egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Privačios mokyklos užsienyje

Privačios mokyklos užsienyje gali labai skirtis viena nuo kitos mokymo forma, mokomaisiais dalykais, popamokinės veiklos gausa ir, žinoma, istorija bei stojimo tvarka. Mes galime pagelbėti išsirinkti tinkamiausią mokyklą pagal Jūsų poreikius ir galimybes bei užpildyti reikalingus dokumentus.

Aptarkite sau aktualius klausimus su mūsų specialistais, arba, visų pirma, trumpai susipažinkite su populiariomis mokyklomis.

Arba skambinkite mums: +370 620 22210

Vidurinės mokyklos ir koledžai

Truro School

Nepriklausoma mokykla Cornwall mieste, Didžiojoje Britanijoje

Truro school – dar 1880 m. įkurta mokykla, kurioje akademiniai pasiekimai ir praktinis pasaulio pažinimas – neatskiriami. Mokykloje skatinami ne tik aukšti mokymosi rezultatai, bet ir įvairių gebėjimų įsisavinimas. Menai, sportas ir kitos veiklos, kuriomis moksleivis gali domėtis laisvu laiku ar savaitgaliais.

 • Truro mokykla pasižymi aukščiausiais mokymo standartais ir užtikrina gerus moksleivių rezultatus.
 • Mokykla siūlo didelę bendrojo lavinimo, popamokinės ir savaitgalių veiklos įvairovę: sportas, muzika, teatras, menai ir kt.
 • Pagalba tiems, kuriems anglų kalba – antroji. Mokykla moksleiviams skiria specialistus, padedančius lengviau ir greičiau įsisavinti anglų kalbos žinias ir pilnai įsilieti į grupę.

Kiekvienas studentas gauna individualius patarimus dėl stojimo į Jungtinės Karalystės ar užsienio universitetus. Taip pat individuali specialistų priežiūra ir pagalba suteikiama norintiems studijuoti Oksforde ar Kembridže.

Cardiff Sixth Form College

Privatus koledžas Cardiff, Jungtinėje Karalystėje

Cardiff Sixth Form College 2018 metais the Times Newspaper privačių Jungtinės Karalystės koledžų reitinge pagal mokymo kokybę užėmė pirmąją vietą. Mokyklos personalas – aukštos kvalifikacijos dėstytojai, kitose mokyklose užimantys egzaminuotojų ar inspektorių pareigas.

 • Cardiff koledžas sukurtas veržliems moksleiviams, kurie supranta, jog reikia įdėti daug darbo, siekiant aukščiausių rezultatų.
 • Draugiška daugiakultūrė aplinka, subūrusi moksleivius iš daugiau nei 40 skirtingų pasaulio valstybių.
 • Galimybės savanoriauti pasirinktose organizacijose ar atlikti praktiką tarptautinėse įmonėse.
 • Kiekvienam moksleiviui skiriamas individualus mokytojų dėmesys.

Mokykloje skatinami ne tik akademiniai pasiekimai, bet vyksta ir daugybė popamokinių užsiėmimų – nuo meno iki sporto, užtikrinančių pilną moksleivių užimtumą ir visapusišką asmenybės lavinimą.

Queen Ethelburga’s College

Privati mokykla Šiaurės Jorkšyre, Didžiojoje Britanijoje

Mokykla įsikūrusi nuostabiame Šiaurės Jorkšyro kaime, kuriame nuo 1912 m. Queen Ethelburga’s mokykla kuria energiną ir palaikančią bendruomenę.

 • Queen Ethelburga`s (QE) privati vidurinė mokykla. Tai TOP 10 A-level mokykla, kurios 95% moksleivių įstoja į universitetą, kuris yra pirmas jų pasirinkimo sąraše.
 • Nedidelės klasės, atsidavę ir rūpestingi mokytojai.
 • Daugiau nei 100 popamokinių veiklų.
 • Modernios sporto patalpos ir komfortiškos apgyvendinimo sąlygos.

QE nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažinta mokykla, kurioje keliami aukščiausi standartai. QE reputacija ypatingai išaugo per paskutinius metus, todėl mokykla ir toliau sieks užtikrinti, jog moksleivių pasiekimai sutaptų su geriausių pasaulio mokyklų rezultatais.

