egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Profesionali pagalba tiems, kas nori rasti sau tinkamiausias studijas.

egoCOMPASS sistema – užtikrintas žingsnis link tinkamiausios karjeros

Karjeros testas

Morrisby Profile testas, plačiai naudojamas viso pasaulio privačiose mokyklose, kasmet tobulinamas British Psychological Society.

1,5 val. trukmės karjeros konsultacija

Karjeros konsultantas, lektorius Rytis Jurkėnas arba psichologė, koučingo specialistė Asta Blažinskienė aptaria testą su jaunuoliu ir jo tėvais.

Ugdymo planas

Konsultacijos metu parengiamas ugdymo planas – žingsniai, kurių reikėtų imtis, siekiant vienos ar kitos karjeros.

egocompass karjeros testas ir konsultacija

egoCOMPASS glaustai

Amžius

15+

Kaina

350 €

egoCOMPASS:

Testas, konsultacija, online platforma

Ataskaitos

Asmenybės, karjerų, ugdymo planas.

Jūsų karjeros konsultantai

Asta Blažinskienė

Savo koučingo konsultacijų ir mokymų praktikoje pagrindinis Astos darbo principas yra paremtas profesionalia partneryste. Jos dėka yra ugdomas emocinis ir socialinis intelektas, skatinamas įsisąmoninimas, stiprinama ištvermė bei pasitikėjimas savimi.

Asta yra nuolat tobulėjanti, ieškanti, besidalinanti ir įsiklausanti asmenybė. Jos sugebėjimas laisvai  ir įtikinamai bendrauti, sudominti ir įtraukti, susitikimams su ja suteikia dar didesnės vertės,  prasmės ir pozityvios energijos veikti. 

Šiuo metu Asta yra koučingo specialistė, konsultuojanti vadovus, asmeninio tobulėjimo siekiančius žmones bei koučingo santykyje dirbanti su jaunimu karjeros pasirinkimo klausimais.

Asta yra sertifikuota koučingo specialistė (Erickson College International),  turinti daugiau nei 15-os metų darbo patirtį Personalo valdymo srityje, iš jų  – 12 metų vadovavimo patirtis.

Rytis Jurkėnas

Rytis Jurkėnas – profesionalus karjeros konsultantas. Jis lankė karjeros mokymus kartu su Anglijos Nepriklausomų mokyklų asociacija. Dalyvavo įvairių Anglijos universitetų, įskaitant Kembridžo universiteto, karjeros specialistų ruošimo konferencijose. Rytis Jurkėnas yra sertifikuotas „Morrisby“ ir „Multiple Natures“ organizacijų karjeros specialistas ir konsultantas.

Kiekvienais metais R. Jurkėnas skaito pranešimus ir praktinius seminarus moksleiviams, jų tėvams ir pedagogams įvairiuose renginiuose bei nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose apie edukacijos naujoves, švietimo sistemos ypatumus, specialybės pasirinkimą ir sėkmingos karjeros užsitikrinimą.

99.9% išbandžiusių egoCOMPASS yra labai patenkinti konsultacija ir bendrais sistemos rezultatais.

Esu be galo patenkinta rezultatais ir galimybe sudalyvauti testo sprendime, kuris esamais karjeros apsisprendimo klausimais parodė šviesiąją pusę tunelio gale. Sužinojau ką gebu daryti geriausiai ir kokios būsimos karjeros siekti. // Greta

Labai dėkojame už profesionalią ir labai naudingą konsultaciją. Tikrai rekomenduosiu visiems, kas turi tokio amžiaus vaikų ir tikrai ateisime su sūnumi. Tai ką intuityviai jaučiau dėl vaiko savybių, buvo patvirtinta testais, suteiktos kryptingos rekomendacijos. // Liepa

Ačiū už suteiktas žinias! Gavome didžiulę naudą, profesionalios konsultacijos metu. Visa informacija buvo naudinga. Pasiteisino ne tik suteikta informacija, tačiau ir koučerės pastangos motyvuoti dukrą, pateikti informaciją įdomiai, suprantamai. Praplėtė požiūrį, norą siekti rezultatų. // Roberta

Konsultacijos sesija išsami, struktūrouta, su aiškiai suformuluotomis užduotimis. Rezultatu labai džiaugiamės, tikimės sūnus pasinaudos bent dalimi patarimų. Labiausiai pasiteisino tai, kad konsultacija vyksta su koučeriu - ne mokyklos mokytoju, ne tėvais ar seneliais, kuriuos jis priima subjektyviai. // Matas

egoCOMPASS, tai:

Savęs pažinimas

Sužinosite, kokios yra Jūsų stiprybės, galimybės, kaip geriausiai priimate informaciją.

Tinkamiausios studijos

Su specialistu išsirinksite tinkamiausias studijų programas pagal savo stiprybes, pomėgius ir asmenybės tipą.

Tinkamiausios karjeros

Atrasite Jums tinkamus karjeros kelius, pagal savo pomėgius, darbo aplinkos ir tipo tinkamumą.

Informacija

Online sistemoje sužinoksite daugiau apie studijų programas, karjeras. Esant poreikiui galėsite iš naujo atlikti pomėgių testą, pažiūrėti jo įtaką karjeros pasirinkimui.

Ugdymo planas

Gausite unikalų, tik Jums pritaikytą ugdymo planą, kuriame atsakysime, kokie tolimesni veiksmai Jūsų laukia po egoCOMPASS.

Kelionė toliau

Galime padėti pasiekti reikiamų egzaminų rezultatų, išrinkti užsienio mokyklą ar universitetą, užpildyti reikiamus stojimo dokumentus.

Kas toliau?

Po testo ir konsultacijos gausite prisijungimus prie online sistemos, kurioje galėsite dar smulkiau sužinoti apie save, Jums tinkamas karjeras, užsienio universitetus.

Savo profilyje galėsite peržiūrėti dar daugiau informacijos apie karjeros sritis, studijų kryptis, kurias aptarėte konsultacijų metu.

Galėsite ramiai paskaityti apie savo stiprybes, sau tinkamus karjeros tipus. Atidžiai išstudijuoti savo testo rezultatus ar, jei reikia, iš naujo atlikti pomėgių testą.

Galime pagelbėti sekti ugdymo planą: kartu su mūsų specialistais išsikeltumėte tikslus, susitiktumėte aptarti, kaip sekasi Juos įgyvendinti, kur reikia pasitempti.

Filtrai Rūšiuoti
Iš naujo Naudoti
Karjeros testas
Kam skirta?
10-12 klasių moksleiviams
Pradžia:
gruodžio 15 d
sausio 19 d.
Trukmė:
9:45 - 13:45
Vieta:
Lapių g. 3, Vilnius
Kaina:
350.00 

Nesate abejingi savo atžalų ateities karjerai?

Registruokitės į egoCOMPASS!
  • Artimiausios testo datos: 2023.12.15, 2024.01.19
  • Vieta: Lapių g. 3-37, Vilnius
  • Testas vyksta lietuvių kalba.
  • Testo trukmė – 4 valandos.
  • Testas nereikalauja jokio pasiruošimo ar namų darbų atlikimo!
  • Testo rezultatus komentuoja, konsultuoja ir ugdymo planą sudaro Rytis Jurkėnas arba Asta Blažinskienė.
Giedrė Bujokaitė-Klimavičienė

Kilo klausimų?

Jums pagelbės Giedrė Bujokaitė-Klimavičienė: Susisiekite +370 694 57384 | [email protected]

Arba PARAŠYKITE MUMS