egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Stovyklos

Atostogos, skirtos tobulėjimui

Stovyklos užsienyje – kalbos mokymosi ir visapusiška asmeninio tobulėjimo galimybė. Bendradarbiaujame su pačių geriausių kalbų stovyklų visame pasaulyje organizatoriais, o stovyklas siūlome vadovaudamiesi egoMAPPING metodika, kuri padeda atrasti tinkamiausią moksleiviui stovyklą.

Tikime, jog geriausia yra rinktis kalbos stovyklą, kurioje mokoma ne tik užsienio kalbos, bet tobulinami ir įvairūs jaunuolių gabumai bei hobiai, plečiamas jų interesų ratas, ugdomos svarbios asmeninės savybės. Todėl į vaikų ir paauglių stovyklų sąrašą įtraukėme įvairias aukščiausios kokybės specializuotas stovyklas Europoje, JAV, Kanadoje, Australijoje bei kitose užsienio valstybėse. Šios stovyklos išskirtinės, nes jose vaikai gali mokytis arba tobulinti užsienio kalbą, įgyti naujų arba lavinti jau turimus įgūdžius – pvz. jodinėjimo, dailės, fotografijos, vaidybos, muzikos, šokio ir kt.

Jei planuojama pasiruošti viduriniam mokslui užsienyje arba norima per vasarą įgyti papildomų akademinių žinių, geriausia rinktis akademines stovyklas, kuriose ne tik mokoma kalbų, bet supažindinama ir su kitais dalykais, dėstomais užsienio vidurinėse mokyklose.

Taigi užsienio kalbų stovyklų pasirinkimas išties didelis. Kaip išsirinkti tinkamiausią? Tik tiksliai išsiaiškinus tiek tėvų, tiek ir moksleivių poreikius, galima suvokti pagrindinius stovyklos pasirinkimo motyvus bei išsirinkti tinkamiausią stovyklą pagal unikalią moksleivio charakteristiką. Tokia stovykla padėtų ugdyti jaunuolio gabumus, plėstų kultūrinį akiratį ir skatintų visapusišką asmenybės augimą.

Dažniausiai, dirbant pagal egoMAPPING metodiką, paaiškėja, jog stovyklos parinkimas nėra baigtinė užduotis. Svarbiausias – asmeninis ugdymo planas, kuris apima vaiko kalbinių ir kitų mokomųjų dalykų tobulinimą, prieš išvykstant į stovyklą ir sugrįžus iš jos. Tik tęstinis mokymas leidžia maksimaliai pasinaudoti stovyklos metu gauta informacija ir įgūdžiais.

Turite klausimų?

Agnė Kairavičė

+370 688 16258
agne@egoperfectus.lt

Akademinės stovyklos

Laiką leisite ir mokysitės prestižiniuose universitetuose, pažinsite akademinį gyvenimą užsienyje. Puikus pasirinkimas norintiems išbandyti studijas kitoje šalyje.

Specialybės stovyklos

Stovyklos anglų kalba. Jose jaunuoliai susipažins su medicinos, vadybos, teisės ar kita pasirinkta specialybe ir pasiruoš jos studijoms.

Pomėgių stovyklos

Ypatingos stovyklos, kuriose jūsų hobiai: tenisas, kartingai, video gamyba, robotika, programavimas, amerikietiškos sporto šakos – pirmoje vietoje.

Kalbinės stovyklos

Mokykitės pasirinktos užsienio kalbos imersijos būdu: pasinerdami į šalies, kurios kalbą mokotės, gyvenimą, kultūrą ir istoriją.

Menų stovyklos

Stovyklos skirtos tiems, kurie domisi menų studijomis: nuo baleto iki fotografijos, nuo portfolio parengimo iki vaidybos.

Grupinės stovyklos

Kelionė į New York arba Jungtinę Karalystę su maža grupele iš Lietuvos ir mūsų stovyklos vadove. Mokykitės anglų kalbos ir pažinkite kitų šalių kultūrą.

Lyderystės stovyklos

Šiose stovyklose ugdysite lyderystės įgūdžius ir mokysitės, kaip teisingai pasirinkti karjerą, pasirengti naujiems iššūkiams.

Kitos stovyklos

Neradote sau tinkamos stovyklos? O gal tiesiog norite pasitarti, kuri stovykla Jūsų jaunuoliui būtų tinkamiausia? Kreipkitės – tikrai galime pagelbėti