egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Vidurinis mokslas užsienyje

Aukšta mokymo kokybė
Individualus dėmesys
Daug praktinių žinių
Didelė popamokinių veiklų įvairovė

Prestižinės mokyklos

Vidurinis mokslas užsienyje

Mūsų profesionalių konsultantų patirtis, bendradarbiavimas su prestižinėmis vidurinėmis mokyklomis visame pasaulyje bei naudojama egoMAPPING metodika leidžia pasiūlyti tinkamiausias vidurinio išsilavinimo ir mainų galimybes moksleiviams, atsižvelgiant į jų individualias savybes, gabumus ir poreikius. Lydėsime tėvus ir jų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Kaip vyksta mūsų konsultacijos?
Išsiaiškiname Jūsų poreikius ir lūkesčius

Naudodami egoMAPPING metodiką, siekiame išsiaiškinti tikruosius moksleivio mokymosi užsienyje poreikius ir lūkesčius. Jau pačios pirmos konsultacijos metu aktyviai bendrauti įtraukiame ir tėvus, ir vaikus. Siekiame išsiaiškinti ir suprasti tėvų poreikius ir lūkesčius, moksleivių asmenines savybes, turimus ar galimus lavinti gabumus.

Įvertiname esamus pasiekimus

Įvertiname esamus moksleivio pasiekimus, akademinius įvertinimus, pažymas iš mokyklos, suorganizuojame dokumentų vertimus.

Pateikiame pasiūlymus

Pateikiame tinkamiausius vidurinio mokslo pasiūlymus, atsižvelgdami į pateiktus moksleivio tobulėjimo poreikius.

Užpildome stojimo dokumentus

Tvarkingai užpildome stojimo dokumentus.

Organizuojame pažintinius vizitus

Deriname ir organizuojame pažintinius vizitus į užsienio mokyklas. Jų metu galite apžiūrėti mokyklos patapas, pajusti mokyklos atmosferą.

Organizuojame pasiruošimo kursus

Organizuojame pasiruošimo kursus stojamiesiems mokyklų egzaminams.

Aptariame gautus pasiūlymus ir pasirašome sutartį su mokykla

Kartu aptariame gautus pasiūlymus iš mokyklų, padedame pasirašyti sutartį su pasirinkta mokykla bei užpildyti visas reikiamas formas.

Padedame pasiruošti mokslams užsienyje

Pasirašius dokumentus, nepaliekame moksleivio likimo valiai – padedame pasiruošti mokslams užsienyje: mokome akademinių dalykų anglų kalba, atsižvelgiant į pasirinktos mokyklos programą.

Turite klausimų?

Aida Sodienė

+370 620 22210
aida@egoperfectus.lt

Privalumai

 • Aukšta vidurinio mokslo kokybė.
 • Galimybė papildomai lavinti pasirinktos srities gabumus.
 • Stabilumas ir tradicijos.
 • Kiekvienam moksleiviui skiriamas individualus dėmesys.
 • Mokoma tiek teorinių, tiek praktinių žinių.
 • Didelė popamokinės veiklos įvairovė.
 • Lengva derinti popamokinę ir akademinę veiklas.
 • Pagilinamos užsienio kalbos žinios.

Patirtis

 • Skatinamas savęs pažinimas.
 • Plečiama pasaulėžiūra.
 • Skatinama tolerancija.
 • Ugdomas savarankiškumas, realistiškas požiūris į gyvenimą.
 • Moksleivis pradeda geriau suprasti savo galimybes, tikslus, norus.
 • Skatinamas kryptingas savo tikslų siekimas.
 • Patirtis, įgyta studijuojant užsienyje, turi įtakos sėkmingai karjerai.

Kodėl mes?

egoPERFECTUS dirba tik gilias profesines žinias ir ilgametę patirtį turintys specialistai.

Konsultacijų vidurinio išsilavinimo užsienyje klausimais metu taikoma originali egoMAPPING metodika. Ji padeda išsiaiškinti tėvų ir jų atžalos poreikius, išanalizuoti galimus pasirinkimo variantus ir priimti galutinį sprendimą.

Į mūsų siūlomų mokyklų sąrašą įtrauktos tik tam tikrus kokybinius kriterijus atitinkančios mokyklos iš viso pasaulio. Šiose mokyklose dirba tik profesionalūs pedagogai bei teikiama daug papildomo ugdymo galimybių.

Vidurinis išsilavinimas užsienyje – tai galimybė moksleiviams įgyti aukštos kokybės vidurinio mokslo diplomą ir lavinti pasirinktos srities gabumus. Vidurinis mokslas užsienyje vertingas dėl daugelio priežasčių. Svarbiausia tai, jog užsienio šalių švietimo sistemos formavosi dešimtmečius ar net šimtmečius, todėl jos išsiskiria stabilumu ir tradicijomis.

Vidurinis mokslas pasižymi aukšta kokybe, teorija čia neatsiejama nuo praktikos ir kiekvienam vaikui skiriamas individualus dėmesys. Be to, jaunimui siūloma labai plati ir įdomi popamokinė veikla. Pavyzdžiui, Didžioji Britanija, JAV, Kanada, Šveicarija, Prancūzija ar Australija siūlo itin aukštos kokybės vidurinį išsilavinimą su tam tikromis sporto arba meninės veiklos specializacijomis. Dėl šios priežasties mokiniai gali lengvai derinti akademinius mokslus ir kitas popamokines veiklas.

egoPERFECTUS moksleiviams siūlo ir mainų programas užsienyje. Šis pasiūlymas puikiai tinka tiems, kurie nori patobulinti užsienio kalbos žinias, geriau pažinti pasirinktą šalį, mokantis užsienio vidurinėje mokykloje vieną trimestrą, semestrą ar visus akademinius mokslo metus. Mainų programos užsienyje suteikia tinkamas sąlygas pagilinti pasirinktos užsienio kalbos žinias, susipažinti su nauja šalimi ir jos kultūra, be to, tai – gera proga ugdyti savarankiškumą, atrasti naujų pomėgių.

Patirtis, įgyta užsienio vidurinėje mokykloje, nors ir per trumpą laiką, turi įtakos sėkmingai karjerai. Mainų programa suteikia galimybę pabuvoti kitoje kultūroje: paauglys turi progą pažinti ir įvertinti save kitame sociokultūriniame kontekste. Tokia patirtis keičia mąstymą, kitaip suvokiama ankstesnė ir dabartinė aplinka, ugdomas savarankiškumas, realistiškas požiūris į gyvenimą. Jaunas žmogus, skatinamas užsienio švietimo sistemos, pradeda suvokti savo gebėjimus, poreikius ir norus. Jis kryptingai siekia savų tikslų akademinėje, pomėgių srityje. Tai padeda ateityje, pabaigus mokyklą, pasirinkti tinkamą profesinę sritį, sėkmingai siekti karjeros.