egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Korepetitorių paslaugos

Vienos ak. val. kaina: nuo 35€

Matematikos mini grupės vienos ak. val. kaina: nuo 10€

Kursai vyksta jums patogiu būdu: klasėse arba nuoltoliniu.

Geriausi rezultatai

Korepetitorių paslaugos

Profesionalūs egoPERFECTUS korepetitoriai, remdamiesi originalia egoTRACKING metodika, nustato moksleiviui priimtiniausią mokymosi stilių, dalykus, keliančius motyvaciją, ir paruošia konkrečiam moksleiviui pritaikytą individualią mokymosi programą.

Reikia pagalbos pasiruošti brandos egzaminams, stojamiesiems egzaminams į gimnazijas ar mokslams užsienyje?

  • Aukščiausios kvalifikacijos egoPERFECTUS korepetitoriai pagelbės, siekiant aukštesnių rezultatų mokykloje, gimnazijoje ar dalyvaujant olimpiadose.
  • Išsiaiškinus konkretaus moksleivio poreikius, sudaromas individualus mokymo planas.
  • Mokymo metodas parenkamas kiekvienam individualiai pagal pažinimo ir suvokimo principus, skirtingus informacijos įsisavinimo aspektus.
  • Mokomieji dalykai: matematika, fizika, ispanų, anglų ir lietuvių kalbos, istorija.

Kainos:

  • Korepetavimas: matematika, istorija, lietuvių, fizika, chemija, užsienio kalbos, biologija – 35 €/ak. val.
  • Matematikos mini grupė – pasiruošimas stojimams į tarptautinio bakalaureato programą – 10 €/ak. val. 

Labai dažnai moksleiviams nepakanka mokyklose skiriamo mokytojų dėmesio ir pateikiamų žinių. Tokią situaciją bendrojo lavinimo mokyklose skatina taikomas bendras mokymosi standartas. Remiantis juo, pateikiama mokomoji medžiaga, kuriamos užduotys, ruošiami atsiskaitymai, bendrai priimta vertinimo sistema, kuri dažnai – nekaiti.
Tačiau ne visiems moksleiviams bendrai priimtas mokymo standartas tinka, ne visiems sekasi gerai mokytis pagal šias standartizuotas mokymo programas. Taip yra dėl to, jog kiekvienas vaikas yra unikali asmenybė, turinti savitus pažinimo ir suvokimo principus, skirtingai veikiančią atmintį, skirtingus informacijos įsisavinimo aspektus, motyvacijos sistemą bei mokymosi stilių. Išanalizavus minėtus dalykus, galima sudaryti asmeninį mokymosi planą, sukurtą remiantis individualaus asmens charakteristika. Toks planas garantuotų sėkmingą mokymąsi, ilgalaikę motyvaciją mokytis bei padėtų pasiekti geresnių rezultatų.

Ką tai reiškia? Vieni geriau įsisavina informaciją skaitydami, klausydamiesi, kiti – rašydami ar net piešdami. Yra moksleivių, kurie formules lengviau įsimena, jei supranta, kaip jos sukurtos, arba mato konkretų jų pritaikymą kasdieniame gyvenime. Svarbus ir dėmesio sutelkimas: kai kurie gali išlaikyti dėmesį valandą, tačiau kiti – vos penkias minutes. Tai reiškia, kad pamoka, svarbiausi jos akcentai turi būti sudėlioti tokios trukmės gabaliukais. Reikia nepamiršti ir nuolatinio motyvacijos kėlimo, kartojimo.

Bendrovėje egoPERFECTUS dirbantys korepetitoriai – aukščiausios kvalifikacijos pedagogai, išmanantys personalizuotų mokymo planų kūrimo, organizavimo ir vykdymo procesą. Jie moko šių mokomųjų dalykų: matematikos, lietuvių kalbos, ispanų kalbos, anglų kalbos, fizikos, istorijos. Be to, atsižvelgiant į moksleivio poreikius, sukuriamas integruotas mokymosi planas, skirtas pasiruošti stojamiesiems egzaminams į gimnazijas ar norint pasiruošti mokytis užsienyje.

Turite klausimų?

Giedrė Bujokaitė- Klimavičienė

+370 694 57384
info@egoperfectus.lt