egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Karjeros planavimo stovykla egoSOLUTION

Galimybė pažinti save, ugdyti sąmoningumą, savivertę ir atsakomybę už savo sprendimus. Visa tai skatins susikurti savo asmeninę ateities karjeros viziją ir veikti siekiant jos įgyvendinimo.

Karjeros planavimas Išmokite planuoti savo karjerą su

egoSOLUTION

Ši karjeros planavimo stovykla – tai galimybė pažinti save, ugdyti sąmoningumą, savivertę ir atsakomybę už savo sprendimus. Visa tai skatins susikurti savo asmeninę ateities karjeros viziją ir veikti siekiant jos įgyvendinimo.

Personalizuotos edukacijos kompanija egoPERFECTUS kartu su profesionaliu karjeros konsultantu Ryčiu Jurkėnu ir koučingo specialistais sukūrė efektyvią savęs pažinimo ir karjeros tikslų išsikėlimo mokymų programą jaunuoliams. Ši karjeros planavimo stovykla – tai galimybė pažinti save, ugdyti sąmoningumą, savivertę ir atsakomybę už savo sprendimus. Visa tai skatins susikurti savo asmeninę ateities karjeros viziją ir veikti siekiant jos įgyvendinimo.

Savo gyvenimo kelio pasirinkimas – dažnam jaunuoliui iššūkius kelianti užduotis. Daugiausia klausimų kyla tada, kai, baigus mokyklą, reikia pradėti galvoti apie ateitį, profesijos pasirinkimą ir kurį laiką mistiškai skambantį karjeros planavimo kelią. Visos mintys ir apmąstymai veda prie kelių pagrindinių klausimų: „kas aš esu?“, „kokios ateities aš noriu?“ Nesuklysime sakydami, kad kiekvienas teisingas pasirinkimas prasideda nuo savęs pažinimo ir pasitikėjimo savimi. Taip yra ir renkantis profesiją: mokėjimas suvokti savo stipriąsias savybes, sąmoningumas, realistinis aplinkos suvokimas ir sugebėjimas formuluoti tikslus bei rasti efektyviausius jų įgyvendinimo būdus – esminiai teisingo ir sėkmingą ateitį žadančio karjeros planavimo principai.

KAM SKIRTA?

Stovykla skirta būtent Jums, jei mokotės 10–12 klasėje ir:

 • siekiate svajones paversti realybe;
 • norite ugdyti savivertę ir pasitikėjimą savimi;
 • norite atrasti sau tinkamą mokymosi būdą;
 • norite atrasti savo asmeninės sėkmės formulę;
 • siekite įgyvendinti savo tikslus ir užsitikrinti sėkmingą ateitį.
KODĖL TAU TAI VERTINGA?

Praktinių mokymų metu Jūs:

 • atpažinsite savo stipriąsias savybes, išmoksite pritaikyti savo gebėjimus;
 • ugdysite didesnį pasitikėjimą savimi, savo gebėjimais ir sprendimais;
 • išmoksite pasirinkti ir suformuluoti savo asmeninius pasiekiamus tikslus;
 • įgysite gebėjimą susidėlioti realistinį šių asmeninių tikslų planą;
 • atrasite ir apsibrėšite aiškius pirmuosius žingsnius šiems tikslams pasiekti;
 • įgysite aiškų supratimą ir motyvaciją, kodėl Jums reikia būtent tokių tikslų ir kodėl Jums verta siekti jų įgyvendinimo;
 • atpažinsite sau efektyviausią mokymosi būdą ir rezultatų siekimą;
 • galiausiai, susikursite savo asmeninės ateities viziją ir realius jos įgyvendinimo žingsnius.
egoperfectus

Turite klausimų?

+370 694 57384
info@egoperfectus.lt

PARAŠYKITE MUMS

[contact-form-7 id="2567" title="Susisiekite"]

MOKYMUS VEDA:

Paulius Ratė

Profesionalus koučingo specialistas ir mokymų treneris. Savo koučingo ir mokymų praktikoje Paulius koncentruojasi į vertybėmis grįstą lyderystę, suvokimo išplėtimą, asmeninio potencialo atskleidimą. Šiuo metu jis yra „Alliance4“ partneris ir konsultantas, Erickson Coaching International mokymų treneris bei Tarptautinės koučingo federacijos profesionalus sertifikuotas koučingo specialistas. Paulius daugiau nei 15 metų vadovavo komercijos padaliniams telekomunikacijų ir bankų sektoriuose, yra pardavimo, derybų, rezultatyvios komunikacijos, lyderystės sričių ekspertas ir praktikas.

Asta Blažinskienė

„Alliance4“ partnerė, konsultuojanti vadovus, asmeninio tobulėjimo siekiančius žmones. Koučingo srityje ji dirba su jaunimu, padeda jiems karjeros pasirinkimo klausimais. Asta yra sertifikuota Erickson Coaching International koučingo specialistė, turinti daugiau nei 15 metų darbo patirties personalo valdymo srityje, iš jų – 12 metų dirbo vadovaujamą darbą. Koučingo konsultacijų ir mokymų praktikoje pagrindinis Astos darbo principas paremtas profesionalia partneryste. Jai vadovaujant ugdomas emocinis ir socialinis intelektas, skatinamas įsisąmoninimas, stiprinama ištvermė bei pasitikėjimas savimi.

ATSILIEPIMAI:

„Stovykla man tikrai patiko, buvo smagu, džiaugiuosi, kad dalyvavau. Svarbiausi įgyti įgūdžiai: piešimo, bendravimo, diskutavimo. Jeigu reikėtų išskirti vieną patį vertingiausią dalyką iš šių mokymų, tai būtų supratimas, kad įmanoma visas svajones įgyvendinti.“ – Eglė Pocevičiūtė

„Manau, svarbiausia tai, kad išmokau gerai suformuluoti savo tikslus, juos išskirstyti ir rasti motyvacijos juos siekti.“ – Augustė Šuliauskaitė

„Planavimas – tai svarbiausias mokymuose įgytas įgūdis. Man jo labai trūko ir tai sukeldavo įvairių problemų. Manau, po šių mokymų, mano planavimo įgūdžiai pagerės.“ – Paulius Romkevičius