egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Personalizuota edukacija

Ispanijos universitetų fiesta – webinar‘as

  /  Renginiai   /  Ispanijos universitetų fiesta – webinar‘as

Ispanijos universitetų fiesta – webinar‘as

ISPANIJOS UNIVERSITETŲ FIESTA – WEBINAR'AS (REGISTRACIJA BŪTINA!)

Ar susimąstėte, kaip smagu būtų studijuoti Ispanijoje? Geras oras, jūrinis klimatas, daugybė naujų skonių, patirčių ir visai kitokia kultūra. Bet kaip pats mokslas? Ar įmanoma rasti reikalingą programą anglų kalba? Kiek kainuoja studijos Ispanijoje? Kokie stojimo reikalavimai būsimiems studentams?

Į šiuos ir daugybę kitų klausimų apie studijas Ispanijoje gausite atsakymus webinar‘o metu. Septyni Ispanijos universitetai trumpai pristatys savo studijų programas, universitetus, atsakys į webinaro moderatoriaus, studijų užsienyje specialisto Vytauto Masioko klausimus ir aktyviems webinar‘o dalyviams padovanos nuolaidas būsimoms studijoms.

Data: Gegužės 28 d.
Laikas: 14-17:30 val.
Vieta: Online
Tema: Studijos Ispanijoje
Kaina: renginys nemokamas

Webinar‘o programa

14.00 – 14.30 – TBS – Barcelona

14.30 – 15.00 – EU Business School

15.00 – 15.30 – ESIC Business & Marketing School

15.30 – 16.00 – UCAM – Catholic University of Murcia

16.00 – 16.30 – IED Istituto Europeo di Design

16.30 – 17.00 – CETT : School of Tourism,Hospitality and Gastronomy

17.00 – 17.30 – Vatel Malaga – International Hospitality School       

Webinar‘e dalyvaujantys universitetai

EU BUSINESS SCHOOL | Barselona

EU Business School yra privati tarptautinė verslo mokykla, kuri turi savo filialus Barselonoje ir žinoma, veda paskaitas ir nuotoliniu būdu. Ši mokykla apjungia Šiaurės Amerikos ir Europos akademines žinias ir randa, kaip jas efektyviai perteikti studentams. Verslo vadyba čia dėstoma pragmatiškai, kad mokslus pabaigę jaunuoliai galėtų efektyviai įsilieti į greitai besikeičiančią tarptautinę darbo rinką.

EU Business School galima įgyti bakalauro, magistro, MBA ir doktorantūros laipsnius įvairiose programose, pavyzdžiui verslo administravimo, komunikacijos, marketingo, turizmo, sporto, finansų, žmogiškųjų išteklių vadybos, tarptautinių ryšių ir daugybės kitų. Sužinokite daugiau: registruokitės į webinar’ą >

ESIC BUSINESS & MARKETING SCHOOL | Madrid, Barselona, Valencija.

ESIC yra pirmoji Ispanijoje rinkodaros mokykla verslo profesionalams. Ši mokslo šaka ne tik greitai prigijo, bet ir įgijo pagreitį tarp kitų verslo specializacijų dėl savo naudos Ispanijos rinkai. 

Šiuo metu ESIC Marketing and Sales Management (GESCO) magistrantūros studijos yra laikomos prestižinėmis ir metai iš metų užima pirmą vietą  tarp kitų Ispanijos mokymo įstaigų, siūlančių rinkodaros programas (El Mundo laikraščio organizuojami rinkimai).

Kasmet šios mokyklos organizuojama marketingo ir vadybos konferencija „Hoy es Marketing“ sutraukia daugiau nei 33 tūkstančius dalyvių. 

Šiandien ESIC programų kataloge yra ne tik rinkodara, bet ir platus kitų verslo vadybos studijų pasirinkimas: skaitmeninio verslo vadyba, tarptautinis verslas, komunikacija ir viešieji ryšiai bei kt. Universitete gali gauti ir dvigubą specialybę, pvz. tarptautinio verslo ir rinkodaros arba skaitmeninio verslo vadybos ir entreprenerystės bei inovacijų. Sužinokite daugiau: registruokitės į webinar’ą >

UCAM UNIVERSIDAD CATÓLICA | Mursija

Šis universitetas išsiskiria iš kitų tuo, kad seka moralinėmis ir socialinėmis Katalikų ortodoksų bažnyčios doktrinomis. Nesupraskite neteisingai: šis universitetas vertina mokslinių tyrimų pažangą, kūrybinę žmonių laisvę, dalijimąsi žiniomis. 

