egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Studijos Italijoje

  • 13 vietą pasaulyje užimanti švietimo sistema.
  • Valstybiniuose universitetuose studijos dažniausiai dėstomos tik italų kalba.
  • Italija garsėja stipriausiais pasaulyje privačiais universitetais verslo, mados verslo, mados dizaino bei menų srityse.
  • Privačiuose universitetuose studijos vyksta anglų kalba.
Prestižiniai universitetai

Studijos Italijoje

Italijos universitetai – seniausi Europoje, jie savo istoriją skaičiuoja nuo XII amžiaus.

egoPERFECTUS klientai renkasi šiuos universitetus:

Italijos aukštoji sistema garsėja ne tik savo kokybe, stipriomis tradicijomis, bet ir modernumu. Taip pat ji padarė įtakos visos Europos aukštojo mokslo sistemai. Istorinė dvasia, kvapą gniaužiantys vaizdai ir natūralūs gamtos stebuklai suteikia Italijai ypatingo žavesio ir kviečia tarptautinius studentus iš viso pasaulio rinktis studijas Italijoje ir įgyti nepakartojamos kultūrinės patirties.

Beveik visos studijų programos Italijos universitetuose garsėja inovatyvumu ir avangardiškumu, ypač dizaino, mados, architektūros, taikomųjų mokslų ir menų. Šios programos taip pat daro Italijos aukštąjį mokslą išskirtiniu ir garsina jį visame pasaulyje.

Italijos universitetai siūlo plačią studijų programų įvairovę, kurių daugelis patenka į geriausiai vertinamų programų sąrašą ne tik Europoje, bet ir pasaulyje. Čia sutiksite garsiausius profesorius ir galėsite mokytis moderniose patalpose, kurios įkvėps ir suteiks motyvacijos mokytis, o integruota praktika skatins įgyti darbo rinkai reikiamų įgūdžių, tad studijos Italijoje – puikus pasirinkimas siekiantiems įgyti praktinių įgūdžių.

Reikėtų nepamiršti, jog bestudijuodami Italijoje turėsite galimybę mėgautis švelniu ir gaiviu klimatu, kuris laikomas vienu geriausių visoje Europoje, ir atrasti itališko maisto paslaptis.

Studijos Italijoje tiks tiems, kurie nori tapti tarptautinio europietiško jaunimo dalimi, leistis į modernių studijų pasaulį bei pasinerti į intriguojančią italų kultūrą.

Turite klausimų?
Pagelbėsiu Jums

Lukas Vaičiulis

+370 611 11655
[email protected]