egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Studijos Šveicarijoje

 • 12 vietą pagal kokybės rodiklius pasaulyje užimanti švietimo sistema.
 • Vieni stipriausių valstybinių universitetų pasaulyje.
 • Valstybiniuose universitetuose studijos dažniausiai dėstomos vokiečių, italų, anglų arba prancūzų kalbomis.
 • Privatūs universitetai pirmauja verslo, viešbučių administravimo bei turizmo srityse. Studijas vyksta anglų kalba.
 • Šveicarija visame pasaulyje garsėja prestižiniais universitetais, siūlančiais viešbučių ir turizmo vadybos studijas anglų kalba.
 • Bakalauro studijos trunka – 3–3,5 metų, magistrantūros – 1–1,5 metų.
Prestižiniai universitetai

Studijos Šveicarijoje

Šveicarijos aukštosios mokyklos vertinamos kaip vienos geriausių ir prestižiškiausių akademinių institucijų pasaulyje.

egoPERFECTUS klientai renkasi šiuos universitetus:

 • Glion Institute of Higher Education;
 • EU Business School. Skaityti daugiau apie universitetą >>
 • Les Roches Global Hospitality Education;
 • Business School Lausanne;
 • Business and Hotel Management School;
 • ETH Zurich – Swiss Federal Institute of Technology.

Studijos Šveicarijoje tiks tiems, kurie nori išskirtinio aukštojo mokslo prestižiniuose universitetuose. Šveicarijos aukštosios mokyklos vertinamos kaip vienos geriausių ir prestižiškiausių akademinių institucijų pasaulyje.

Magiškas kalnų grožis, šveicariška elegancija, įdomi kultūra, įspūdinga šalies virtuvė, netgi keturios nacionalinės kalbos ir skaniausias pasaulyje šokoladas – Šveicarija tarptautiniams studentams siūlo ne tik tai, bet ir kur kas daugiau. Kiekvienais metais daugiau nei 50 tūkst. jaunuolių iš įvairių pasaulio šalių pasirenka Šveicariją savo studijų šalimi ir džiaugiasi pasiektais rezultatais.

Studijos Šveicarijoje visame pasaulyje gerai žinomos dėl savo inovatyvių tyrimų, spartaus industrijos vystymosi bei išskirtinės kokybės biotechnologijų, genetikos, farmacijos, finansų, vadybos, viešbučių valdymo, turizmo ir kitų studijų programų. Studentus vilioja aukšta Šveicarijos mokslo kokybė, nuolatinis tobulėjimas, pretenzingas požiūris į išskirtinumą ir inovacijas. Šveicarijos universitetai pasaulio universitetų reitinguose patenka tarp 200 geriausiųjų (TOP 200 sąrašas). Puiki šalies ekonomika leidžia investuoti ženklias pinigų sumas į universitetų infrastruktūrą, įvairias inovacijas bei tyrimus.

Tai, kad šalyje kalbama keturiomis nacionalinėmis kalbomis (prancūzų, vokiečių, italų ir retoromanų), studentams suteikia galimybę rinktis studijas norima kalba arba gerinti kitų užsienio kalbų žinias.

Patys tarptautiniai studentai įvairiuose reitinguose vertina Šveicariją kaip puikią šalį studijuoti ir įgyti darbo rinkai reikiamų žinių bei įgūdžių. Studentai taip pat puikiai vertina studijų Šveicarijoje kokybę, modernias patalpas ir tyrimų atlikimo galimybes.

Dvejoti tikrai neverta. Prisijunkite prie žymiausių pasaulio verslininkų, politikų ir kitų veikėjų, kurie įgijo prestižinį išsilavinimą Šveicarijoje.

Turite klausimų?
Pagelbėsiu Jums

Lukas Vaičiulis

+370 611 11655
[email protected]