egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Išmokite anglų kalbos motyvuojančioje aplinkoje

Ar kada pagalvojote, kad yra daug malonesnis ir patikimesnis būdas išmokti anglų kalbos, nei išeiti vadovėlio kursą ar iškalti frazes? Rinkitės mūsų kursus, kuriuose mokysitės užsienio kalbos per Jums aktualias temas, įgysite pasitikėjimo savo užsienio kalbos žiniomis ir, viso mokymosi metu, jausite dėstytojų palaikymą!

Kursus organizuojame tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu, perpiet arba vakare

Prie mini grupės (4 dalyviai) galite prisijungti bet kurią savaitę.

Mūsų kursų kaina: 435€ (48 ak. val. kursas).

Anglų kalbos kursai grupėse

Kokie yra mūsų kursai?

Trumpai: su mūsų specialistais ne tik išmoksite anglų kalbos: mokytis Jums patiks!

motyvacija mokytis
Daugiau motyvacijos

Kalbų mokymasis prasideda nuo motyvacijos. Pasirūpinsime, kad Jūsų vidinės motyvacijos pakaktų visam kursui, o ne tik pirmosios pamokoms.

autentiška mokomoji medžiaga
Aktuali mokomoji medžiaga

Mokymo procese naudojame autentiškus informacijos šaltinius: TED Talks, Harvard Business Review, The Economist, Forbes, Executivegrow.com, National Geographic ir kt.

Šnekamoji kalba
Pasitikėjimas savimi

Ugdome Jūsų pasitikėjimą savo anglų kalbos žiniomis. Mokantis, ar net išmokus kalbos, labai svarbu nebijoti ja bendrauti, net jei tiksliai nežinote kai kurių žodžių ar frazių.

Jūsų užsienio kalbų lektoriai

Diana Švaikovskaja

Išsilavinimas: Anglų kalba ir kūrybinis rašymas. English and Creative Writing BA (Hons). Teesside University (UK).

Patirtis: 7 metų mokymo patirtis. IELTS, TOEFL, pasiruošimas brandos egzaminams, kursai individualiai, kursai grupėse, kursai įmonėse, asmeninio tobulėjimo kursai, vadybininkų kursai, vasaros stovyklos, koučingas, verslo kalba, tarimo tobulinimo kursai, rašymo kursai, komunikacijos tobulinimo kursai, pasiruošimo mokytis ir gyventi užsienyje kursai, lyderystės kursai.

Profesinio tobulėjimo kursai: Points of You, koučingas, Longman ir Pearson įmonių atstovų rengiami mokytojų kompetencijų kėlimo kursai.

Kas labiausiai patinka darbe? Man patinka visų tipų projektai ir pamokos. kai mokiniai jaučiasi patogiai, leidžia laiką smagiai, bei jaučia progresą bei pasiekia užsibrėžtų tikslų.

Ką Diana patartų savo mokiniams? Patarčiau nebijoti bei nedvejoti prieš pradedant kursus. Saviugda bei įgūdžių tobulinimas tai yra gabumas kurio galime išmokti visi nepaisant amžiaus, patirties ar galimybių. Taip pat norėčiau palinkėti besimokant praleisti laiką smagiai ir įdomiai.

Ievos nuotrauka

Ieva Armalytė

Beveik 10 metų patirtis verslo, bendrinės ir teisinės anglų kalbos mokymuose

Išsilavinimas: Bakalauras – kūrybinės industrijos (Rytų Londono universitetas); Magistras – psichoanalitinės studijos (Birkbeko universitetas)

Mano prioritetai mokant yra, pirmiausia, padėti atsikratyti mokymosi procesą lėtinančių kompleksų ir įtraukti anglų kalbą į gyvenimo būdą. Tai yra komunikacijos priemonė, todėl tik kalbantis ir klausantis pasiekiami optimaliausi rezultatai ir didžiausias malonumas.

Darbo metodai: pokalbiai, diskusijos, naujienos ir aktualijos, funkcinė kalba, kurią galima iškart pritaikyti gyvenime, gramatikos pateikimas per realias gyvenimiškas situacijas. Tikslingas mokymasis per nustatytą terminą – pasiruošimas darbo pokalbiui ar egzaminui, noras patobulinti įgūdžius dėl galimo pakėlimo pareigose.

Robertina Nofal

Mano mokymų sesijos yra orientuotos į tai, kad anglų kalba taptų įrankiu, kurį būtų lengva panaudoti pristatant savo mintis, idėjas, laisvai bendraujant ir natūraliai parodant savo unikalius asmenybės bruožus. Mąstyti ir kalbėti čia ir dabar angliškai nėra tokia lengva užduotis. Ypač tada, kai reikia ir tinkamą įspūdį apie save suformuoti oficialioje, verslo aplinkoje.

Kodėl verta rinktis mus?

Visas dėmesys Jūsų poreikiams

Mums svarbu ne tik perteikti Jums savo sukauptą patirtį, bet ir rasti geriausią būdą tam padaryti. Dėl to ne sakome Jums, kaip Jums geriausia mokytis, o dirbame kartu su Jumis, kad išsiaiškintume Jūsų tikslus, poreikius, rastume sprendimus, kurie atvestų prie Jus džiuginančių rezultatų.

Personalizuota edukacija

Mūsų komanda tokio dydžio, kad neturime daug biurokratijos, o bendraujame betarpiškai. Galime sau leisti ne tik Jus pažinti, bet ir iš tiesų prisitaikyti prie Jūsų poreikių: tinkamo užsiėmimo laiko, intensyvumo, žodyno temų ar sudaryti Jums skirtą mokėjimų planą. Taip pat galime greitai reaguoti į Jūsų komentarus.

Patirtis ir ekspertiškumas

Mūsų kursuose ne tik išmoksite užsienio kalbos, o ir gerai praleisite laiką, įgysite motyvacijos mokytis toliau, pasitikėjimo ir susipažinsite su naujomis temomis. Tai padeda užtikrinti mūsų dėstytojos. Jos ne tik turi patirtį kalbų mokyme, bet ir vadybos, savęs pažinimo temose.

Kalbų kursų programos

Mini grupės: anglų kalbos kursai su motyvuotais bendramoksliais

Lavinkite savo komunikacijos anglų kalba įgūdžius bendraminčių grupelėje.

Daug dėmesio skiriame Jūsų motyvacijos kėlimui.

Skatiname bendrauti grupėje, lavinti tarimą, plėsti žodyną.

Grupelės iki 4 žmonių, tad dėstytojo dėmesio užteks kiekvienam.

Filtrai Rūšiuoti
Iš naujo Naudoti
I-III arba II-IV (pasirinktinai) – 12.00 - 13.30
48 ak. val. kursas
435.00 
I-III arba II-IV (pasirinktinai) – 17.30 - 19.00
48 ak. val. kursas
435.00 

Jei turite klausimų, susisiekite +370 620 22210, arba PARAŠYKITE MUMS

Susisiekite arba užsirašykite į konsultaciją

Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas arba gauti patarimų, užsirašykite į konsultaciją.