egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Karjeros Sistema Raskite savo karjeros kelią su

egoCOMPASS

Kokybiškas karjeros testas, konsultacija su Ryčiu Jurkėnu arba Asta Blažinskiene ir ugdymo planas – trys pagrindiniai elementai, kurie sudaro egoCOMPASS.

Karjeros testas

Morrisby Profile

egoCOMPASS sistemoje naudojame Morrisby Profile testą. Testas sukurtas prieš daugiau nei 50 metų Didžiojoje Britanijoje, bet yra plačiai žinomas ir naudojamas visame pasaulyje kaip kokybiškas karjeros parinkimo įrankis. Morrisby Profile kasmet tobulinamas Psychological Testing Centre, kuris priklauso British Psychological Society. Testu jau pasinaudojo jau daugiau nei 80 000 žmonių.

Testą sudaro 12 puslapių užduočių, kurias atlikti trunka iki keturių valandų. Laikas neprailgsta – klausimai įdomūs, įtraukiantys. Testų lapai siunčiami į centrinę Morrisby būstinę JK, kur yra įvertinami ir atsiunčiami atgal į Lietuvą.

Konsultacija

Jaunuoliams ir tėvams

Praėjus 3–4 savaitėms po testo, testą atlikęs jaunuolis su tėvais gauna rezultatus el. paštu ir pakvietimą į jaukų egoPERFECTUS namelį ar kitą sutartą vietą konsultacijai.

Konsultaciją atlieka Morrisby sertifikuoti specialistai: karjeros konsultantas, lektorius Rytis Jurkėnas arba psichologė, koučingo specialistė Asta Blažinskienė.

Aptarimas vyksta su jaunuoliu, atlikusiu testą, ir jo tėvais. Konsultacijoje pristatomi ir paaiškinami testo rezultatai.

Konsultacijos trukmė ~1.5 valandos.

Ugdymo planas

Tolimesni žingsniai

Paskutinis egoCOMPASS etapas – ugdymo plano parengimas.

Konsultacijos metu kartu su jaunuoliu ir jo tėvais yra aptariami tolimesni ugdymo etapai. Konsultantas rekomenduoja žingsnius, kurių reikėtų imtis, siekiant vienos ar kitos karjeros.

Galbūt jaunuoliui reikia ugdyti komandiškumo ar lyderystės kompetencijas, o gal tiesiog reikia pasitempti su mokslais ir pakelti matematikos ar istorijos pažymių vidurkį.

Taip pat galime rekomenduoti tinkamiausias mokymo įstaigas: vidurines mokyklas, koledžus arba universitetus visame pasaulyje.

Daugiau apie egoCOMPASS

egoCOMPASS skirtas išsiaiškinti, kokios karjeros sritys, konkrečios profesijos yra tinkamiausios moksleiviui, kas jam galėtų teikti didžiausią pasitenkinimą ir motyvaciją mokytis bei ateityje siekti karjeros.

  • Artimiausios testų datos Vilniuje: 2020 01 24, 2020 02 24.
  • Testo vieta Vilniuje: „Hotel Europa City“, J. Jasinskio g. 14.
  • Artimiausios testų datos Kaune: 2020 02 21.
  • Testo vieta Kaune: „Kalba.lt“ ofisas, Vytauto pr. 32, Kaunas
  • egoCOMPASS sistemos kaina: 350€
  • Testo trukmė: nuo 9.45 iki 13.45 val. (atvykti reikėtų 15 min. iki testo pradžios).

Karjeros planavimas prasideda, atsakant į kelis pagrindinius klausimus: kokios yra stipriosios jauno žmogaus savybės, asmenybės tipas ir gebėjimai, kokie galimi jo karjeros pasirinkimai, padėsiantys pasiekti maksimalių asmeninių rezultatų ateities karjeroje.

Sistema egoCOMPASS padeda atsakyti į šiuos klausimus. Ji padeda karjeros konsultantams atrasti unikalias asmenybės savybes, išskirtinius gabumus tam tikroms veikloms ir tinkamiausias karjeros kryptis, kurios garantuotų asmeninio tobulėjimo galimybes dar tik prasidedančiame paauglio karjeros kelyje.

egoCOMPASS užtikrina asmeninius, nešabloniškus rezultatus, sugeneruotus, remiantis testą atlikusiojo atsakymais. Atlikus karjeros testą gauta ataskaita yra itin išsami: joje įvardinamos ne tik tinkamiausios profesinės sritys, bet plačiai išanalizuojamas ir asmenybės tipas, turimi bendrieji įgūdžiai bei unikalios jaunuolio savybės.

Gavus testo rezultatus, vyksta individuali konsultacija, kurioje dalyvauja testą laikęs jaunuolis ir jo tėvai. Pateikiamos profesionalaus karjeros konsultanto interpretacijos ir realūs, tikslūs pasiūlymai jaunuolio karjeros, studijų ir tobulinimosi klausimais. Konsultacijoje aptariamas veiksmų planas dėl tolimesnio akademinio ir asmenybės ugdymo. Šį planą gali padėti įgyvendinti egoPERFECTUS specialistai.

giedrė

Turite klausimų?

Giedrė Bujokaitė – Klimavičienė

+370 694 57384
info@egoperfectus.lt