egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

SUSISIEKITE: +370 694 57384 | info@egoperfectus.lt

Karjeros Sistema Raskite savo karjeros kelią su

egoCOMPASS

Kokybiškas karjeros testas, konsultacija su Ryčiu Jurkėnu arba Asta Blažinskiene ir ugdymo planas – trys pagrindiniai elementai, kurie sudaro egoCOMPASS.

Karjeros testas

Morrisby Profile

egoCOMPASS sistemoje naudojame Morrisby Profile testą. Testas sukurtas prieš daugiau nei 50 metų Didžiojoje Britanijoje, bet yra plačiai žinomas ir naudojamas visame pasaulyje, kaip kokybiškas karjeros parinkimo įrankis. Morrisby Profile kasmet tobulinamas Psychological Testing Centre, kuris priklauso British Psychological Society. Testu jau pasinaudojo jau daugiau nei 80 000 žmonių.

Testą sudaro 12 puslapių užduočių, kurias atlikti trunka iki keturių valandų. Laikas neprailgsta – klausimai, įdomus, įtraukiantys. Testų lapai siunčiami į centrinę Morrisby būstinę JK, kur yra įvertinami ir atsiunčiami atgal į Lietuvą.

Konsultacija

Jaunuoliams ir tėvams

Praėjus 3–4 savaitėms po testo, testą atlikęs jaunuolis su tėvais gauna rezultatus el. paštu ir pakvietimą į jaukų egoPERFECTUS namelį ar kitą sutartą vietą konsultacijai.

Konsultaciją atlieka Morrisby sertifikuoti specialistai: karjeros konsultantas, lektorius Rytis Jurkėnas arba psichologė, koučingo specialistė Asta Blažinskienė.

Aptarimas vyksta su jaunuoliu, atlikusiu testą ir jo tėvais. Konsultacijoje pristatomi ir paaiškinami testo rezultatai.

Konsultacijos trukmė ~1.5 valandos.

Ugdymo planas

Tolimesni žingsniai

Paskutinis egoCOMPASS etapas – ugdymo plano parengimas.

Konsultacijos metu kartu su jaunuoliu ir jo tėvais yra aptariami tolimesni ugdymo etapai. Konsultantas rekomenduoja žingsnius, kurių reiktų imtis siekiant vienos ar kitos karjeros.

Paprasčiau: galbūt jaunuoliui reikia ugdyti komandiškumo ar lyderystės kompetencijas, o gal, tiesiog reikia pasitempti su mokslais ir pakelti matematikos ar istorijos pažymių vidurkį.

Taip pat galime rekomenduoti tinkamiausias mokymo įstaigas: vidurines mokyklas, koledžus arba universitetus visame pasaulyje.

Daugiau apie egoCOMPASS

egoCOMPASS skirtas išsiaiškinti, kokios karjeros sritys, konkrečios profesijos yra tinkamiausios moksleiviui, kas jam galėtų teikti didžiausią pasitenkinimą ir motyvaciją mokytis ir ateityje siekti karjeros.

  • Artimiausios testų datos: 2019 05 17, 2019 06 14, 2019 07 23
  • Testo vieta: „Hotel Europa City“, J. Jasinskio g. 14, Vilnius.
  • egoCOMPASS sistemos kaina: 350€
  • Testo trukmė: nuo 9.45 iki 13.45 val. (atvykti reikėtų 15 min. iki testo pradžios).

Karjeros planavimas prasideda atsakant į kelis pagrindinius klausimus: kokios yra stipriosios jauno žmogaus savybės, asmenybės tipas ir gebėjimai, kokie galimi jo karjeros pasirinkimai, padėsiantys pasiekti maksimalių asmeninių rezultatų ateities karjeroje.

Sistema egoCOMPASS padeda atsakyti į šiuos klausimus. Ji padeda karjeros konsultantams atrasti unikalias asmenybės savybes, išskirtinius gabumus tam tikroms veikloms ir tinkamiausias karjeros kryptis, kurios garantuotų asmeninio tobulėjimo galimybes dar tik prasidedančiame paauglio karjeros kelyje.

egoCOMPASS užtikrina asmeninius, nešabloniškus rezultatus, sugeneruotus remiantis testą atlikusiojo atsakymais. Atlikus karjeros testą gaunama ataskaita yra itin išsami: joje įvardinamos ne tik tinkamiausios profesinės sritys, bet plačiai išanalizuojamas ir asmenybės tipas, turimi bendrieji įgūdžiai bei unikalios jaunuolio savybės.

Gavus testo rezultatus, vyksta individuali konsultacija, kurioje dalyvauja testą laikęs jaunuolis ir jo tėvai. Pateikiamos profesionalaus karjeros konsultanto interpretacijos ir realūs, tikslūs pasiūlymai jaunuolio karjeros, studijų ir tobulinimosi klausimais. Konsultacijoje aptariamas veiksmų planas dėl tolimesnio akademinio ir asmenybės ugdymo. Šį planą gali padėti įgyvendinti egoPERFECTUS specialistai.

giedrė

Turite klausimų?

Giedrė Bujokaitė – Klimavičienė

+370 694 57384
info@egoperfectus.lt