egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Personalizuota edukacija

Multiple Natures testo tipai

  /    /  Multiple Natures testo tipai

„Multiple Natures“ testas skirstomas į tipus: klausimai skiriasi tam tikroms amžiaus grupėms ir yra atliekami siekiant tam tikro rezultato. Žinoma, parinksime Jums tinkamiausią testo variantą, atsižvelgdami į Jūsų individualius poreikius.

„Multiple Natures“ testas turi tris tipus:

  • testas savęs ieškantiems moksleiviams ir studentams (15–21 m. amžiaus);
  • testas suaugusiems (nuo 21 m. amžiaus);
  • testas įmonių darbuotojams.

Nepriklausomai nuo testo tipo, testo eiga nesikeičia. Testas atliekamas internetu ir trunka maždaug 15 minučių, be pertraukų.

Testui reikia pasirinkti ramią aplinką, be trukdžių. Atlikdami testą įsigilinkite į klausimus. Atsakymus geriau rinkitės intuityviai, per daug negalvojant, pasikliaujant pirmuoju įspūdžiu. Jei norite gauti kuo tikslesnius rezultatus, į klausimus atsakinėkite nuoširdžiai, nepagražinant tikrovės, neapgaudinėjant savęs. Visą testą atlikite vienu prisėdimu.

Testo ataskaitos (karjeros, hobių ir užduočių) formuojamos individualios konsultacijos metu su profesionaliu karjeros konsultantu.

Jei testą atlieka moksleivis, konsultacijos pirmoje pusėje dalyvauja tik moksleivis, be tėvų, jam užduodami specifiniai klausimai, atliekama atsakymų validacija. Vėliau prisijungia tėvai ir karjeros konsultantas pristato karjerų, hobių, užduočių sąrašą bei pateikia rekomendacijas tolimesniam ugdymui.


Susidomėjote? Užpildykite užklausos formą dešinėje arba skambinkite mums +370 618 01387