egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Personalizuota edukacija

Multiple Natures testo naudos

  /    /  Multiple Natures testo naudos

Testo metu nustatomi jūsų intelektai ir prigimtys, o konsultacijų metu einama gilyn: nustatomos tinkamiausios karjeros kryptys, hobiai ir darbo užduotys.

Testo metu nustatomi intelektai ir prigimtys.

„Multiple Natures“ testas, skirtas moksleiviams, leidžia suvokti prigimtinį individo potencialą – nustatyti, kuriose srityse jis gabus. Pasinaudojus šiomis žiniomis galima priimti geresnius sprendimus ir pasiekti daugiau mokykloje, darbuose, laisvalaikio užsiėmimuose bei kitose veiklose.

Patariama, kaip panaudoti turimas prigimtis ir intelektus.

Karjeros konsultantai patars, kaip testo pagalba atrastas stiprybes puoselėti, tobulinti ir „įdarbinti“ taip, kad gyvenimo kokybė visokeriopai pagerėtų. Tikime, jog individas, žinantis savo stipriąsias puses, lengviau ras savo pašaukimą, išsikels tikslus ir geriau valdys santykius.

Su konsultanto pagalba galima gauti papildomas ataskaitas: karjeros, hobių ir užduočių.

KUO NAUDINGA „MULTIPLE NATURES“ SISTEMA?
MN testas Karjeros ataskaita Hobių ataskaita Užduočių ataskaita Konsultacijos
MOKSLEIVIAMS, STUDENTAMS IR ABSOLVENTAMS
Leis atrasti ir suprasti savo prigimtis bei intelektus. Padės apsispręsti dėl mokomųjų dalykų, studijų ir karjeros krypties pasirinkimo. Parodys, kaip turiningai ir naudingai leisti laisvalaikį. Parodys, kokios užduotys būsimame darbe suteiks didžiausią pasitenkinimą. Padės interpretuoti ataskaitų rezultatus, pasirinkti karjerą ir suplanuoti žingsnius kaip jos siekti.
VERSLAMS IR ORGANIZACIJOMS
Leis geriau pažinti ir suprasti darbuotojus. Padės sudaryti komandas, paskirti žmones į atitinkamas pozicijas. Padės personalo specialistams planuoti komandos formavimo pratimus, renginius. Padės paskirstyti užduotis komandose. Padės interpretuoti testo rezultatus ir sudaryti veiksmų, išnaudojančių MN privalumus, planą.
ĮDARBINIMO AGENTŪROMS, PERSONALO VADOVAMS
Leis parinkti geriausius kandidatus į turimas pozicijas. Padės sprendžiant, ar darbo pobūdis atitiks kandidato lūkesčius. Patars, kaip interpretuoti ir išnaudoti rezultatus
VISIEMS, SIEKIANTIEMS DIDESNIO PASITENKINIMO SAVO KARJEROS KELYJE
Parodys Jūsų asmeninį prigimčių ir intelektų paveikslą. Padės rasti karjeros kelią ar parodys, į ką derėtų atkreipti dėmesį, norint jį pakeisti. Padės pasirinkti hobį, kuris leis atsiskleisti jūsų sugebėjimams, kurių neišnaudojate  darbe. Parodys, kurios užduotys labiau įprasmintų Jūsų darbo dieną. Padės įsivertinti ataskaitas ir testo rezultatus, patars, kaip reikėtų keltis tikslus ir jų siekti.

Susidomėjote? Užpildykite užklausos formą dešinėje arba skambinkite mums +370 618 01387