egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Rinkitės individualius kalbų kursus – mokykitės taip, kaip Jums geriausia

Efektyviai ir greitai įgykite naujos užsienio kalbos praktinių žinių arba pagilinkite turimas su savo darbą mylinčiais specialistais.

  • Jūsų pasirinktas laikas, intensyvumas, būdas (gyvai/ online).
  • Konkrečiai Jums parengtas mokymosi tikslų planas.
  • Iš karto suteikiamas grįžtamasis ryšys.
  • Anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, rusų, norvegų,švedų, suomių, danų, olandų, kinų kalbos.

Vienos ak. val. kaina: nuo 35€

Individualūs kalbų kursai

Jūsų užsienio kalbų lektoriai

Diana Švaikovskaja

Išsilavinimas: Anglų kalba ir kūrybinis rašymas. English and Creative Writing BA (Hons). Teesside University (UK).

Patirtis: 7 metų mokymo patirtis. IELTS, TOEFL, pasiruošimas brandos egzaminams, kursai individualiai, kursai grupėse, kursai įmonėse, asmeninio tobulėjimo kursai, vadybininkų kursai, vasaros stovyklos, koučingas, verslo kalba, tarimo tobulinimo kursai, rašymo kursai, komunikacijos tobulinimo kursai, pasiruošimo mokytis ir gyventi užsienyje kursai, lyderystės kursai.

Profesinio tobulėjimo kursai: Points of You, koučingas, Longman ir Pearson įmonių atstovų rengiami mokytojų kompetencijų kėlimo kursai.

Kas labiausiai patinka darbe? Man patinka visų tipų projektai ir pamokos. kai mokiniai jaučiasi patogiai, leidžia laiką smagiai, bei jaučia progresą bei pasiekia užsibrėžtų tikslų.

Ką Diana patartų savo mokiniams? Patarčiau nebijoti bei nedvejoti prieš pradedant kursus. Saviugda bei įgūdžių tobulinimas tai yra gabumas kurio galime išmokti visi nepaisant amžiaus, patirties ar galimybių. Taip pat norėčiau palinkėti besimokant praleisti laiką smagiai ir įdomiai.

Ievos nuotrauka

Ieva Armalytė

Beveik 10 metų patirtis verslo, bendrinės ir teisinės anglų kalbos mokymuose

Išsilavinimas: Bakalauras – kūrybinės industrijos (Rytų Londono universitetas); Magistras – psichoanalitinės studijos (Birkbeko universitetas)

Mano prioritetai mokant yra, pirmiausia, padėti atsikratyti mokymosi procesą lėtinančių kompleksų ir įtraukti anglų kalbą į gyvenimo būdą. Tai yra komunikacijos priemonė, todėl tik kalbantis ir klausantis pasiekiami optimaliausi rezultatai ir didžiausias malonumas.

Darbo metodai: pokalbiai, diskusijos, naujienos ir aktualijos, funkcinė kalba, kurią galima iškart pritaikyti gyvenime, gramatikos pateikimas per realias gyvenimiškas situacijas. Tikslingas mokymasis per nustatytą terminą – pasiruošimas darbo pokalbiui ar egzaminui, noras patobulinti įgūdžius dėl galimo pakėlimo pareigose.

Robertina Nofal

Mano mokymų sesijos yra orientuotos į tai, kad anglų kalba taptų įrankiu, kurį būtų lengva panaudoti pristatant savo mintis, idėjas, laisvai bendraujant ir natūraliai parodant savo unikalius asmenybės bruožus. Mąstyti ir kalbėti čia ir dabar angliškai nėra tokia lengva užduotis. Ypač tada, kai reikia ir tinkamą įspūdį apie save suformuoti oficialioje, verslo aplinkoje.

Kuo išsiskiria mūsų kursai?

Trumpai: su mūsų specialistais ne tik išmoksite, – mokytis Jums tiesiog patiks.

motyvacija mokytis
Daugiau motyvacijos

Išsiaiškiname, kokie yra Jūsų tikslai (mokotės kalbos specifiniam darbui, kelionėms), kas Jus motyvuoja ir pritaikome šią informaciją pamokose. Laiku ir taip, kaip priimtina Jums suteikiame grįžtamąjį ryšį.

autentiška mokomoji medžiaga
Aktuali mokomoji medžiaga

Naudojame Jums aktualią mokymų medžiagą, autentiškus informacijos šaltinius: TED Talks, Harvard Business Review, The Economist, Forbes, Executivegrow.com, National Geographic ir kt.

Šnekamoji kalba
Pasitikėjimas savimi

Ugdome Jūsų pasitikėjimą savo užsienio kalbos žiniomis. Mokantis kalbų, ar net išmokus, labai svarbu nebijoti šnekėti užsienio kalba, net jei tiksliai nežinote kai kurių žodžių ar frazių.

Kviečiame registruotis į pamokas (nurodyta suma už 8 akad. val.).

Filtrai Rūšiuoti
Iš naujo Naudoti
Anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų arba rusų kalbos.
8 ak. val.
280.00 
Norvegų, švedų, suomių, danų, olandų, kinų kalbos.
8 ak. val.
320.00 
Greičiausias būdas išmokti užsienio kalbos – mokytis konkrečiai tai, ko reikia Jums, kaip reikia Jums.

Po registracijos į pamokas susisieksime su Jumis ir aptarsime Jūsų poreikius. Pasiūlysime savo variantus, bet, galų gale, sprendimą priimsite Jūs.

  • Dėl ko mokotės užsienio kalbos, kokie Jūsų tikslai ir prioritetai?
  • Koks pamokų intensyvumas Jums patogiausias?
  • Kada norite mokytis? Ryte, dieną, vakare?
  • Kur ir kaip norite mokytis? Gyvai mūsų ofise Vilniuje, Žvėryne ar online būdu?
  • Kokios temos Jums aktualios? Vadovavimas, kultūra, kelionės, ekonomika, rinkodara, …?
Aida Sodienė

Kilo klausimų?

Jums pagelbės Aida Sodienė: susisiekite +370 620 22210 | [email protected]

Arba PARAŠYKITE MUMS