egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Studijos Singapūre

  • 21 vietą pasaulyje užimanti švietimo sistema.
  • Vieni geriausių pasaulio universitetų.
  • Viena geriausiai vertinamų Azijos švietimo sistemų.
  • Labai patrauklus regionas mokytis verslo, vadybos bei informacinių technologijų specialybių.
  • Didelis dėmesys inovacijoms ir pasiruošimui konkurencingai darbo rinkai.
  • Studijos vykdomos anglų kalba.
Prestižiniai universitetai

Studijos Singapūre

Studijos Singapūre leis susipažinti su Azija, įsilieti į didžiulę daugiakultūrę visuomenę bei pajusti modernumo galimybes, inovacijos galią, ambicingumo skonį ir susitelkti ties ateities iššūkiais.

egoPERFECTUS klientai renkasi šiuos universitetus:

  • National University of Singapore;
  • Nanyang Technological University, Singapore;
  • Yale University in Singapore.

Singapūras – greitai auganti ir vis labiau populiarėjanti šalis studijoms, siūlanti tarptautiniams studentams globalią akademinę bendruomenę bei produktyvų ir konkurencingą išsilavinimą, pripažįstamą tarptautiniu mastu.

Šalis labai daug investuoja į aukštojo mokslo pažangą ir siekia, kad kuo daugiau tarptautinių studentų rinktųsi studijas būtent Singapūre. Ir tai jiems labai sekasi: studentus iš viso pasaulio vilioja studijų daugiakalbiškumo galimybė (studijos Singapūre dėstomos anglų, malajų, mandarinų, tamilų kalbomis) ir plataus masto studijų programos, kuriose didžiausias dėmesys skiriamas inovatyvumo ir verslumo įgūdžiams diegti bei tobulinti. Studentai mokosi būti kūrybingi, iniciatyvūs ir sėkmingai siekti gerų rezultatų konkurencingoje darbo rinkoje. Įspūdinga tai, kad Singapūro universitetai ruošia studentus ateities specialybėms, kurios dar neegzistuoja – tai parodo šios aukštojo mokslo sistemos inovatyvumą ir ambicingumą.

Singapūras 2013 m. QS reitinguose buvo pripažintas vienu geriausių studentų miestų ir yra gerai žinomas dėl savo energingumo, mokslinės pažangos, žavios kultūrinės tradicijos. Tai daugiakultūrė visuomenė, kuri sužavės Jus kultūrų skirtumais, o kartu leis pajusti Azijos išskirtinumą. Miesto gyvenimas yra labai aktyvus, įdomus ir intriguojantis, o neapsakomai graži Azijos gamta ir nuostabūs paplūdimiai suteiks kasdienio žavesio.

Turite klausimų?
Pagelbėsiu Jums

Lukas Vaičiulis

+370 611 11655
[email protected]