egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Geriausia užsienio kalbų mokymosi patirtis

Personalizuotos sesijos

Išsiaiškiname, kokie Jūsų mokymosi tikslai ir darome viską, kad jų pasiektumėte, būtumėte patenkinti mokymų rezultatu.

Taip, kaip patogu Jums

Pasiilgote gyvo bendravimo? O gal kaip tik norite jungtis į kursus nuotoliniu būdu? Pasirinkite tą variantą, kuris Jums patogesnis.

Skirtingiems poreikiams

Siūlome skirtingus mokymosi variantus: grupelėse ar individualiai, pietų metu ar vakare.

Jūsų užsienio kalbų lektoriai

Diana Švaikovskaja

Išsilavinimas: Anglų kalba ir kūrybinis rašymas. English and Creative Writing BA (Hons). Teesside University (UK).

Patirtis: 7 metų mokymo patirtis. IELTS, TOEFL, pasiruošimas brandos egzaminams, kursai individualiai, kursai grupėse, kursai įmonėse, asmeninio tobulėjimo kursai, vadybininkų kursai, vasaros stovyklos, koučingas, verslo kalba, tarimo tobulinimo kursai, rašymo kursai, komunikacijos tobulinimo kursai, pasiruošimo mokytis ir gyventi užsienyje kursai, lyderystės kursai.

Profesinio tobulėjimo kursai: Points of You, koučingas, Longman ir Pearson įmonių atstovų rengiami mokytojų kompetencijų kėlimo kursai.

Kas labiausiai patinka darbe? Man patinka visų tipų projektai ir pamokos. kai mokiniai jaučiasi patogiai, leidžia laiką smagiai, bei jaučia progresą bei pasiekia užsibrėžtų tikslų.

Ką Diana patartų savo mokiniams? Patarčiau nebijoti bei nedvejoti prieš pradedant kursus. Saviugda bei įgūdžių tobulinimas tai yra gabumas kurio galime išmokti visi nepaisant amžiaus, patirties ar galimybių. Taip pat norėčiau palinkėti besimokant praleisti laiką smagiai ir įdomiai.

Išsilavinimas ir patirtis: anglų filologijos bakalauro ir anglų kalbotyros magistro laipsniai (su pagyrimu). 15 metų dėstymo patirties įgytos Lietuvoje ir užsienyje mokant įvairių tautybių suaugusiuosius ir vaikus. Daugiametė patirtis mokant anglų kalbos profesiniams poreikiams (verslo, medicininės, teisinės, turizmo) bei ruošiant tarptautiniams Cambridge egzaminams (KET, PET, FCE, CAE, IELTS) ir brandos egzaminams. Mokymo patirtis aukščiausio lygio valstybinėse įstaigose ir ministerijose (tarp kurių LR Užsienio reikalų ministerija). Mano dalyvavimas ES mokytojų mobilumo programoje Grundtvig 2012 metais buvo įvertintas kaip geriausias metų projektas.

Man labiausiai patinka dirbti integruoto dalyko ir kalbos mokymo metodu (Content and Language Integrated Learning)  kai besimokantieji įtraukiami į temą mokosi anglų kalbos nejučia. Man patinka plėsti savo ir mokinių akiratį mokslo, technologijų, kasdienių aktualių temomis. Stengiuosi, kad mokinys jaustų visapusišką asmenybės ir kalbos lygio augimą. Taip pat patinka pramogauti kartu su mokiniais žiūrint filmą ar žaidžiant protmūšį anglų kalba.

Norėčiau, kad mokiniai nesigėdytų savo klaidų ir visada prisimintų kad tai jog jie kalba užsienio kalba jau yra didelis pasiekimas, bet kartu ir nenustotų siekti užsibrėžto idealo kalbėti gražiai ir sklandžiai.

Ievos nuotrauka

Ieva Armalytė

Beveik 10 metų patirtis verslo, bendrinės ir teisinės anglų kalbos mokymuose

Išsilavinimas: Bakalauras – kūrybinės industrijos (Rytų Londono universitetas); Magistras – psichoanalitinės studijos (Birkbeko universitetas)

Mano prioritetai mokant yra, pirmiausia, padėti atsikratyti mokymosi procesą lėtinančių kompleksų ir įtraukti anglų kalbą į gyvenimo būdą. Tai yra komunikacijos priemonė, todėl tik kalbantis ir klausantis pasiekiami optimaliausi rezultatai ir didžiausias malonumas.

Darbo metodai: pokalbiai, diskusijos, naujienos ir aktualijos, funkcinė kalba, kurią galima iškart pritaikyti gyvenime, gramatikos pateikimas per realias gyvenimiškas situacijas. Tikslingas mokymasis per nustatytą terminą – pasiruošimas darbo pokalbiui ar egzaminui, noras patobulinti įgūdžius dėl galimo pakėlimo pareigose.

