egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Vidurinis mokslas užsienyje

Susistemintai pateiksime Jums aktualią informaciją apie vidurinį mokslą arba mainus užsienyje. Per savo ilgametę patirtį pamatėme, kad dažnai klientai žino, ko nori, bet informacijos yra per daug, šaltiniai skirtingi, o tikslių atsakymų į kylančius klausimus nėra. Todėl siūlome pasikliauti mūsų specialistais, kurie pateiks mokyklų pasiūlymus įvertinę visus Jūsų lūkesčius ir lydės Jus ir Jūsų vaikus kiekviename žingsnyje: nuo tinkamo mokyklos pasirinkimo iki pirmosios pamokos užsienyje.

Nežinote, nuo ko pradėti?

Skambinkite mums: +370 620 22210

Vidurinis mokslas užsienyje

Vidurinis mokslas užsienyje

Mainų programos užsienyje

Mainų programos

15 – 19 metų moksleiviams

Mainų programos dažniausiai reiškia pusmetį ar metus su gyventi priimančia šeima užsienyje, mokantis vietinėje mokykloje. Tai programos skirtos labiau ne akademiniams pasiekimams ugdyti, o patirti kitą kultūrą, įgyti naujų patirčių ir ugdyti užsienio kalbą.

Vidurinis mokslas užsienyje

Vidurinis mokslas

nuo 8 klasės

Vidurinis mokslas privačiose mokyklose dažniausiai pasirenkamas tų, kurie nori personalizuoto mokymo, asmeninio dėmesio jaunuolio poreikiams, siekia aukštesnių akademinių balų arba nori stoti į prestižinius užsienio universitetus. Taip pat tai puikus būdas įvaldyti užsienio kalbą ir patirti naują kultūrą.

Vasaros programos

Vasaros programos

14 – 19 metų moksleiviams

Vidurinės mokyklos užsienyje, koledžai ir universitetai siūlo įvairias vasaros programas – stovyklas, kuriuose jaunuoliai gali išbandyti vidurinio mokslo užsienyje privalumus arba pabandyti įvairias studijų programas.

Išsiaiškiname poreikius

Jau pirmos konsultacijos metu aktyviai bendrauti įtraukiame ir tėvus, ir vaikus. Naudodami egoMAPPING metodiką, išsiaiškiname moksleivio mokymosi užsienyje poreikius, lūkesčius, tikslus ir galimybes.

Žinių įvertinimas

Įvertiname esamus moksleivio pasiekimus, akademinius įvertinimus, pažymas iš mokyklos. Įvertiname ir tuos mokomuosius dalykus, kurių lygį reikia kelti.

Pateikiame pasiūlymus

Pateikiame tinkamiausius vidurinio mokslo pasiūlymus, atsižvelgdami į pateiktus moksleivio tobulėjimo poreikius, finansines galimybes ir norus.

Sutvarkome dokumentus

Tvarkingai užpildome stojimo dokumentus. Išverčiame pažymas iš mokyklos.

Vizitai į mokyklas

Koordinuojame vizitus į užsienio mokyklas, kurių metu galite apžiūrėti mokyklos patalpas, pajusti atmosferą. Taip pat organizuojame susitikimus su užsienio mokyklomis Lietuvoje.

Sutvarkome dokumentus

Kartu aptariame mokyklų pasiūlymus, padedame pasirašyti sutartį su pasirinkta mokykla ir užpildyti reikiamas formas. Pasirašius dokumentus, padedame pasiruošti mokslui užsienyje: mokome akademinių dalykų anglų kalba, atsižvelgdami į pasirinktos mokyklos programą.

Privalumai

 • Aukšta vidurinio mokslo kokybė.
 • Galimybė papildomai lavinti pasirinktos srities gabumus.
 • Stabilumas ir tradicijos.
 • Kiekvienam moksleiviui skiriamas individualus dėmesys.
 • Mokoma tiek teorinių, tiek praktinių žinių.
 • Didelė popamokinės veiklos įvairovė.
 • Lengva derinti popamokinę ir akademinę veiklas.
 • Pagilinamos užsienio kalbos žinios.

