egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Teisingas universiteto, studijų, karjeros pasirinkimas su egoCOMPASS

Vilnius, „egoPERFECTUS“ ofisas

Artimiausios testo datos: 2022 m. gegužės 27 d., birželio 20 d., liepos 18 d.

Testo trukmė: nuo 9:45 iki 13:45 val.

egoCOMPASS sistemos kaina: 350 €

Vieta: Vytauto g. 14, Vilnius

Norite gauti konkrečius atsakymus į klausimus apie egoCOMPASS?

Arba skambinkite mums: +370 694 57384

Karjeros planavimas ir konsultacijos
Karjeros Sistema Raskite savo karjeros kelią su

egoCOMPASS

Kokybiškas karjeros testas, konsultacija su Ryčiu Jurkėnu arba Asta Blažinskiene ir ugdymo planas – trys pagrindiniai elementai, kurie sudaro egoCOMPASS.

Karjeros testas Morrisby Profile

egoCOMPASS sistemoje naudojame Morrisby Profile testą. Testas sukurtas prieš daugiau nei 50 metų Didžiojoje Britanijoje, bet yra plačiai žinomas ir naudojamas visame pasaulyje kaip kokybiškas karjeros parinkimo įrankis. Testu jau pasinaudojo daugiau nei 80 000 žmonių. Morrisby Profile kasmet tobulinamas Psychological Testing Centre, kuris priklauso British Psychological Society.

Testą sudaro apie 100 puslapių užduočių, kurias atlikti trunka iki keturių valandų. Laikas neprailgsta – klausimai įdomūs, įtraukiantys. Testų lapai siunčiami į centrinę Morrisby būstinę Jungtinėje Karalystėje, kur yra įvertinami ir atsiunčiami atgal į Lietuvą.

Šis testas – išskirtinis, nes po jo galėsite tęsti savo asmenybės ir gebėjimų pažinimo kelią, prisijungę prie savo unikalaus online profilio Morrisby svetainėje.

Online Morrisby profilyje galėsite:

  • prisijungti ir peržiūrėti testo rezultatus;
  • peržiūrėti išsamią informaciją apie karjeros sritis, kurias aptarėte konsultacijų metu. Taip pat rasite video pristatymus, specialybių aprašymus, užsienio universitetų reikalavimus (anglų k.);
  • galėsite išsamiai paskaityti apie savo stiprybes;
  • Jūsų pomėgiai, įgytos žinios po kurio laiko gali pasikeisti. Online sistemoje galėsite iš naujo atlikti pomėgių testą (anglų k.) ir peržiūrėti, kokią įtaką Jūsų karjeros pasirinkimui turi šie pokyčiai.

Konsultacija jaunuoliams ir jų tėvams

Praėjus 2 – 2,5 savaitėms po testo, jaunuolis su tėvais el. paštu gauna testo rezultatus ir pakvietimą atvykti konsultacijai į egoPERFECTUS biurą Žvėryne, Vilniuje, ar kitą sutartą vietą. Konsultaciją atlieka Morrisby sertifikuoti specialistai: karjeros konsultantas, lektorius Rytis Jurkėnas arba psichologė, koučingo specialistė Asta Blažinskienė. Aptarimas vyksta su jaunuoliu, atlikusiu testą, ir jo tėvais. Konsultacijoje pristatomi ir paaiškinami testo rezultatai bei parengiamas ugdymo planas.

Konsultacijos trukmė ~1,5 valandos.

Testo rezultatai gaunami anglų kalba, o konsultacija vyksta lietuvių kalba.

Ugdymo planas

Paskutinis egoCOMPASS etapas – ugdymo plano parengimas.

Konsultacijos metu kartu su jaunuoliu ir jo tėvais yra aptariami tolimesni ugdymo etapai. Konsultantas rekomenduoja žingsnius, kurių reikėtų imtis, siekiant vienos ar kitos karjeros. Galbūt jaunuoliui reikia ugdyti komandiškumo ar lyderystės kompetencijas, o gal tiesiog reikia pasitempti su mokslais ir pakelti matematikos ar istorijos pažymių vidurkį. Taip pat, jei turite tokių poreikių, galime rekomenduoti tinkamiausias mokymo įstaigas: vidurines mokyklas, koledžus arba universitetus visame pasaulyje.

Nesate abejingas savo atžalų ateities karjerai?

Registruokitės karjeros sistemai!
  • egoCOMPASS padeda pažinti savo gabumus, pasirinkti mokymosi dalykus ir tinkamiausias profesijos kryptis.
  • Pažinti save itin svarbu prieš renkantis vidurinį mokslą, studijas ar mainų programas užsienyje.
  • Testo rezultatus komentuoja, konsultuoja ir ugdymo planą sudaro Rytis Jurkėnas arba Asta Blažinskienė.
  • Artimiausios testo datos:  2022 m. gegužės 27 d., birželio 20 d., liepos 18 d.
  • Vieta: Vytauto g. 14, Vilnius

Testas vyksta lietuvių kalba. Testo trukmė – 4 valandos. Testas nereikalauja jokio pasiruošimo ar namų darbų atlikimo!

Kaina: 350€

Daugiau apie egoCOMPASS

Karjeros planavimas prasideda, atsakant į kelis pagrindinius klausimus: kokios yra stipriosios jauno žmogaus savybės, asmenybės tipas ir gebėjimai, kokie galimi jo karjeros pasirinkimai, padėsiantys pasiekti maksimalių asmeninių rezultatų ateities karjeroje.

Sistema egoCOMPASS padeda atsakyti į šiuos klausimus. Ji padeda karjeros konsultantams atrasti unikalias asmenybės savybes, išskirtinius gabumus tam tikroms veikloms ir tinkamiausias karjeros kryptis, kurios garantuotų asmeninio tobulėjimo galimybes dar tik prasidedančiame paauglio karjeros kelyje.

egoCOMPASS užtikrina asmeninius, nešabloniškus rezultatus, sugeneruotus remiantis testą atlikusiojo atsakymais. Atlikto karjeros testo ataskaita yra itin išsami: joje įvardinamos ne tik tinkamiausios profesinės sritys, bet plačiai išanalizuojamas ir asmenybės tipas, turimi bendrieji įgūdžiai bei unikalios jaunuolio savybės.

Gavus testo rezultatus, vyksta individuali konsultacija, kurioje dalyvauja testą laikęs jaunuolis ir jo tėvai. Pateikiamos profesionalaus karjeros konsultanto interpretacijos ir realūs, tikslūs pasiūlymai jaunuolio karjeros, studijų ir tobulinimosi klausimais. Konsultacijoje aptariamas veiksmų planas dėl tolimesnio akademinio ir asmenybės ugdymo. Šį planą gali padėti įgyvendinti egoPERFECTUS specialistai.

Giedrė Bujokaitė-Klimavičienė

Turite klausimų?
Pagelbėsiu Jums

Giedrė Bujokaitė-Klimavičienė

+370 694 57384
info@egoperfectus.lt