egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Studijos užsienyje

Norite studijuoti prestižiškiausiuose universitetuose užsienyje? Mes padėsime Jums pasirinkti tinkamiausią studijų programą tinkamiausioje Jums šalyje bei universitete, pasiruošti studijoms ir užpildyti visus reikiamus dokumentus.

Į visus Jums rūpimus klausimus apie studijas užsienyje atsakysime konsultacijos metu, prie kavos puodelio arba nuotoliniu būdu.

Prestižiniai universitetai

Studijos užsienyje

Profesionalios konsultacijos dėl studijų užsienyje. egoPERFECTUS specialistai naudoja originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausius aukštojo mokslo geriausiuose užsienio universitetuose variantus.

Kaip vyksta mūsų studijų užsienyje konsultacijos?

  • Atsižvelgdami į Jūsų individualius poreikius bei finansines galimybes, parinksime pačius tinkamiausius universitetus visame pasaulyje.
  • Pateiksime informaciją apie studijų programas: jų kainas, stipendijas, stojimo terminus ir reikalavimus, reikalingus dokumentus, apgyvendinimą.
  • Patikrinsime stojimui reikalingus dokumentus.
  • Patikrinsime ir pataisysime Jūsų motyvacinį ir rekomendacinį laiškus, prireikus suorganizuosime dokumentų išvertimą į anglų kalbą.
  • Už Jus užpildysime prašymo formas.
  • Padėsime, jei Jums bus reikalinga studento viza (pvz. į Australiją, JAV, Kanadą): pateiksime reikiamų dokumentų sąrašą ir formą vizai gauti, padėsime užpildyti sveikatos patikros dokumentus bei įsigyti sveikatos draudimą.
  • Surasime Jums tinkamą būstą: užregistruosime į studentų bendrabutį ar rezidenciją.
  • Surasime ir nupirksime lėktuvo bilietus pagal palankiausią kainą, skrydžio datą bei trukmę ar kitus Jūsų asmeninius poreikius.
  • Suteiksime visą informaciją apie darbo galimybes ir gyvenimo ypatumus pasirinktoje šalyje.
  • Visu stojimo laikotarpiu atsakysime į Jums aktualius klausimus.

Turite klausimų?
Pagelbėsiu Jums

Lukas Vaičiulis

+370 611 11655
[email protected]

Studijos Amerikoje

Studijos Jungtinėse Amerikos Valstijose – tai galimybė svajones paversti realybe, tikslus – rezultatais, kasdienybę – išskirtinėmis gyvenimo galimybėmis.

PLAČIAU >

Studijos Australijoje

Studijos šioje šalyje siūlo išskirtinės kokybės aukštojo mokslo studijas ir nuostabią galimybę pažinti Australijos didmiesčius, kultūrą ir pasakiškas gamtos vietas.

PLAČIAU>

Studijos Ispanijoje

Studijos Ispanijoje leis tapti savo srities profesionalu, nesvarbu, kokią studijų kryptį pasirinksi. Ispanijos edukacinė sistema yra gerai organizuota ir pritaikyta patenkinti įvairius studentų poreikius.

PLAČIAU>

Studijos Italijoje

Italijos universitetai – seniausi Europoje, jie savo istoriją skaičiuoja nuo XII a. ir siūlo plačią studijų programų įvairovę, kurių daugelis patenka į geriausiai vertinamų programų sąrašą ne tik Europoje, bet ir pasaulyje.

PLAČIAU>

Studijos Jungtinėje Karalystėje

Jungtinės Karalystės aukštosios mokyklos garsėja visame pasaulyje išskirtinėmis britiškomis švietimo tradicijomis, gera kokybe ir pripažinimu tarptautinių tyrimų srityje.

PLAČIAU>

Studijos Kanadoje

Kanados universitetai ir koledžai atitinka aukštus kokybės standartus, šalies aukštasis mokslas yra populiarus visame pasaulyje. Dauguma Kanados universitetų patenka į geriausių pasaulio universitetų šimtuką.

PLAČIAU>

Studijos Naujojoje Zelandijoje

Naujoji Zelandija suteikia puikių galimybių norintiems tobulinti anglų kalbą, studijuoti ir įgyti profesinį ar aukštąjį išsilavinimą bei siekti karjeros.

PLAČIAU> 

Studijos Pietų Afrikos Respublikoje

Studijos Pietų Afrikos Respublikoje yra savitos dėl iššūkių kėlusios praeities, dinamiškos dabarties ir daug žadančios ateities.

PLAČIAU>

Studijos Singapūre

Singapūras – greitai auganti ir vis labiau populiarėjanti šalis studijoms, siūlanti tarptautiniams studentams globalią akademinę bendruomenę bei produktyvų ir konkurencingą išsilavinimą, pripažįstamą tarptautiniu mastu.

PLAČIAU>

Studijos Šveicarijoje

Studijos Šveicarijoje tiks tiems, kurie nori išskirtinio aukštojo mokslo prestižiniuose universitetuose. Šveicarijos aukštosios mokyklos vertinamos kaip vienos geriausių ir prestižiškiausių akademinių institucijų pasaulyje.

PLAČIAU>

Studijos Vokietijoje

Tarptautinio lygio studijos Vokietijoje labai vilioja studentus iš viso pasaulio, nes jos išsiskiria itin aukšta kokybe, organizuotumu ir akademiniu lygiu.

PLAČIAU>

Studijos kitose užsienio šalyse

Sąraše neradote savo svajonių šalies studijoms? O gal tiesiog norite pasitarti, kuris universitetas ar šalis Jums būtų tinkamiausi? Kreipkitės – tikrai galime pagelbėti.