egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

egoPERFECTUS metodikos

egoPERFECTUS metodikos

egoMAPPING – tinkamiausios mokyklos ar universiteto užsienyje parinkimas
  /    /  egoMAPPING metodika

egoMAPPING – metodika, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius mokslo užsienyje poreikius ir lūkesčius.

Šiuo metu daug kas trokšta studijuoti ar mokytis užsienyje dėl mokslo kokybės, naujų patirčių, užsienio kalbos tobulinimo ar tiesiog dėl modernesnių mokymo programų. Mūsų egoMAPPING metodika nustatome, kas Jums yra svarbiausia, kai renkatės studijas ar vidurinį mokslą užsienyje

egoMAPPING metodika sukurta tam, kad padėtų:

  • nustatyti tikslus ir priežastis, kurios skatina rinktis studijas svetur;
  • išsiaiškinti tėvų ir jaunuolių poreikius, keliamus mokslui užsienyje;
  • tiksliai parinkti mokymo įstaigą, atsižvelgiant į išsiaiškintas aplinkybes, norus ir galimybes.

egoMAPPING metodika aktyviai įtraukia tėvus ir jaunuolius į mokslo užsienyje subtilybių nagrinėjimą – tai pradedama jau pirmosios konsultacijos metu.

Visų pirma su tėvais aptariame lūkesčius ir finansines galimybes, patariame, paaiškiname, kokių variantų pasaulyje yra. Išsiaiškiname, kodėl tėvai skatina jaunuolį rinktis mokslą ar studijas užsienyje. Pasidomime, ar jaunuolis yra atlikęs karjeros testus, lankęs karjeros kursus ir stovyklas arba vykęs į vasaros programas užsienyje. Su jaunuoliais aptariame tikslus, norus, vizijas ir net svajones, susijusias su mokslu užsienyje.

Kartu nustatome, kuriuos kriterijus laikysime svarbiausiais, parinkdami mokymo įstaigą: tinkamumą pagal asmenybės tipą, karjeros galimybes, šalį, kalbą ar finansinius įsipareigojimus.

Surinkę visą šią informaciją, ją gerai išanalizuojame ir ieškome geriausio pasiūlymo – garantuojančio jaunuolio asmeninį tobulėjimą ir atitinkančio tėvų lūkesčius bei iškeltus kriterijus.

Svarbu paminėti, kad mes siūlome labiausiai tinkamą variantą pagal iškeltus kriterijus: tai gali būti mokykla Šveicarijoje arba Australijoje, vietoje siauros taikomosios grafikos srities galime siūlyti platesnę – taikomųjų menų sritį, arba atvirkščiai – vietoje plačios srities siūlyti labai konkrečią. Taip pat galime prieš vidurinį mokslą ar studijas pasiūlyti vasaros programas mokomųjų dalykų arba mokymo įstaigos pabandymui. Galime pasiūlyti paruošiamuosius studijų metus tam, kad tikrai įstotumėte į svajonių universitetą.

Išsirinkus tinkamiausią mokslo užsienyje variantą, prasideda pasiruošimo stadija: tėvams ir vaikams rengiami informaciniai susitikimai, seminarai, ruošiami dokumentai, koordinuojamas stojimo procesas, sudaromas akademinis pasiruošimo planas, kuris nuosekliai įgyvendinimas kartu su korepetitoriais, taip pat organizuojamas pats išvykimo procesas. Taip jaunuoliams ir jų tėvams suteikiama visa būtina informacija apie būsimus mokslus užsienyje. Siekiama, kad jie galėtų tinkamai tam pasiruošti.

Jei kyla klausimų jau išvažiavus į mokymo įstaigą užsienyje, padedame tėvams ir moksleiviams į juos atsakyti.

Susisiekite arba užsirašykite į konsultaciją

Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas arba gauti patarimų, užsirašykite į konsultaciją.