egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Multiple Natures

Sesijos su profesionaliu karjeros konsultantu arba koučingo specialistu metu suformuosite asmeninius karjeros tikslus ir vystysite efektyviausias jų įgyvendinimo strategijas.

Pažinkite save Prigimčių ir intelektų sistema

Multiple Natures

Tai kitokia asmenybės pažinimo sistema. Pasinaudoję ją, lengviau suprasite savo elgesio ypatybes: pažinsite savąsias prigimtis ir intelektus. Žinodami asmenines vidines savybes, galėsite tinkamai išnaudoti savo potencialą, gebėsite rasti pasitenkinimą kasdieniame gyvenime, priimti sąmoningus sprendimus renkantis karjeros kelią.

Multiple Natures (MN) – moksliniais metodais pagrįsta sistema, kurios teikiamais privalumais pasinaudojo jau daugiau nei 100 tūkst. žmonių visame pasaulyje. Šios sistemos pagrindas – aiški žingsnių seka, kuri leidžia pasiekti flow būseną (vert. „buvimą sraute“) ir kryptingai bei sąmoningai priimti kasdienius sprendimus, susijusius su mokomaisiais dalykais, karjera, laisvalaikiu.

Multiple Natures sistemą šiuo metu sudaro Jums tinkamo tipo testas, keturios išsamios ataskaitos (prigimčių ir intelektų, karjeros, hobių, užduočių) ir konsultacijos su sertifikuotais specialistais. Tai įrankiai, kurie padės pažinti savo prigimtis ir intelektus bei paaiškins, kaip šias žinias taikyti kasdieniame gyvenime.

 Kam skirta Multiple Natures sistema?

Sistema skirta visiems, norintiems tinkamai pasirinkti savo karjeros kelią, pasukti jau pradėtą karjerą palankesne kryptimi atliekant sau tinkamiausias užduotis arba ieškantiems naujų, įkvepiančių hobių:

  • moksleiviams ir studentams (15–21 m.);
  • aukštųjų, aukštesniųjų ir profesinių mokyklų absolventams;
  • verslams ir organizacijoms;
  • įdarbinimo agentūroms;
  • visiems, siekiantiems didesnio pasitenkinimo savo karjeros kelyje.
egoperfectus

Turite klausimų?

+370 694 57384
info@egoperfectus.lt

PARAŠYKITE MUMS

[contact-form-7 id="2567" title="Susisiekite"]
KUO NAUDINGA MULTIPLE NATURES SISTEMA?
MN testas Karjeros ataskaita Hobių ataskaita Užduočių ataskaita Konsultacijos
MOKSLEIVIAMS, STUDENTAMS IR ABSOLVENTAMS
Leis atrasti ir suprasti savo prigimtis bei intelektus. Padės apsispręsti dėl mokomųjų dalykų, studijų ir karjeros krypties pasirinkimo. Parodys, kaip turiningai ir naudingai leisti laisvalaikį. Parodys, kokios užduotys būsimame darbe suteiks didžiausią pasitenkinimą. Padės interpretuoti ataskaitų rezultatus, pasirinkti karjerą ir suplanuoti žingsnius kaip jos siekti.
VERSLAMS IR ORGANIZACIJOMS
Leis geriau pažinti ir suprasti darbuotojus. Padės sudaryti komandas, paskirti žmones į atitinkamas pozicijas. Padės personalo specialistams planuoti komandos formavimo pratimus, renginius. Padės paskirstyti užduotis komandose. Padės interpretuoti testo rezultatus ir sudaryti veiksmų, išnaudojančių MN privalumus, planą.
ĮDARBINIMO AGENTŪROMS, PERSONALO VADOVAMS
Leis parinkti geriausius kandidatus į turimas laisvas pozicijas. Padės sprendžiant, ar darbo pobūdis atitiks kandidato lūkesčius. Patars, kaip interpretuoti ir išnaudoti rezultatus
VISIEMS, SIEKIANTIEMS DIDESNIO PASITENKINIMO SAVO KARJEROS KELYJE
Parodys Jūsų asmeninį prigimčių ir intelektų paveikslą. Padės rasti karjeros kelią arba parodys, į ką derėtų atkreipti dėmesį, norint jį pakeisti. Padės pasirinkti hobį, leidžiantį atsiskleisti Jūsų sugebėjimams, kurių neišnaudojate darbe. Parodys, kurios užduotys labiau įprasmintų Jūsų darbo dieną. Padės įsivertinti ataskaitas ir testo rezultatus, patars, kaip reikėtų keltis tikslus ir jų siekti.