egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Karjeros planavimas

Bendradarbiaudami su Lietuvos, JAV ir Didžiosios Britanijos specialistais, galime Jums pasiūlyti platų karjeros ir savęs pažinimo paslaugų paketą. Karjeros testai, stovyklos, savęs pažinimo sistemos ir konsultacijos su karjeros, koučingo specialistais bei psichologais padės Jums atrasti savo karjeros kelią.

Nežinote, nuo ko pradėti ar kaip pasirinkti?

Skambinkite mums: +370 694 57384

Karjeros planavimas ir konsultacijos

Karjeros planavimo sistemos

egoCOMPASS

15 – 19 metų moksleiviams | 350 €

Karjeros gairės su egoCOMPASS metodika: kokybiškas Morrisby karjeros testas, išsami karjeros konsultacija su sertifikuotais karjeros konsultantais ir ugdymo plano sudarymas. 

egoSOLUTION metodika

egoSOLUTION

16 – 19 metų moksleiviams | 75 € / užsiėmimas

Tai karjeros planavimo užsiėmimai, kuriuose skatiname pažinti save, ugdome sąmoningumą ir mokome prisiimti atsakomybę už savo sprendimus. Čia kuriame savo ateities karjeros viziją ir mokomės veikti, siekiant jos įgyvendinimo

karjeros koučingas

Multiple Natures

16 – 19 metų moksleiviams | 250 €

Tai sistema, kurią sudaro testai ir konsultacija. Konsultacijos metu nustatomi jaunuolio daugybiniai intelektai ir prigimtys, pagal juos parenkamos tinkamiausios karjeros, hobiai, darbe dažniausiai pasitaikančios užduotys.

Skirtingos sistemos

Skirtingiems poreikiams turime skirtingas sistemas ir kompetetingai patariame, kuri Jums tinkamiausia. Galime išsiaiškinti, kokia karjera tinkamiausia pagal gebėjimus ir įgūdžius, kuriai esate gabūs pasirengti arba kuri labiausiai tinka prie kitų veiklų. Taip pat ugdome bet kuriai karjerai reikalingas kompetencijas.

Profesionalumas

Karjeros konsultacijas ir programas veda tik sertifikuoti karjeros, koučingo specialistai, psichologai. Dėl to galime užtikrinti, kad gausite kokybišką paslaugą, o ne tiesiog lektoriaus išmoktą tekstą.

Rytis Jurkenas karjeros konsultantas

Patogumas

Karjeros konsultacijas galime vesti Jums patogioje vietoje sutartu metu, o karjeros stovyklos ir užsiėmimai vyksta moderniuose, jaukiuose ir paskaitoms pritaikytuose kabinetuose Vilniuje, Žvėryne.

Palaikymas

Karjeros konsultacija viskas nesibaigia. Jei Jums reikia tolimesnio palaikymo, korepetitorių ar mentorių pagalbos, įgyvendinant per konsultaciją užsibrėžtus tikslus, ar patarimų, kaip išbandyti save vienoje ar kitoje specialybėje, mes galime padėti.

Karjeros kompetencijų lavinimas

Verslumo ir lyderystės stovykla anglų kalba

Verslumo ir lyderystės akademija

14 – 18 metų moksleiviams | 475 € / 2 sav.

Dviejų savaičių verslumo ir lyderystės stovykla anglų kalba. Stovyklos pagrindiniai tikslai – įkvėpti kurti savo svajonių verslą ar rasti mylimą darbą, suteikti pozityvų ir atvirą požiūrį į naujus dalykus bei padėti suprasti jaunuoliams, kokiose srityse jie gali save realizuoti ir augti.

egoMENTORING

16 – 19 metų moksleiviams | 90€ / val.

Tai konsultacijos su karjeros specialistais, kuriose nagrinėsime Jūsų karjeros tikslus, nueitą kelią link jų ir pagelbėsime laikytis plano. Nagrinėsime, kuriuos tikslus pasiekėte lengvai, kuriuos reikia suskaidyti į mažesnius ar pakeisti kitais, labiau atitinkančiais dabartinę Jūsų situaciją.

Susisiekite arba užsirašykite į konsultaciją

Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas arba gauti patarimų, užsirašykite į konsultaciją.