egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Personalizuoti kalbų kursai

Studijuodami užsienio kalbas, tuo pačiu plėskite akiratį Jus dominančiomis temomis. Kartu su egoPERFECTUS užsienio kalbų treneriais sukurkite sau tinkamiausią mokymų planą ir pasirinkite mokymų medžiagą: periodinius leidinius, vaizdo įrašus ir tinklalapius. Mokykitės ne tik Jums patogiu laiku, bet ir patogiu būdu: klasėse arba nuotoliniu.

Aptarkime Jūsų tobulėjimo galimybes.

Skambinkite mums: +370 688 16258

Kalbų kursų programos

Individualūs kursai

nuo 35€/ ak. val.

Išmokite pasirinktos užsienio kalbos Jums patogiausiu būdu. Prieš pradėdami pamokas išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir tikslus bei sudarysime personalizuotą mokymų planą.

Mini grupės

nuo 10€/ ak. val. / kviečiame jungtis prie prasidėjusių mini grupių.

Mokykitės užsienio kalbų ir visapusiškai tobulėkite su bendraminčiais. Mokydamiesi grupėje ne tik geriau įvaldysite šnekamąja kalbą, praplėsite savo akiratį, bet ir atrasite naujų pažinčių.

Kursai moksleiviams

nuo 60€/ mėn.

Penktadieniniai anglų kalbos kursai moksleiviams, kuriuose pagelbėsime įveikti baimę šnekėti angliškai, suteiksime motyvacijos ir pasitikėjimo savimi. Kursų metu naudojami patrauklūs mokymosi metodai – diskusijos ir projektai.

Personalizuota programa

Prieš pradedant mokytis sudarome personalizuotą mokymo programą Jums, remdamiesi egoTRACKING metodologija. Tai reiškia, kad su Jumis aptariame Jūsų tikslus, norus, galimybes bei įpročius ir į tai atsižvelgdami rengiame programą.

Kalbų treneriai

Mūsų mokytojai turi koučingo, daugybinių intelektų ir prigimčių teorijos žinių ir nuolat tobulinasi įvairiose srityse, ieškodami būdų, kaip pamokas padaryti dar labiau įdomias ir naudingas.

Mokomoji medžiaga

Mokomės iš Jums aktualios periodinės medžiagos, video, knygų ir tinklapių. Tai reiškia, kad tobulinsite ne tik užsienio kalbos žinias, bet auginsite kompetencijas ir tam tikrose temose, pvz. pasaulio istorijoje, ekonomikoje, sveikoje gyvensenoje ar kt.

Grįžtamasis ryšys

Kiekvienam savo klientui suteikiame grįžtamąjį ryšį apie jo padarytą pažangą ir tolimesnius tikslus. Tai darome pokalbių metu, o ne standartizuotais testais. Todėl kiekvienas klientas gali būti tikras, kad komentarai skirti būtent jam.

Specifinių kalbos kompetencijų lavinimas

Verslo anglų kalba

Mini grupėse 470€/ 50 ak. val.

Išmokite verslo anglų kalbos Jums patogiausiu būdu mini grupėse ar nuotoliniu būdu. Suteiksime žinias atsižvelgdami į Jūsų profesinę sritį ir padėsime tobulinti ne tik kalbinius, bet ir socialinius įgūdžius.

Pasirengimas IELTS

Individualiai – 35€/ ak. val. | Mini grupėse 309€/ 38 ak. val.

Padedame pasiruošti tarptautiniams egzaminams: IELTS, CAE, TOEFL. Individualiuose kursuose galite pasirinkti savo mokymosi tempą: jei egzaminas visai arti, galima rinktis intensyvią programą.

Užsienio kalbų kursai verslo klientams

Siūlome įvairių kalbų kursus verslo klientams. Išsiaiškiname Jūsų įmonės poreikius ir pasiūlome Jums tinkamą mokymo programą (bendrinė, verslo ar specializuota kalba) ir intensyvumo lygį. Mokymai vyksta Jūsų patalpose arba mūsų biure.

Aptarkime Jūsų tobulėjimo galimybes.

Skambinkite mums: +370 688 16258

Susisiekite arba užsirašykite į konsultaciją

Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas arba gauti patarimų, užsirašykite į konsultaciją.