egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Efektyvus pasirengimas IELTS egzaminui

Egzamino struktūra

Supažindiname su IELTS egzamino struktūra, dažniausiai pasitaikančiomis užduotimis ir jose daromomis klaidomis.

Grįžtamasis ryšys

Užpildome žinių spragas, atliekame bandomuosius egzaminus, po kurių iškart aiškinamės padarytas klaidas.

Kaip patogu Jums

Dėstome individualiai arba mini grupėse (iki 6 dalyvių), gyvai ofise Vilniuje arba nuotoliniu būdu. Prie grupių galite prisijungti kievieną savaitę.

Pasirengimas IELTS egzaminui

Jūsų užsienio kalbų lektoriai

Diana Švaikovskaja

Išsilavinimas: Anglų kalba ir kūrybinis rašymas. English and Creative Writing BA (Hons). Teesside University (UK).

Patirtis: 7 metų mokymo patirtis. IELTS, TOEFL, pasiruošimas brandos egzaminams, kursai individualiai, kursai grupėse, kursai įmonėse, asmeninio tobulėjimo kursai, vadybininkų kursai, vasaros stovyklos, koučingas, verslo kalba, tarimo tobulinimo kursai, rašymo kursai, komunikacijos tobulinimo kursai, pasiruošimo mokytis ir gyventi užsienyje kursai, lyderystės kursai.

Profesinio tobulėjimo kursai: Points of You, koučingas, Longman ir Pearson įmonių atstovų rengiami mokytojų kompetencijų kėlimo kursai.

Kas labiausiai patinka darbe? Man patinka visų tipų projektai ir pamokos. kai mokiniai jaučiasi patogiai, leidžia laiką smagiai, bei jaučia progresą bei pasiekia užsibrėžtų tikslų.

Ką Diana patartų savo mokiniams? Patarčiau nebijoti bei nedvejoti prieš pradedant kursus. Saviugda bei įgūdžių tobulinimas tai yra gabumas kurio galime išmokti visi nepaisant amžiaus, patirties ar galimybių. Taip pat norėčiau palinkėti besimokant praleisti laiką smagiai ir įdomiai.

Ievos nuotrauka

Ieva Armalytė

Beveik 10 metų patirtis verslo, bendrinės ir teisinės anglų kalbos mokymuose

Išsilavinimas: Bakalauras – kūrybinės industrijos (Rytų Londono universitetas); Magistras – psichoanalitinės studijos (Birkbeko universitetas)

Mano prioritetai mokant yra, pirmiausia, padėti atsikratyti mokymosi procesą lėtinančių kompleksų ir įtraukti anglų kalbą į gyvenimo būdą. Tai yra komunikacijos priemonė, todėl tik kalbantis ir klausantis pasiekiami optimaliausi rezultatai ir didžiausias malonumas.

Darbo metodai: pokalbiai, diskusijos, naujienos ir aktualijos, funkcinė kalba, kurią galima iškart pritaikyti gyvenime, gramatikos pateikimas per realias gyvenimiškas situacijas. Tikslingas mokymasis per nustatytą terminą – pasiruošimas darbo pokalbiui ar egzaminui, noras patobulinti įgūdžius dėl galimo pakėlimo pareigose.

Robertina Nofal

Mano mokymų sesijos yra orientuotos į tai, kad anglų kalba taptų įrankiu, kurį būtų lengva panaudoti pristatant savo mintis, idėjas, laisvai bendraujant ir natūraliai parodant savo unikalius asmenybės bruožus. Mąstyti ir kalbėti čia ir dabar angliškai nėra tokia lengva užduotis. Ypač tada, kai reikia ir tinkamą įspūdį apie save suformuoti oficialioje, verslo aplinkoje.

Į IELTS egzaminą – užtikrintai

Užpildykite anglų kalbos žinių spragas.

Sužinokite, kokių užduočių tikėtis egzamino metu ir kaip jas atlikti.

Įgykite pasitikėjimo savo anglų kalbos žiniomis.

Individualus pasirengimas IELTS, TOEFL egaminams kainuoja nuo 35€/ak.val. Norėdami pradėti mokytis individualiai susisiekite +370 620 22210 | [email protected] arba PARAŠYKITE MUMS

Filtrai Rūšiuoti
Iš naujo Naudoti
Pasiruošimas IELTS egzaminui
16.15-17.45, du kartus per savaitę, II - IV. Kurso trukmė: 48 ak.val. Nauja grupė nuo sausio 5 d.
390.00 

Prie mini grupės galite jungtis kiekvieną savaitę!

Aida Sodienė

Kilo klausimų?

Jums pagelbės Aida Sodienė: susisiekite +370 620 22210 | [email protected]

Arba PARAŠYKITE MUMS

Kodėl verta rinktis mus?

Visas dėmesys Jūsų poreikiams

Mums svarbu ne tik perteikti Jums savo sukauptą patirtį, bet ir rasti geriausią būdą tam padaryti. Dėl to ne sakome Jums, kaip Jums geriausia mokytis, o dirbame kartu su Jumis, kad išsiaiškintume Jūsų tikslus, poreikius, rastume sprendimus, kurie atvestų prie Jus džiuginančių rezultatų.

Personalizuota edukacija

Mūsų komanda tokio dydžio, kad neturime daug biurokratijos, o bendraujame betarpiškai. Galime sau leisti ne tik Jus pažinti, bet ir iš tiesų prisitaikyti prie Jūsų poreikių: tinkamo užsiėmimo laiko, intensyvumo, žodyno temų ar sudaryti Jums skirtą mokėjimų planą. Taip pat galime greitai reaguoti į Jūsų komentarus.

Patirtis ir ekspertiškumas

Mūsų kursuose ne tik išmoksite užsienio kalbos, o ir gerai praleisite laiką, įgysite motyvacijos mokytis toliau, pasitikėjimo ir susipažinsite su naujomis temomis. Tai padeda užtikrinti mūsų dėstytojos. Jos ne tik turi patirtį kalbų mokyme, bet ir vadybos, savęs pažinimo temose.

Susisiekite arba užsirašykite į konsultaciją

Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas arba gauti patarimų, užsirašykite į konsultaciją.