptas žinias apie skirtingų šalių švietimo sistemas ir universitetus. Tai suteikia didžiulę prasmę tobulėti ir į kiekvieną klientą žiūrėti atsakingai. Nuoširdžiai tikiu, jog teisingas pasirinkimas ir kokybiškas išsilavinimas yra geriausia investicija į savo ateitį, todėl siekiu, kad kiekvienas klientas rastų geriausią vietą sau, nuo prestižiškiausių Ivy League, Russell Group universitetų, iki mažiau žinomų, tačiau puikią kokybę galinčių pasiūlyti institucijų.“

Susisiekite arba užsirašykite į konsultaciją

Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas arba gauti patarimų, užsirašykite į konsultaciją.