Bosworth Independent College

Bosworth Independent College

Privatus koledžas Northampton, Jungtinėje Karalystėje

Bosworth Independent yra tarptautinis koledžas, įsikūręs centrinėje Anglijos dalyje, princesės Dianos gimtajame mieste Northamptone, kuris taip pat yra tik valanda kelio nutolęs nuo Londono.

 • Aukšti akademiniai pasiekimai visose mokymo programose. Akademinės programos pritaikytos 13 – 19 metų mokiniams.
 • Mokykla turi specialią programą, norintiems pasiruošti stojimui į mediciną, taip pat paruošiamąsias programas, norintiems įstoti į Oksfordo ir Kembridžo universitetus.
 • Vienoje klasėje vidutiniškai mokosi tik 8 moksleiviai. Taip mokykla siekia užtikrinti, kad kiekvienas gautų individualų mokytojo dėmesį.

Šioje mokykloje siekiama patenkinti visų tėvų lūkestį – suteikti moksleiviams pagalbą ir žinias, kurios leistų studijuoti geriausiuose universitetuose bei užtikrinti mokymo programą, kurioje akademinis ir socialinis gyvenimas yra subalansuotas, siekiant, jog moksleivis būtų laimingas.

Carlsbad International School

Carlsbad International School

Privati mokykla Čekijos kurortiniame miestelyje Karlovi Varai

Carlsbad International School yra akredituota Tarptautinio bakalaureato mokykla, kurioje pamokos vyksta anglų kalba. Šioje mokykloje 16-19 m. jaunuoliai gali įgyti Tarptautinio bakalaureato diplomą (IB Diploma).

Mokykla didžiuojasi savo užklasinėmis sporto ir sveikos gyvensenos programomis, išvykomis, kuriose susipažįsta su kitų šalių kultūra (Italija, Vokietija, Vengija).

Mokyklos pagrindinė stiprybė – mokytojų ir mokinių santykis 1:3. Tai leidžia kiekvienam moksleiviui skirti pakankamai individualaus dėmesio.

Pickering College

Pickering College

Nepriklausomas koledžas įsikūręs Kanadoje, Newmarket, Ontario.

Tai privatus koledžas, kuris priima moksleivius nuo darželio iki 12 klasės. 1842 m. įkurto Pickeringo koledžo misija yra kiekvienam įskiepyti atsakomybę paversti pasaulį didesniu, geresniu ir gražesniu, nei jis atrado. Mokyklos vizija yra ugdyti novatoriškus, drąsius ir atjaučiančius pasaulio piliečius, ištikimus savo vertybėms.

Koledžas skatina įvairovę visais mokyklos aspektais. Jų unikalus požiūris apima visapusišką ugdymą, sutelkiant dėmesį tiek į akademinį meistriškumą, atskirų dalykų mokymą, tiek į charakterio bei lyderystės ugdymą.

Pickering siūlo personalizuotą ir pažangią mokymosi aplinką, pagrįstą pasitikėjimu ir pagarba. Koledžas kiekvieną studentą skatina siekti to, kas jam iki šiol atrodė nepasiekiama.

Notre-Dame International High School
Notre-Dame International High School

Notre-Dame International High School

Privati vidurinė mokykla Paryžiuje

Notre-Dame tarptautinė vidurinė mokykla yra įsikūrusi Prancūzijos sostinėje Paryžiuje.  Ši mokykla siūlo išskirtinę galimybę išmokti prancūzų kalbą ir pažinti Prancūzijos kultūrą, besimokant amerikietiško modelio programose.

 • Mokykloje paskaitos vyksta anglų kalba, todėl čia sėkmingai ruošiami studentai iš viso pasaulio.
 • Notre-Dame International High School siūlo IB ir Amerikos diplomo programas.
 • Mažos klasės leidžia sudaryti išskirtines individualaus tobulėjimo mokymo programas tarptautinėje aplinkoje.

Galite dalyvauti mainų programose ir tapti Notre-Dame International High School bendruomenės dalimi