egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Personalizuota edukacija

Mainų programos

  /    /  Mainų programos

Mainų programos

Tai unikali galimybė moksleiviui pažinti pasaulį, kitas kultūras, susirasti naujų draugų, ugdyti asmenybę, suvokti savo stipriąsias puses, išmokti užsienio kalbą, dalyvauti įvairioje sporto ar meno veikloje. Išvykę į mainų programą moksleiviai gyvena priimančioje šeimoje arba mokyklos  bendrabutyje, lanko vietinę valstybinę arba privačią mokyklą.

Registruokitės į konsultaciją

Arba skambinkite mums: +370 694 57384

Mainų programos

Mainų programos

Mainų programos tikslas yra suteikti galimybę įvairių kultūrų žmonėms susiburti drauge ir
susipažinti su skirtingomis pasaulėžiūromis bei gyvenimo būdais.
karjeros koučingas

Išsiaiškiname poreikius

Jau pirmos konsultacijos metu aktyviai bendrauti įtraukiame ir tėvus, ir vaikus. Naudodami egoMAPPING metodiką, išsiaiškiname moksleivio mokymosi užsienyje poreikius, lūkesčius, tikslus ir galimybes.

Tvarkome dokumentus

Laiku ir kokybiškai pildome visus reikalingus dokumentus. Padedame parašyti motyvacinius laiškus. Iš anksto informuojame Jus, jei reikia pateikti kokią nors papildomą informaciją.

Aptariame pasirinkimus

Kartu aptariame mainų programas, padedame pasirašyti sutartį ir užpildyti reikiamas formas. Pasirašius dokumentus, padedame pasiruošti mokslui užsienyje: mokome akademinių dalykų, atsižvelgdami į pasirinktos šalies ir mokyklos programą.

Konsultuojame

Konsultuojame viso proceso metu ir, jau išvykus į mainų programą. Atsakome į klausimus, kurie kyla jau išvykus.

Populiariausios mainų programų kryptys

Prancūzija

Mainų programa Prancūzijoje suteikia galimybę patirti kasdienį šeimos gyvenimą. Programa puikia tinka brandiems ir savarankiškiems moksleiviams, norintiems užmegzti naujas pažintis ir išmokti užsienio kalbos, kuri padės ne tik mainų programos metu, bet ir ateityje. Visos mainų programose dalyvaujančios šeimos yra savanorės ir entuziastingai priima studentus bei nuoširdžiai dalijasi su jais savo gyvenimo būdų. Moksleivis mokysis prancūzų mokykloje, koledže arba licėjuje.

Vokietija

Programos metu moksleiviai bus visiškai pasinėrę į vokiečių kalbą ir neturės galimybės kalbėti savo gimtąja kalba. Nuolatinis bendravimas, klausymasis ir skaitymas nauja užsienio kalba leidžia greitai išmokti ar pagerinti turimus kalbos įgūdžius. Ši programa puikiai tinka savarankiškiems moksleiviams, siekiantis susipažinti su naujomis kultūromis, žmonėmis. Tai puiki galimybė išmokti naujos užsienio kalbos, kuria galėtų nevaržomai bendrauti su priimančios šeimos nariais.

Airija

Moksleiviai lanko mokyklą kartu su priimančios šeimos nariais ar bendraamžiais, gyvenančiais kaimynystėje. Pamokos vyksta įprastu režimu, moksleiviai skatinami kartu su klasės draugais dalyvauti įvairiose mokyklos veiklose. Taip pat gali prisijungti prie vietinių klubų, pvz.: futbolo, krepšinio, šokių ir muzikos.

Kanada

Moksleiviai gyvena su šeima ir lanko valstybinę vidurinę mokyklą. Tarptautiniai studentai tampa neatsiejama mokyklos bendruomenės dalimi. Jie skatinami dalyvauti mokyklos sporto, meno ir kultūros būreliuose. Taip jie greičiau supranta Kanados vidurinės mokyklos kultūrą ir vertybes.

Australija

Tarptautinių studentų mokyklose nėra daug, todėl jie gali visapusiškai mėgautis vietiniu gyvenimu, mokyklos kultūra ir bendravimu tiek klasėje, tiek už jos ribų. Australijoje moksleivius priimančios šeimos yra atviros ir palaikančios. Jie pasinaudos visomis galimybėmis supažindinti moksleivį su jų kultūra, šalimi ir gyvenimo būdu.

Naujoji Zelandija

Ši programa idealiai tinka brandiems ir nepriklausomiems studentams, norintiems susipažinti su naujais žmonėmis iš užsienio ir pakankamai mokantiems kalbą bendrauti su priimančiosios šeimos nariais. Grynos „Homestay“ programos yra tikri kultūriniai mainai.

Jungtinės Amerikos Valstijos

Programos metu jaunuolis ne tik bus supažindins su amerikietiška kultūra, šeimos kasdienybe ir gyvenimo būdu, bet ir dalyvaus kalbų kursuose ir įvairiose veiklose bei ekskursijose. Jaunuoliai gyvena saugiose šeimose, kurios noriai padeda ir šiltai priima moksleivius bei padeda jiems patirti tikrą amerikietišką gyvenimą mainų programos metu.

Ispanija

Mainų programos metu jaunuoliai nuo pirmadienio iki penktadienio dalyvauja vietinės mokyklos pamokose, įsitraukia į popamokines veiklas ir užmezga ilgalaikę draugystę! Programa siūlo pažinti ispanų gyvenimo būdą ir kultūrą iš arti. Tai geriausias būdas pagerinti ispanų kalbos žinias ir integruotis į šalies kasdienybę.

Registruokitės į konsultaciją, jei norite sužinoti daugiau apie mainų programas šiose ar kitose šalyje.

Jurgita stankeviciute

Turite klausimų?
Pagelbėsiu Jums

Jurgita Stankevičiūtė

+370 648 87773
[email protected]

Susisiekite arba užsirašykite į konsultaciją

Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas arba gauti patarimų, užsirašykite į konsultaciją.