egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Personalizuota edukacija

Multiple Natures etapai

  /    /  Multiple Natures etapai

Atlikus „Multiple Natures“ testą gausite individualų prigimčių ir intelektų sąrašą. Norint giliau pažinti save ir išnaudoti visas „Multiple Natures“  sistemos naudas siūlome dar tris etapus: karjeros formavimo, hobių ir užduočių ataskaitas, kurios formuojamos konsultacijos metu, atsižvelgiant į „Multiple Natures“ testo rezultatus.

Karjeros ataskaita

Ši ataskaita jums parodys, kokios specialybės iš 650 populiariausių pasaulyje jums labiausiai tinka ir kodėl.

Karjeros ataskaitoje pamatysite, kaip jūsų prigimtys ar intelektai atitinka tam tikrose specialybėse reikalingas prigimtis ar intelektus. Taip pat pamatysite, kokios jūsų savybės tam tikroje specialybėje liks neišnaudotos (jas galite lavinti pasirinkdami tinkamą hobį), o kokių, gali pritrūkti.

Hobių ataskaita

Raktas į subalansuotą gyvenimą – hobiai, suteikiantys savivertės ir pasitenkinimo jausmą. Posakis anglų kalba sako „All work and no play makes Jack a dull boy“ (vert. Vien tik darbas, be pramogų, pavertė Džeką nuobodyla), bet kaip išsiaiškinti, kuri veikla nepavers mūsų nuobodylomis? Juk dažnas žmogus net neįtaria turįs asmeninių savybių, kurių neišnaudoja. Hobių ataskaita siekiame padėti atrasti šias savybes ir jas ugdančias veiklas.

Ataskaitoje rasite pagal savo prigimtis ir intelektus sudarytą hobių sąrašą, tad nereiks išbandyti visų įmanomų veiklų ar savarankiškai ieškoti tinkamiausių. Tikime, kad nurodyti hobiai padės subalansuoti darbą su pramogomis ir įnešti į gyvenimą daugiau pasitenkinimo kiekviena nenuobodyliška diena.

Užduočių ataskaita

„Multiple Natures“ duomenų bazę sudaro net 200 darbo aplinkoje dažniausiai pasitaikančių užduočių. Ataskaitoje pamatysite, kokios darbo aplinkos užduotys jums labiausiai tinkamos pagal prigimtis ir intelektus, o kurios sukels įtampą.

Ši ataskaita gali rimtai pakeisti jūsų požiūrį į turimą darbą, jei juo esate ne itin patenkinti. Ne visada reikia keisti darbovietę, ar ieškotis kitokio pobūdžio darbo. Galite savo darbo dieną pakeisti integruodami tam tikras pasitenkinimą ar savivertės jausmą sustiprinančias užduotis. Jei matote, kad patiems nepavyks dėl įmonės politikos, su šiomis žiniomis galite pabandyti ieškoti pagalbos pas savo vadovą.

Jei ketinate keisti darbą, pažiūrėkite kokios užduotys jums labiausiai rekomenduojamos. Pabandykite peržvelgti tokius darbus, kuriuos sudaro būtent tokio pobūdžio užduotys ir apsvarstykite, kaip juose jaustumėtės.


Susidomėjote? Užpildykite užklausos formą dešinėje arba skambinkite mums +370 618 01 387