egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Džiaugiamės, kad pasitikite ir renkatės egoPERFECTUS!

Stengiamės padėti kiekvienam rasti sau tinkamą mokymosi būdą, todėl Jūsų įvertinimas ir atsiliepimai mums labai svarbūs.

Turite klausimų? Kviečiame registruotis į individualią konsultaciją, kurios metu atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Arba skambinkite mums telefonu +370 611 11655

Atsiliepimai

Pradėti studijuoti užsienyje niekada nebuvo lengva užduotis, o šiais COVID ir “Brexit’o” laikais tai – sunkiau nei bet kada. Lukas bei EgoPerfectus padėjo orientuotis painiose užsienio sistemose, apsaugojo nuo begalinių su tuo susijusių galvos skausmų, ir informavo apie idėjas ir galimybes, kurias pačiam surasti būtų buvę beveik neįmanoma. Be to, vien žinojimas, kad turiu į ką kreiptis, jei iškyla klausimas, buvo labai vertingas. Stipriai rekomenduoju jų paslaugas bet kam, kas siekia studijuoti užsienyje.

Vincas Turskis

LANCASTER UNIVERSITY LEIPZIG (Vokietija) BSc (Hons) Computer Science

Pozityvumas ir aiškumas – viskas ko man reikėjo žengiant į tokią neramią kelionę kaip mokslai užsienyje. Labai džiaugiuosi patirtimi su egoperfectus ir kuratoriumi Luku, kuris mane atvedė iki šios akimirkos, kai rašau šį atsiliepimą sėdėdama Olandijoje, universiteto bibliotekoje, ką tik po paskaitos. Sunkiai, tai įsivaizduodavau pati, nes net glumino klausimas, ką studijuoti, o po sekundės galva galėdavo suktis nuo kur, kaip, kada ir taip toliau. Bet žingsnis po žingsnio, su pagalba ir atsakymais į bet kokį neaiškumą, kuris atsirasdavo, galva nustojo suktis ir šta,i aš jau minėtoje bibliotekoje, ruošiuosi kitai dienai. Tikrai gera, per visą tai žengti ne vienai. Rekomenduoju😉

Saulė Gedmintaitė

ERASMUS UNIVERSITY ROTTERDAM (Nyderlandai)

Lukas man padėjo rasti tinkamą universitetą Italijoje kuriuo aš esu labai patenkintas. Jis man padėjo parengti visus reikiamus dokumentus bei CV kūrimo procese. Labai rekomenduoju šita paslaugą, nes egoPERFECTUS man labai palengvino aplikavimo į universitetus procesą.

Bartas Žalys

SWISS SCHOOL OF MANAGEMENT (Rome) Italija | Bachelor of Business Administration

Susisiekite arba užsirašykite į konsultaciją

Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas arba gauti patarimų, užsirašykite į konsultaciją.