Anglų kalba universitetas turi šias bakalauro programas:

  • Verslo administravimo
  • Stomatologijos
  • Modernių kalbų
  • Psichologijos
  • Fizinio pasirengimo ir sporto
  • Farmacijos
  • Turizmo vadybos

 Sužinokite daugiau: registruokitės į webinar’ą >.

CETT: SCHOOL OF TOURISM, HOSPITALITY AND GASTRONOMY | Barselona

Barselonos universitetui priklausanti aukštoji mokykla CETT pirmauja turizmo, svetingumo ir gastronomijos srityse. Mokykla šiose srityse yra sukaupusi ne tik didelę bazę žinių, bet ir įdarbina tikrus turizmo ir svetingumo sričių profesionalus. Moksleiviai įtvirtina savo žinias įvairiose turizmo įmonėse, su kuriomis glaudžiai bendradarbiauja mokykla.

Per 50 metų CETT tapo centru, jungiančiu akademinę bendruomenę su verslo ir viešojo administravimo sektoriais. 

 Sužinokite daugiau: registruokitės į webinar’ą >

IED UNIVERSITY | Barselona, Madridas

„Istituto Europeo di Design“ (IED) yra privati ​​dizaino mokykla Italijoje, kurią 1966 m. Įkūrė Francesco Morelli. IED sudaro keturios mokyklos: dizaino, mados, vizualinių menų ir komunikacijos, o jas apjungia dizaino kultūra ir tie patys baziniai principai.

IED didžiuojasi tuo, kad per penkiasdešimt metų sukūrė inovatyvias mokymo metodikas, apjungiančias technologijas, eksperimentavimą, kūrybiškumą, strategijos vystymą ir komunikaciją. Universitetas vadovaujasi nuostata, kad kūrėjui vienodai svarbūs yra tiek praktiniai įgūdžiai, tiek teorinės žinios, ir siekia, kad jų moksleiviai, baigę studijas, turėtų gebėjimus darbuotis greitai besikeičiančiose mados, dizaino ir komunikacijų rinkose. Sužinokite daugiau: registruokitės į webinar’ą >

TBS – TOULOUSE BUSINESS SCHOOL | Barselona

Šiuo metu Toulouse Business School yra viena iš nedaugelio verslo mokyklų (tik 1% visame pasaulyje), kuri turi net tris tarptautines akreditacijas: EQUIS, AMBA ir AACSB.

Barselonos fakultetas yra ypatingai patrauklus tarptautiniams studentams: čia jų daugiau nei 60%! Daugiau nei pusė mokytojų yra ne Ispanai, o atvykę iš 30-ties skirtingų šalių. Dėl didelio kiekio tarptautinių studentų ir personalo, universitete dėstoma ir bendraujama daugiausia anglų kalba.

Universitete galima įgyti verslo vadybos bakalauro laipsnį, arba mados ir prabangos prekių, finansų, marketingo vadybos magistro laipsnius.

Sužinokite daugiau: registruokitės į webinar’ą >

VATEL – HOTEL AND TOURISM BUSINESS SCHOOL | Malaga, Valencija, Tenerifė

 

„Vatel“ turi 50 svetingumo vadybos mokyklų, esančių Europoje, Amerikoje, Azijoje ir Afrikoje. Mokykla jau yra išleidusi 35.000 sėkmingų absolventų, besidarbuojančių prestižiniuose pasaulio viešbučiuose.

„Vatel“ švietimo koncepcija remiasi teorinių kursų ir profesinės patirties deriniu. Mokykla didžiuojasi ne tik tuo, kad suteikia moksleiviams galimybę išbandyti svetingumo vadybos žinias realioje verslo aplinkoje, bet ir savo mokyklos įranga: konferencijų salėmis, prestižinėmis auditorijomis, mokymosi erdvėmis. 

„Vatel“ yra apdovanota „Geriausios svetingumo vadybos mokyklos“ titulu 17-oje Pasaulinėje svetingumo apdovanojimų ceremonijoje. Sužinokite daugiau: registruokitės į webinar’ą >