egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Studijos Naujojoje Zelandijoje

  • 16 vietą pasaulyje užimanti švietimo sistema.
  • Labai svetingas užsieniečiams kraštas.
  • Aukštos kokybės universitetai visose studijų srityse.
  • Studijos vyksta anglų kalba.
  • Profesinio mokslo trukmė svyruoja nuo 6 mėn. iki 2 metų.
  • Bakalauro studijos trunka 3–4 metus, o magistrantūros – 1–2 metus.
Prestižiniai universitetai

Studijos Naujojoje Zelandijoje

Naujoji Zelandija suteikia puikių galimybių norintiesiems tobulinti anglų kalbą, studijuoti ir įgyti profesinį ar aukštąjį išsilavinimą bei siekti karjeros

egoPERFECTUS klientai renkasi šiuos universitetus:

  • University of Auckland;
  • Massey University;
  • Auckland Institute of Technology.

Naujosios Zelandijos universitetų programos tinka tiek abiturientams, planuojantiems studijas, tiek suaugusiesiems, kurie norėtų įgyti profesinio mokslo diplomą, pagyventi, padirbėti ar įgyvendinti ir plėtoti verslo idėjas. Svarbu paminėti, jog švietimo sistema yra labai lanksti – studijas Naujojoje Zelandijoje galima pradėti rudenį, žiemą, pavasarį ar net vasarą.

Studijų Naujoje Zelandijoje privalumas: jaunuoliai, baigę aukštojo mokslo studijas, galės įsikurti šioje šalyje dar 2 metams ir dirbti pagal savo specialybę. Jei studentas susiras darbą pagal specialybę ir išdirbs jame 2 metus – jis gaus leidimą gyventi Naujojoje Zelandijoje neribotą laiką!

Naujoji Zelandija siūlo pasaulinio lygio studijas įspūdingo grožio ir beribio įdomumo aplinkoje. Valstybinė Naujosios Zelandijos aukštojo mokslo priežiūros institucija rūpinasi, kad universitetai ir koledžai atitiktų aukščiausius reikalavimus ir tenkintų tarptautinių studentų poreikius. Net septyni Naujosios Zelandijos universitetai reitinguojami tarp 400 geriausių universitetų pasaulyje. Tarptautiniai studentai visame pasaulyje renkasi studijas Naujoje Zelandijoje dėl galimybės pagyventi įdomioje šalyje, dėl nepriekaištingų aukštojo mokslo standartų ir kvalifikuotų dėstytojų.

Išdrįskite pasinerti į modernią kosmopolitišką visuomenę, kuri egzistuoja tobuloje harmonijoje ir pasireiškia savitu gyvenimo būdu. Įspūdingi kraštovaizdžiai, auksiniai paplūdimiai ir daugiakultūrė aplinka leis įgyti neįkainojamos tarptautinės patirties ir aukštos kokybės išsilavinimą.

Turite klausimų?
Pagelbėsiu Jums

Lukas Vaičiulis

+370 611 11655
[email protected]