Patirtis

 • Skatinamas savęs pažinimas.
 • Plečiama pasaulėžiūra.
 • Skatinama tolerancija.
 • Ugdomas savarankiškumas, realistiškas požiūris į gyvenimą.
 • Moksleivis pradeda geriau suprasti savo galimybes, tikslus, norus.
 • Skatinamas kryptingas savo tikslų siekimas.
 • Patirtis, įgyta studijuojant užsienyje, turi įtakos sėkmingai karjerai.

Kodėl mes?

egoPERFECTUS dirba tik gilias profesines žinias ir ilgametę patirtį turintys specialistai.

Konsultacijų vidurinio išsilavinimo užsienyje klausimais metu taikoma originali egoMAPPING metodika. Ji padeda išsiaiškinti tėvų ir jų atžalos poreikius, išanalizuoti galimus pasirinkimo variantus ir priimti galutinį sprendimą.

Į mūsų siūlomų mokyklų sąrašą įtrauktos tik tam tikrus kokybinius kriterijus atitinkančios mokyklos iš viso pasaulio. Šiose mokyklose dirba tik profesionalūs pedagogai bei teikiama daug papildomo ugdymo galimybių.

Vidurinis išsilavinimas užsienyje – tai galimybė moksleiviams įgyti aukštos kokybės vidurinio mokslo diplomą ir lavinti pasirinktos srities gabumus. Vidurinis mokslas užsienyje vertingas dėl daugelio priežasčių. Svarbiausia tai, jog užsienio šalių švietimo sistemos formavosi dešimtmečius ar net šimtmečius, todėl jos išsiskiria stabilumu ir tradicijomis.

Vidurinis mokslas pasižymi aukšta kokybe, teorija čia neatsiejama nuo praktikos ir kiekvienam vaikui skiriamas individualus dėmesys. Be to, jaunimui siūloma labai plati ir įdomi popamokinė veikla. Pavyzdžiui, Didžioji Britanija, JAV, Kanada, Šveicarija, Prancūzija ar Australija siūlo itin aukštos kokybės vidurinį išsilavinimą su tam tikromis sporto arba meninės veiklos specializacijomis. Dėl šios priežasties mokiniai gali lengvai derinti akademinius mokslus ir kitas popamokines veiklas.

egoPERFECTUS moksleiviams siūlo ir mainų programas užsienyje. Šis pasiūlymas puikiai tinka tiems, kurie nori patobulinti užsienio kalbos žinias, geriau pažinti pasirinktą šalį, mokantis užsienio vidurinėje mokykloje vieną trimestrą, semestrą ar visus akademinius mokslo metus. Mainų programos užsienyje suteikia tinkamas sąlygas pagilinti pasirinktos užsienio kalbos žinias, susipažinti su nauja šalimi ir jos kultūra, be to, tai – gera proga ugdyti savarankiškumą, atrasti naujų pomėgių.

Patirtis, įgyta užsienio vidurinėje mokykloje, nors ir per trumpą laiką, turi įtakos sėkmingai karjerai. Mainų programa suteikia galimybę pabuvoti kitoje kultūroje: paauglys turi progą pažinti ir įvertinti save kitame sociokultūriniame kontekste. Tokia patirtis keičia mąstymą, kitaip suvokiama ankstesnė ir dabartinė aplinka, ugdomas savarankiškumas, realistiškas požiūris į gyvenimą. Jaunas žmogus, skatinamas užsienio švietimo sistemos, pradeda suvokti savo gebėjimus, poreikius ir norus. Jis kryptingai siekia savų tikslų akademinėje, pomėgių srityje. Tai padeda ateityje, pabaigus mokyklą, pasirinkti tinkamą profesinę sritį, sėkmingai siekti karjeros.

Susisiekite arba užsirašykite į konsultaciją

Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas arba gauti patarimų, užsirašykite į konsultaciją.