egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Studijos Pietų Afrikos Respublikoje

  • 30 vietą pasaulyje užimanti švietimo sistema
  • Stipriausia švietimo sistema Afrikoje.
  • Daugiausia studijų programų dėstoma anglų kalba.
  • Mokytis galima privačiuose ir valstybiniuose universitetuose.
  • Egzotinis kraštas, turintis palankias studijų sąlygas.
Prestižiniai universitetai

Studijos Pietų Afrikos Respublikoje

Studijos Pietų Afrikos Respublikoje yra savitos dėl savo iššūkių kėlusios praeities, dinamiškos dabarties ir daug žadančios ateities.

egoPERFECTUS klientai renkasi šiuos universitetus:

  • International Hotel School Cape Town.

Studijos Pietų Afrikos Respublikoje yra savitos dėl savo iššūkių kėlusios praeities, dinamiškos dabarties ir daug žadančios ateities. Šiandien Pietų Afrika tarptautiniam jaunimui iš viso pasaulio siūlo kokybiškas studijas valstybiniuose ir privačiuose universitetuose.

Pietų Afrika pasitinka tarptautinius studentus įdomia kultūrine įvairove, ypač gražiais gamtos vaizdais, vietinėmis tradicijomis, vietinių svetingumu ir savitu unikalaus žemyno ritmu bei dvasia. Studentai gali mėgautis pačios daugiakultūriškiausios pasaulyje šalies teikiamais privalumais: fantastišku klimatu, laukine gamta, parkais, nepažintų kultūrų atradimu.

Studijas Pietų Afrikoje verta rinktis ne tik dėl įdomios gyvenimo patirties, bet ir dėl pačios aukštojo mokslo kokybės. Ši šalis turi daug prestižinių, puikiais pasauliniais reitingais besididžiuojančių universitetų ir vienas geriausių pasaulyje vadovų bei viešbučio administravimo studijų programų. Universiteto miesteliai – tai modernios daugiakultūrės erdvės akademinėms, socialinėms ir pilietinėms veikloms.

Studijos Pietų Afrikos Respublikoje leis džiaugtis įspūdingais studijų metais kokybiškas studijas teikiančiuose universitetuose, jaukiu klimatu, kraštovaizdžiu, egzotiškais paplūdimiais, didingais kalnais. Ši šalis siūlo begalines galimybes tirti, ieškoti, mėginti ir atrasti sau tinkamus gyvenimo stebuklus egzotiškame pasaulyje.

Turite klausimų?
Pagelbėsiu Jums

Lukas Vaičiulis

+370 611 11655
[email protected]