egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Studijos Ispanijoje

  • 11 vietą pagal kokybės rodiklius pasaulyje užimanti švietimo sistema.
  • Galimybė rinktis iš 74 skirtingų aukštųjų mokyklų.
  • Valstybiniuose universitetuose studijos dažniausiai dėstomos tik ispanų kalba.
  • Ispanija garsėja stipriausių pasaulyje privačių verslo universitetų gausa, kuriuose paskaitos dėstomos anglų kalba.
Prestižiniai universitetai

Studijos Ispanijoje

Studijos Ispanijoje leis tapti savo srities profesionalu, nesvarbu, kokią studijų kryptį pasirinksi.

egoPERFECTUS klientai renkasi šiuos universitetus:

Kasmet studijas Ispanijoje renkasi tūkstančiai jaunuolių iš įvairių pasaulio šalių. Šios studijos pakeičia kiekvieno jaunuolio gyvenimą, praturtina jį ir suteikia galimybių tobulėti. Ispanija siūlo pajusti turtingą šalies istoriją ir kultūrą bei pasinerti į šios temperamentingos šalies pasaulį.

Ispanijos edukacinė sistema yra gerai organizuota ir pritaikyta patenkinti įvairius studentų poreikius: kad jiems būtų įdomu mokytis, kad studijos juos motyvuotų ir padėtų augti kaip asmenybei. Ne veltui Ispanija, pagal populiarumą tarp tarptautinių studentų, yra penktoji valstybė. Įdomus faktas – net 36 proc. tarptautinių studentų Ispanijoje yra atvažiavę iš JAV.

Šalis išvystė gana dinamišką aukštojo mokslo sistemą, pripažįstamą visame pasaulyje, kurios ištakos siekia net XIII amžių. Studijos Ispanijoje sudarytos taip, kad kiekvienoje iš jų dėmesys išliktų tiek teorijai, tiek praktikai. Studijų metu galima rinktis įvairias praktikas didelėse kompanijose ar norimose organizacijose.

Ispanija žavi neregėto grožio gamta, auksiniais paplūdimiais, išskirtine architektūra ir įdomia kultūra. Studijų metai šioje šalyje tikrai neprailgs ir leis keliauti po skirtingus Ispanijos regionus, plėsti pasaulėžiūrą, atrasti nuostabių dalykų ir pasisemti ispaniško temperamento.

Turite klausimų?
Pagelbėsiu Jums

Lukas Vaičiulis

+370 611 11655
[email protected]