egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Image Alt

egoPERFECTUS metodikos

Unikalios metodikos, kurias nuolatos tobuliname
  /    /  egoPERFECTUS metodikos

Unikalios metodikos

egoPERFECTUS komanda yra sukūrusi metodikas, kurias visi naudojame dirbdami su klientais. Kai kurios metodikos yra mūsų konsultacijų proceso dalys, kitos išaugo į atskiras, struktūruotas paslaugas.

Taip pat mokymuose ir konsultacijose naudojame koučingo ir MNLIFE mokymų metodikas.

Mūsų metodikos

egoTRACKING metodologija

egoTRACKING

egoTRACKING yra metodinis pokalbis su klientu apie kalbų kursus, papildomą mokymą. Pokalbio metu išsiaiškiname, kokie yra Jūsų mokymosi tikslai, įpročiai, patirtys ir interesai. Gavę šią informaciją galime parengti Jums tinkamiausią mokymo planą.

egoTRAINING metodika

egoTRAINING

egoTRAINING metodika naudojama kalbų kursų, papildomo mokymo ir pasirengimo egzaminams metu. Tai būdas motyvuoti Jus, paskatinti išsikelti sudėtingesnius kompleksinius tikslus.

egoMAPPING metodika

egoMAPPING

egoMAPPING yra metodika, skirta išsiaiškinti mokslo ar studijų užsienyje tikslus. Argumentų mokytis užsienyje yra daug, bet mes siekiame atrinkti tuos, kurie Jums svarbiausi, ir siūlyti tas mokymo įstaigas, kurios labiausiai atitinka Jūsų poreikį.

egoSOLUTION metodika

egoSOLUTION

egoSOLUTION – karjeros planavimo užsiėmimai, kuriuose skatiname pažinti save, ugdome sąmoningumą, keliame savivertę ir mokome prisiimti atsakomybę už savo sprendimus. Visa tai padeda susikurti savo asmeninę ateities karjeros viziją ir veikti, siekiant jos įgyvendinimo.

egoCOMPASS

egoCOMPASS – tai testas ir konsultacija jaunuoliams, kurios metu nustatomos karjeros gairės ir sudaromas ugdymo planas. Ši metodika yra pagrįsta gebėjimų, asmenybės, pomėgių ir motyvacijos profiliavimu.

egoMENTORING metodika

egoMENTORING

Kelyje į sėkmę kartais reikia tvirtesnio postūmio iš aplinkos. Šį postūmį sukuria egoMENTORING metodika. Ja besivadovaudamas mentorius seka, kaip Jums pavyksta įgyvendinti ugdymo plano ar karjeros tikslus, motyvuoja, suskaldo tikslus į mažesnius arba, pasikeitus situacijai, padeda koreguoti ugdymo planą.

Susisiekite arba užsirašykite į konsultaciją

Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas arba gauti patarimų, užsirašykite į konsultaciją.