Robertina Nofal

Mano mokymų sesijos yra orientuotos į tai, kad anglų kalba taptų įrankiu, kurį būtų lengva panaudoti pristatant savo mintis, idėjas, laisvai bendraujant ir natūraliai parodant savo unikalius asmenybės bruožus. Mąstyti ir kalbėti čia ir dabar angliškai nėra tokia lengva užduotis. Ypač tada, kai reikia ir tinkamą įspūdį apie save suformuoti oficialioje, verslo aplinkoje.

Kodėl verta rinktis mus?

Visas dėmesys Jūsų poreikiams

Mums svarbu ne tik perteikti Jums savo sukauptą patirtį, bet ir rasti geriausią būdą tam padaryti. Dėl to ne sakome Jums, kaip Jums geriausia mokytis, o dirbame kartu su Jumis, kad išsiaiškintume Jūsų tikslus, poreikius, rastume sprendimus, kurie atvestų prie Jus džiuginančių rezultatų.

Personalizuota edukacija

Mūsų komanda tokio dydžio, kad neturime daug biurokratijos, o bendraujame betarpiškai. Galime sau leisti ne tik Jus pažinti, bet ir iš tiesų prisitaikyti prie Jūsų poreikių: tinkamo užsiėmimo laiko, intensyvumo, žodyno temų ar sudaryti Jums skirtą mokėjimų planą. Taip pat galime greitai reaguoti į Jūsų komentarus.

Patirtis ir ekspertiškumas

Mūsų kursuose ne tik išmoksite užsienio kalbos, o ir gerai praleisite laiką, įgysite motyvacijos mokytis toliau, pasitikėjimo ir susipažinsite su naujomis temomis. Tai padeda užtikrinti mūsų dėstytojos. Jos ne tik turi patirtį kalbų mokyme, bet ir vadybos, savęs pažinimo temose.

Kalbų kursų programos

1:1 užsienio kalbų sesijos pritaikytos individualiems Jūsų poreikiams

Greičiausias būdas išmokti užsienio kalbos – mokytis konkrečiai tai, ko reikia Jums.

Jūsų pasirinktas laikas, intensyvumas, būdas (gyvai/ online).

Konkrečiai Jums parengtas mokymosi tikslų planas.

Iš karto suteikiamas grįžtamasis ryšys.

Filtrai Rūšiuoti
Iš naujo Naudoti
Anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų arba rusų kalbos.
8 ak. val.
280.00 
Norvegų, švedų, suomių, danų, olandų, kinų kalbos.
8 ak. val.
320.00 

Jei norite mokėti po kiekvienos įvykusios pamokos, susisiekite +370 620 22210

Mini grupės: anglų kalbos kursai su motyvuotais bendramoksliais

Lavinkite savo komunikacijos anglų kalba įgūdžius bendraminčių grupelėje.

Grupelės iki 4 žmonių, tad dėstytojo dėmesio užteks kiekvienam.

Skatiname bendrauti grupėje, lavinti tarimą, plėsti žodyną.

Daug dėmesio skiriame Jūsų motyvacijos kėlimui.

Filtrai Rūšiuoti
Iš naujo Naudoti
I-III arba II-IV (pasirinktinai) – 12.00 - 13.30
48 ak. val. kursas
435.00 
I-III arba II-IV (pasirinktinai) – 17.30 - 19.00
48 ak. val. kursas
435.00 

Jei turite klausimų, susisiekite +370 620 22210

Kalbų kursų programos moksleiviams

Filtrai Rūšiuoti
Iš naujo Naudoti
Pasiruošimas IELTS egzaminui
16.15-17.45, du kartus per savaitę, II - IV. Kurso trukmė: 48 ak.val. Nauja grupė nuo sausio 5 d.
390.00 

Padedame pasiruošti tarptautiniams egzaminams: IELTS, CAE, TOEFL. Individualiuose kursuose galite pasirinkti savo mokymosi tempą: jei egzaminas visai arti, galima rinktis intensyvią programą.

Filtrai Rūšiuoti
Iš naujo Naudoti
Pasiruošimas brandos egzaminui grupėje
II-IV – 16.00-17.30 Kurso trukmė: 48 ak.val.
446.40 

Kviečiame pasiruošti valstybiniam anglų kalbos egzaminui su patyrusiais specialistais. Kursuose moksleiviai užpildys žinių spragas, atliks testines užduotis.

Kursai moksleiviams

nuo 60€/ mėn.

Penktadieniniai anglų kalbos kursai moksleiviams, kuriuose pagelbėsime įveikti baimę šnekėti angliškai, suteiksime motyvacijos ir pasitikėjimo savimi. Kursų metu naudojami patrauklūs mokymosi metodai – diskusijos ir projektai.

Užsienio kalbų kursai verslo klientams

Siūlome įvairių kalbų kursus verslo klientams. Išsiaiškiname Jūsų įmonės poreikius ir pasiūlome Jums tinkamą mokymo programą (bendrinė, verslo ar specializuota kalba) ir intensyvumo lygį. Mokymai vyksta Jūsų patalpose arba mūsų biure.

Aptarkime Jūsų tobulėjimo galimybes.

Skambinkite mums: +370 688 16258

Susisiekite arba užsirašykite į konsultaciją

Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas arba gauti patarimų, užsirašykite į konsultaciją.