egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Studijos Vokietijoje

  • Trečią vietą pagal kokybės rodiklius pasaulyje užimanti švietimo sistema.
  • Studijuoti galima vokiečių ir anglų kalbomis.
  • Privatūs verslo srities universitetai vertinami kaip vieni geriausių Europoje ir pasaulyje.
  • Puikios karjeros galimybės: universitetai bendradarbiauja su įvairiomis verslo įmonėmis.
  • 450 aukštųjų mokyklų ir daugiau nei 17 tūkst. akredituotų studijų programų.
  • Bakalauro studijos trunka 3–4 metus, magistrantūros studijos – 1–2 metus.
Prestižiniai universitetai

Studijos Vokietijoje

Turbūt visi žinome, kad vokiška kokybė – niekada nenuvilia. Taip yra ir su Vokietijos aukštuoju išsilavinimu – tai viena kokybiškiausių aukštojo mokslo sistemų visame pasaulyje.

egoPERFECTUS klientai renkasi šiuos universitetus:

Tarptautinio lygio studijos Vokietijoje labai vilioja studentus iš viso pasaulio, nes jos išsiskiria itin aukšta kokybe, organizuotumu ir akademiniu lygiu. Vokietijoje taikomos patogios atsiskaitymų formos, sudarytos palankios sąlygos keisti studijų kryptis. Šios šalies aukštojo mokslo sistema tarpusavyje derina šimtametes tradicijas ir moderniąsias technologijas.

Būtina paminėti, kad tik kelios valstybės pasaulyje gali pasiūlyti tokią didelę studijų krypčių įvairovę. Viena tų šalių ir yra Vokietija, kurios aukštosios mokyklos teikia daugiau nei 17 tūkst. akredituotų studijų programų, tarp kurių rasite ir daug programų anglų kalba. Todėl drąsiai sakome – savo interesus ir sugebėjimus atitinkančią bakalauro ar magistrantūros studijų programą ras net ir pats išrankiausias abiturientas.

Studijas Vokietijoje gali rinktis ir norintieji įgyti praktišką specialybę. Vokietijoje veikia tiksliųjų mokslų universitetai, kurių studijų programos orientuotos į gerą praktinį pasirengimą darbo rinkai. Kiekviena aukštoji mokykla glaudžiai bendradarbiauja su įvairiomis verslo įmonėmis ir organizacijomis, o tai studentams leidžia studijų metu įgyti praktinės patirties.

Vokietija – saugi, moderni, įdomia viduramžių istorija besididžiuojanti Europos valstybė, kuri studentams siūlo daugiakultūrę aplinką, poilsį paplūdimiuose, magišką kalnų grožį, studentiškas pramogas ir visus modernios šalies privalumus.

Studijos Vokietijoje leis tapti europietiško jaunimo bendruomenės dalimi, pažinti įdomią Vokietijos kultūrą ir nesunkiai įsitvirtinti darbo rinkoje.

Turite klausimų?
Pagelbėsiu Jums

Lukas Vaičiulis

+370 611 11655
[email protected]