egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Personalizuota edukacija

Patirk, kas yra verslo tyrimo analizė ir jo simuliacija

  /  Renginiai   /  Patirk, kas yra verslo tyrimo analizė ir jo simuliacija

Patirk, kas yra verslo tyrimo analizė ir jo simuliacija

Patirk, kas yra verslo tyrimo analizė ir jo simuliacija | webinaras

Ar ketinate pasirinkti su verslu susijusias studijas? Jeigu taip, tai kviečiame į webinar’ą balandžio 30 dieną 15:00. Jo metu ne tik pažvelgsite į verslo pasaulį iš arčiau, bet ir pamatysite, kaip daromi verslo tyrimai, analizės bei simuliacijos.

Data: Balandžio 30d.
Laikas: 15:00
Vieta: Online
Tema: Verslo tyrimo analizė ir jo simuliacija
Kaina: renginys NEMOKAMAS

ES Business School studentai mokosi, patys gyvai spręsdami verslo klausimus ir problemas. Praktinės užduotys, konkrečių atvejų nagrinėjimas ir verslo procesų simuliacijos ugdo studentų strateginį mąstymą ir kitus įgūdžius, kurių reikia šiuolaikiniame verslo pasaulyje. 

Skamba painiai, tiesa? Kad būtų aiškiau, kviečiame Jus į webinar’ą, kuriame realiai pamatysite, ką reiškia tikrų verslo situacijų nagrinėjimas EU Business School (Barselona-Munchenas-Geneva) verslo mokykloje.

Jei norite efektyviai dalyvauti paskaitoje, būtinai susipažinkite su užduotimi, kurią nagrinėsime webinar’o metu. Užduotį rasite čia>>

Webinar’ą ves ir užduotį Jums įveikti padės EU Business School dėstytojas, dr. Christian Viladent.

Apie EU Business School

EU Business School yra privati tarptautinė verslo mokykla, kuri turi savo filialus Barselonoje, Ženevoje, Montrė (pranc. Montreux), Miunchene ir, žinoma, veda paskaitas ir nuotoliniu būdu. Ši mokykla apjungia Šiaurės Amerikos ir Europos akademines žinias ir randa, kaip jas efektyviai perteikti studentams. Verslo vadyba čia dėstoma pragmatiškai, kad mokslus pabaigę jaunuoliai galėtų efektyviai įsilieti į greitai besikeičiančią, tarptautinę darbo rinką.

EU Business School galima įgyti bakalauro, magistro, MBA ir doktorantūros laipsnius įvairiose programose, pavyzdžiui, verslo administravimo; komunikacijos, marketingo, turizmo, sporto, finansų, žmogiškųjų išteklių vadybos; tarptautinių ryšių ir daugybės kitų.

Susisiekite arba užsirašykite į konsultaciją

Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas arba gauti patarimų, užsirašykite į konsultaciją.