egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Profesionalus karjeros konsultantas Rytis Jurkėnas

Paprastas būdas rasti Jums labiausiai tinkančią studijų programą ar karjerą

Pasinaudokite mūsų sukaupta patirtimi

Nedvejokite: mūsų karjeros testus ir konsultacijas daugiau nei 90% klientų vertina aukščiausiu įvertinimu!

Kodėl verta rinktis mus?

Trumpai – nes mes esame profesionalai. Konsultuojame daugybę metų, esame išbandę įvairias sistemas ir atrinkę tas, kurios mūsų klientams tinka labiausiai.

Pasaulinio lygio testai ir sistemos

Naudojame nuolatos tobulinamus, patikimus, plačiai naudojamus Didžiojoje Britanijoje ir JAV sukurtus karjeros testus.

Aukščiausio lygio profesionalai

Karjeros konsultacijas atlieka sertifikuoti specialistai, karjeros konsultantai ir koučingo specialistai: Rytis Jurkėnas, Asta Blažinskienė ir Aistė Dromantaitė.

Puikūs atsiliepimai

Stebime pasitenkinimą paslauga: visada prašome klientų atsiliepimų, įžvalgų, ką galėtume daryti dar geriau. Beveik visi klientai karjeros paslaugas vertina aukščiausiais įvertinimais.

Karjeros planavimo sistemos

egoCOMPASS

15 – 19 metų moksleiviams | 350 €

egoCOMPASS metodika kokybiškas Morrisby karjeros testas, naudojamas privačiose Didžiosios Britanijos mokyklose, išsami karjeros konsultacija – galimybių aptarimas su sertifikuotais karjeros konsultantais  ir ugdymo plano sudarymas. 

.

egocompass karjeros testo ataskaita

Multiple Natures testas ir konsultacija

Išsiaiškinsime, kokios Jūsų savybės labiausiai išreikštos, kokios specialybės hobiai pagal jas tinka labiausiai. 16 – 19 metų moksleiviams. Kaina: 250€

karjeros koučingas

egoMENTORING mentorystė

Asmeninės sesijos, kurių metu suformuojami tikslai (kaip pasiekti trokštamos karjeros) ir vystomos jų įgyvendinimo strategijos. 16 – 19 metų moksleiviams. 1 val. 125€

egoMENTORING metodika

Skirtingos sistemos

Skirtingiems poreikiams turime skirtingas sistemas ir kompetetingai patariame, kuri Jums tinkamiausia. Galime išsiaiškinti, kokia karjera tinkamiausia pagal gebėjimus ir įgūdžius, kuriai esate gabūs pasirengti arba kuri labiausiai tinka prie kitų veiklų. Taip pat ugdome bet kuriai karjerai reikalingas kompetencijas.

Profesionalumas

Karjeros konsultacijas ir programas veda tik sertifikuoti karjeros, koučingo specialistai, psichologai. Dėl to galime užtikrinti, kad gausite kokybišką paslaugą, o ne tiesiog lektoriaus išmoktą tekstą.

Rytis Jurkenas karjeros konsultantas

Patogumas

Karjeros konsultacijas galime vesti Jums patogioje vietoje sutartu metu, o karjeros stovyklos ir užsiėmimai vyksta moderniuose, jaukiuose ir paskaitoms pritaikytuose kabinetuose Vilniuje, Žvėryne.

Palaikymas

Karjeros konsultacija viskas nesibaigia. Jei Jums reikia tolimesnio palaikymo, korepetitorių ar mentorių pagalbos, įgyvendinant per konsultaciją užsibrėžtus tikslus, ar patarimų, kaip išbandyti save vienoje ar kitoje specialybėje, mes galime padėti.

Susisiekite arba užsirašykite į konsultaciją

Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas arba gauti patarimų, užsirašykite į konsultaciją.