egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Karjeros planavimas

Tinkamos karjeros planavimas prasideda nuo savęs pažinimo – savo asmenybės, norų, gabumų, talentų ir poreikių išsiaiškinimo. Geriausiai asmenybės tipą, tinkamas veiklos sritis, kurioje asmeniui geriausia tobulėti, ir gabumus atskleidžia įvairūs profesijos testai.

Karjeros planavimas

Sėkmingos karjeros link

Bendradarbiaudami su Lietuvos, JAV ir Didžiosios Britanijos specialistais, galime Jums pasiūlyti platų karjeros ir savęs pažinimo paslaugų paketą. Karjeros testai ir stovyklos, savęs pažinimo sistemos ir konsultacijos su geriausias specialistais bei psichologais padės Jums atrasti savo karjeros kelią.

Tinkamos karjeros planavimas prasideda nuo savęs pažinimo – savo asmenybės, norų, gabumų, talentų ir poreikių išsiaiškinimo. Geriausiai asmenybės tipą, tinkamas veiklos sritis, kurioje asmeniui geriausia tobulėti, ir gabumus atskleidžia įvairūs profesijos testai. Tokių asmenybės tipų bei profesijos pasirinkimo testų pasiūla – didelė, todėl reikėtų rinktis tokį testą, kuris profesionaliai įvertintų asmenybės gabumus, polinkius ir pateiktų originalias rekomendacijas kartu su konkrečių profesinių sričių sąrašu.

Toks profesijos testas yra egoCOMPASS, sukurtas Didžiojoje Britanijoje. Testo atlikimas trunka 3–4 val., o pats testas sudarytas iš dviejų dalių. Pirmos dalies atsakymai įvardija jaunuolio bendruosius gabumus ir gebėjimus, nusako asmenybės charakteristikas. Antrą dalį sudaro karjeros klausimynas, kuriuo išsiaiškinami tiriamojo interesai, poreikiai ir galbūt neišsakyti norai. Taip pat įvertinama, kokius dalykus jis mokosi mokykloje ar kokį išsilavinimą jau yra įgijęs (jei testą atlieka suaugęs asmuo).

Atlikus profesijos pasirinkimo testą, gaunama originali 16 psl. apimties analizė, kurioje pateikiama išsami informacija apie asmenybės tipą, charakteristikas, taip pat suformuojamas karjeros medis ir pasiūlomas 12 tinkamiausių specialybių sąrašas. egoCOMPASS karjeros testas parodo, kurios konkrečios specialybės tinka asmeniui pagal jo unikalias savybes ir turimus gabumus, tai yra, nurodo, kurioje profesinėje srityje šis asmuo galėtų tobulėti ir tapti savo srities profesionalu.

Gavus egoCOMPASS rezultatus, vyksta asmeninė konsultacija su profesionaliu karjeros konsultantu. Jos metu pateikiami testo rezultatai, jų interpretacija ir tolesnio ugdymo (mokomųjų dalykų pasirinkimo ir asmens gabumų vystymo) rekomendacijos, kurias egoPERFECTUS specialistai padeda įgyvendinti.

Turite klausimų?

Giedrė Bujokaitė- Klimavičienė

+370 694 57384
info@egoperfectus.lt