egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

egoPERFECTUS metodikos

egoPERFECTUS metodikos

egoTRACKING - Jūsų tikslams išsiaiškinti
  /    /  egoTRACKING metodika

egoTRACKING metodikos tikslas – personalizuoto mokymų plano sukūrimas.

egoTRACKING metodika – tai metodika, kurios pagalba išsiaiškiname Jūsų „situaciją“ mokomajame dalyke. Žodis „situacija“ čia panaudotas tikslingai, nes mes kalbame ne apie žinių lygį (jį nustatome testų ir pokalbių su mokytojais metu), o apie tai, kokie jūsų mokymosi tikslai, įpročiai, patirtys ir norai. Taip pat, kokie Jūsų interesai už mokomojo dalyko ribų.

Po pokalbio sudarome personalizuotą mokymų programą, kuri yra ne tik nukreipta į Jūsų tikslą, bet ir suderinta su kitais poreikiais: jei turite įprotį mokytis rytais – taip ir mokysimės, jei turite gerųjų patirčių su mokslais – jas atkartosime. Atsižvelgsime ir į jūsų norus dėl mokymosi laiko, dažnio, trukmės.

Jūsų patirtys ir interesai mums labai svarbūs: pagal juos sudarome įtraukiančią ir akiratį plečiančia programą. Ką tai reiškia? Parenkame interesus atitinkančią mokomąją medžiagą. Mokomės per psichologijos, saviugdos, ekologijos, kelionių, verslo, ekonomikos ar kitas, būtent Jums aktualias, temas ir mokymuose naudojame ne vadovėlius, o aktualius periodinius leidinius, video medžiagą, filmus. Tai darome tam, kad kartu plėstume savo akiratį ir augintume motyvaciją.

Metodika taikoma korepetavimo ir užsienio kalbų mokymo paslaugoms.

egoTRACKING metodologija

Susisiekite arba užsirašykite į konsultaciją

Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas arba gauti patarimų, užsirašykite į konsultaciją.