egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Vidurinis mokslas užsienyje

Susistemintai pateiksime Jums aktualią informaciją apie vidurinį mokslą arba mainus užsienyje. Per savo ilgametę patirtį pamatėme, kad dažnai klientai žino, ko nori, bet informacijos yra per daug, šaltiniai skirtingi, o tikslių atsakymų į kylančius klausimus nėra. Todėl siūlome pasikliauti mūsų specialistais, kurie pateiks mokyklų pasiūlymus įvertinę visus Jūsų lūkesčius ir lydės Jus ir Jūsų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Nežinote, nuo ko pradėti? Į visus Jums rūpimus klausimus atsakysime konsultacijos metu, prie kavos puodelio arba nuotoliniu būdu.

Skambinkite mums: +370 620 22210

Vidurinis mokslas užsienyje

Vidurinis mokslas užsienyje

vidurinis mokslas užsienyje

Mainų programos

15 – 19 metų moksleiviams

Mainų programos dažniausiai reiškia pusmetį ar metus su gyventi priimančia šeima užsienyje, mokantis vietinėje mokykloje. Tai programos skirtos labiau ne akademiniams pasiekimams ugdyti, o patirti kitą kultūrą, įgyti naujų patirčių ir ugdyti užsienio kalbą.

Vidurinis mokslas užsienyje

Vidurinis mokslas

nuo 8 klasės

Vidurinis mokslas privačiose mokyklose dažniausiai pasirenkamas tų, kurie nori personalizuoto mokymo, asmeninio dėmesio jaunuolio poreikiams, siekia aukštesnių akademinių balų arba nori stoti į prestižinius užsienio universitetus. Taip pat tai puikus būdas įvaldyti užsienio kalbą ir patirti naują kultūrą.

Vasaros programos

Vasaros programos

14 – 19 metų moksleiviams

Vidurinės mokyklos užsienyje, koledžai ir universitetai siūlo įvairias vasaros programas – stovyklas, kuriuose jaunuoliai gali išbandyti vidurinio mokslo užsienyje privalumus arba pabandyti įvairias studijų programas.

karjeros koučingas

Išsiaiškiname poreikius

Jau pirmos konsultacijos metu aktyviai bendrauti įtraukiame ir tėvus, ir vaikus. Naudodami egoMAPPING metodiką, išsiaiškiname moksleivio mokymosi užsienyje poreikius, lūkesčius, tikslus ir galimybes.

Žinių įvertinimas

Įvertiname esamus moksleivio pasiekimus, akademinius įvertinimus, pažymas iš mokyklos. Įvertiname ir tuos mokomuosius dalykus, kurių lygį reikia kelti.

Pateikiame pasiūlymus

Pateikiame tinkamiausius vidurinio mokslo pasiūlymus, atsižvelgdami į pateiktus moksleivio tobulėjimo poreikius, finansines galimybes ir norus.

Sutvarkome dokumentus

Tvarkingai užpildome stojimo dokumentus. Išverčiame pažymas iš mokyklos.

karjeros koučingas

Vizitai į mokyklas

Koordinuojame vizitus į užsienio mokyklas, kurių metu galite apžiūrėti mokyklos patalpas, pajusti atmosferą. Taip pat organizuojame susitikimus su užsienio mokyklomis Lietuvoje.

karjeros koučingas

Sutvarkome dokumentus

Kartu aptariame mokyklų pasiūlymus, padedame pasirašyti sutartį su pasirinkta mokykla ir užpildyti reikiamas formas. Pasirašius dokumentus, padedame pasiruošti mokslui užsienyje: mokome akademinių dalykų anglų kalba, atsižvelgdami į pasirinktos mokyklos programą.

Kodėl verta rinktis mokyklą užsienyje

Itin aukšta vidurinio mokslo kokybė. Tai reiškia, kad ugdomi ne tik mokomųjų dalykų pasiekimai, bet ir pasitikėjimas savimi, tolerancija, asmeniniai gebėjimai.

Galimybė papildomai lavinti pasirinktos akademinės srities gabumus.

Kiekvienam moksleiviui skiriamas individualus dėmesys. Moksleivis turi savo patarėją ugdymo klausimais, kuris skatina kryptingai siekti savo tikslų, padeda susidoroti su iškylančiais sunkumais.

