egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Studijos Kanadoje

 • Penktąją vietą pasaulyje užimanti švietimo sistema.
 • Kanadoje įsikūrę vieni geriausių pasaulio universitetų.
 • Galima rinktis iš 200 koledžų ir universitetų.
 • Kanadoje aukštojo mokslo studijos siūlomos abejomis nacionalinėmis kalbomis – anglų ir prancūzų.
 • Bakalauro studijos dažniausiai trunka 4 metus, o magistrantūros studijos – 1–2 metus.
Prestižiniai universitetai

Studijos Kanadoje

Tai šalis, kuri siūlo kiekvienai asmenybei atrasti savo unikalumą, stiprybes ir ieškoti savojo sėkmės kelio.

egoPERFECTUS klientai renkasi šiuos universitetus:

 • McGill University;
 • ILAC International College. Skaityti daugiau apie universitetą >>
 • University of Toronto;
 • University of British Columbia;
 • Simon Fraser University;
 • University of Windsor.

Didelė pačių įvairiausių studijų programų pasiūla, bendradarbiavimo aplinka ir praktikos bei teorijos derinimas daro studijas Kanadoje patrauklias tarptautiniu mastu. Be to, studentus iš viso pasaulio vilioja galimybė ne tik studijuoti Kanadoje, bet ir ten gyventi: studentams, pabaigusiems studijas Kanadoje, suteikiama galimybė pretenduoti į leidimą gyventi šalyje.

Kanados universitetai ir koledžai atitinka aukštus kokybės standartus, šalies aukštasis mokslas yra populiarus visame pasaulyje. Dauguma Kanados universitetų patenka į geriausių pasaulio universitetų šimtuką (TOP 100), o universiteto diplomai įvairių organizacijų ir kampanijų pripažįstami tarptautiniu mastu.

Kanadą, kaip studijų šalį, verta rinktis ir dėl praktinių aspektų – daugiau nei 90 proc. Kanados universitetų absolventų įsidarbina pagal studijų sritį per 6 mėn. nuo studijų baigimo. Tai įrodo, kad Kanados aukštosiose mokyklose įgyjama ne tik teorinių žinių, bet studentai darbo rinkai parengiami ir praktiškai. Tarptautiniams studentams Kanadoje siūloma daug praktikos galimybių, kurių metu jie gali mokytis iš profesionalų ir įgyti darbo patirties.

Studijas Kanadoje verta rinktis ne tik dėl kokybiško mokslo, bet ir dėl pačios Kanados pažinimo galimybių. Kanada – tai modernių didmiesčių ir pasakiškų gamtos vietų derinys, ji įsikūrusi tarp trijų vandenynų ir didžiuojasi tautybių, religijų ir kultūrų įvairove. Taigi, dėl tokios gausios įvairovės, kiekvienas studentas gali atrasti kažką savito ir sau artimo.

Viena yra aišku – studijos Kanadoje bus tai, ko nepamiršite niekada. Jos padės Jums susikurti išskirtinumą ir suformuoti plačią pasaulėžiūrą. Prisijunkite prie tų 200 tūkst. tarptautinių studentų iš viso pasaulio, kurie kasmet važiuoja į Kanadą studijuoti ir pradėti unikalią savo sėkmės istoriją.

Turite klausimų?
Pagelbėsiu Jums

Lukas Vaičiulis

+370 611 11655
[email protected]