Mokoma tiek teorinių, tiek praktinių žinių: mokyklos aprūpintos visa reikalinga laboratorijų technika, turi dideles, modernias bibliotekas.

Didelė popamokinės veiklos įvairovė, kurią lengva derinti su mokslais. Nuo įvairių vandens sporto šakų iki jodinėjimo, nuo teniso iki modernaus šokio, įvairių meno užsiėmimų

Aktyviai gilinamos užsienio kalbos žinios.

Vidurinio mokslo klausimais Jus konsultuotų Aida Sodienė

„Daugiau nei dešimt metų konsultuoju klientus įvairių mokymosi programų užsienyje klausimais. Esu aplankiusi daugumą vidurinių mokyklų tiek Europoje, tiek Jungtinėse Valstijose bei Kanadoje, dalyvavau ir gilinau profesines žinias edukacinėse konferencijose Didžiojoje Britanijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Kanadoje bei JAV. Gerai išmanau įvairių šalių švietimo sistemas ir konkrečių mokyklų privalumus. Ilgametė patirtis leidžia man suprasti, kad tiek tėvams, tiek moksleiviams mokymosi užsienyje pasirinkimas yra labai atsakingas sprendimas. Kiekvienas vaikas skirtingas ir individualus, kiekvienas stengiasi rasti savo asmeninį kelią. Mano nuomone, personalizuota edukacija – tai geriausias būdas, sutelkiant asmeninį dėmesį, profesines žinias ir sukauptą patirtį, kiekvienam vaikui parinkti labiausiai jam tinkantį individualų mokymosi ir tobulėjimo kelią.“

Vidurinis išsilavinimas užsienyje – tai galimybė moksleiviams įgyti aukštos kokybės vidurinio mokslo diplomą ir lavinti pasirinktos srities gabumus. Vidurinis mokslas užsienyje vertingas dėl daugelio priežasčių. Svarbiausia tai, jog užsienio šalių švietimo sistemos formavosi dešimtmečius ar net šimtmečius, todėl jos išsiskiria stabilumu ir tradicijomis.

Vidurinis mokslas pasižymi aukšta kokybe, teorija čia neatsiejama nuo praktikos ir kiekvienam vaikui skiriamas individualus dėmesys. Be to, jaunimui siūloma labai plati ir įdomi popamokinė veikla. Pavyzdžiui, Didžioji Britanija, JAV, Kanada, Šveicarija, Prancūzija ar Australija siūlo itin aukštos kokybės vidurinį išsilavinimą su tam tikromis sporto arba meninės veiklos specializacijomis. Dėl šios priežasties mokiniai gali lengvai derinti akademinius mokslus ir kitas popamokines veiklas.

egoPERFECTUS moksleiviams siūlo ir mainų programas užsienyje. Šis pasiūlymas puikiai tinka tiems, kurie nori patobulinti užsienio kalbos žinias, geriau pažinti pasirinktą šalį, mokantis užsienio vidurinėje mokykloje vieną trimestrą, semestrą ar visus akademinius mokslo metus. Mainų programos užsienyje suteikia tinkamas sąlygas pagilinti pasirinktos užsienio kalbos žinias, susipažinti su nauja šalimi ir jos kultūra, be to, tai – gera proga ugdyti savarankiškumą, atrasti naujų pomėgių.

Patirtis, įgyta užsienio vidurinėje mokykloje, nors ir per trumpą laiką, turi įtakos sėkmingai karjerai. Mainų programa suteikia galimybę pabuvoti kitoje kultūroje: paauglys turi progą pažinti ir įvertinti save kitame sociokultūriniame kontekste. Tokia patirtis keičia mąstymą, kitaip suvokiama ankstesnė ir dabartinė aplinka, ugdomas savarankiškumas, realistiškas požiūris į gyvenimą. Jaunas žmogus, skatinamas užsienio švietimo sistemos, pradeda suvokti savo gebėjimus, poreikius ir norus. Jis kryptingai siekia savų tikslų akademinėje, pomėgių srityje. Tai padeda ateityje, pabaigus mokyklą, pasirinkti tinkamą profesinę sritį, sėkmingai siekti karjeros.

Aida Sodienė

Turite klausimų?
Pagelbėsiu Jums

Aida Sodienė

+370 620 22210
[email protected]

Susisiekite arba užsirašykite į konsultaciją

Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas arba gauti patarimų, užsirašykite į konsultaciją.