egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Personalizuota edukacija

Anglų kalbos ir pasirenkamųjų dalykų stovykla Didžiojoje Britanijoje

egoPERFECTUS stovyklos užsienyje
  /  Stovyklos užsienyje   /  Anglų kalbos ir pasirenkamųjų dalykų stovykla Didžiojoje Britanijoje

Anglų kalbos ir pasirenkamųjų dalykų stovykla Didžiojoje Britanijoje

Stovyklos informacija

Datos: 2023 m. liepos 1 – 30 d.
Stovyklautojų amžius: 8–17 m.
Vieta: Šiaurės Jorkšyras, Didžioji Britanija
Tema: anglų kalba ir pasirenkamieji dalykai
Kaina: £2950 / 2 sav.

Norite sužinoti daugiau apie stovyklas užsienyje?

Arba skambinkite mums: +370 648 87773

Queen Ethelburga’s Collegiate mokykla yra įsikūrusi gražiame ir gyvybe alsuojančiame Šiaurės Jorkšyro grafystės miestelyje. Mokyklos akademinis miestelis yra apsuptas trijų didelių miestų: istorinio Jorko, Harogeito ir Jorkšyro sostinės Lydso. 

13–17 metų amžiaus grupės stovyklautojams anglų kalbos mokymas vyksta pagal tarptautiniu mastu pripažintą IELTS egzamino programą, o ją dėsto patyrę anglų kalbos mokytojai. Moksleiviai galės pasitikrinti žinias internetu atlikdami Oksfordo anglų kalbos testą. Jaunesniesiems, 8–12 metų moksleiviams, anglų kalbos pamokos derinamos su kitomis veiklomis. Galima pasirinkti įvairias sporto šakas, vizualiuosius menus ir dar daug kitų veiklų.

 Vyresnieji moksleiviai gali rinktis pasirenkamuosius modulius, kurie leis išmokti naujų dalykų ir patobulinti jau turimus įgūdžius. Anglų kalbos mokymasis bus integruotas į pasirenkamuosius dalykus, tokius kaip gamtos mokslai, verslas ir ekonomika, vizualieji ir scenos menai, intensyvesnės anglų kalbos pamokos. Moksleiviai gali pasirinkti skirtingus mokomuosius dalykus kiekvienai savaitei, taip leisdami sau įgyti didesnį spektrą akademinių dalykų patirties.

Intensyvios anglų kalbos pamokos. Pamokose daugiausia dėmesio skiriama praktinėms užduotims. Moksleiviams suteikiamos specialios mokomosios knygos, padedančios mokytis terminijos ir įtvirtinti kitose stovyklos veiklose gautas anglų kalbos žinias. Šios anglų kalbos pamokos suteikia GCSE mokymo programoje reikalingų kalbinių įgūdžių.

Gamtos mokslai. Pirmąją savaitę mokomasi apie kaulų ir raumenų sistemas. Kitomis dienomis moksleiviai susipažįsta su kriminalistika, kurios metu atliekami nusikaltimo tyrimo eksperimentai. Taip pat gamtos mokslų dalyke moksleiviai plačiau susipažįsta su fizikos mokslu, tyrinėja jėgas kurdami lenktyninius automobilius. Stovyklautojai turi galimybę praktiškai sužinoti, kokias priemones naudojant telefonai yra paverčiami išmaniaisiais. 

Scenos ir vizualieji menai. Kiekvieną dieną moksleiviai atras skirtingas scenos menų priemones, stilius, temas ir lavins reikalingus įgūdžius. Per vizualiųjų menų pamokas jaunesniajai amžiaus grupei priklausantys moksleiviai mokysis fotografijos patys ryškindami nuotraukas ir fotografuodami mokyklos vietoves, kurs 3D dizaino kaukes, mokysis dirbti su tekstile, piešimu ir tapyba, o paskutinę stovyklos dieną rengs grupinį projektą. Vyresniųjų grupė mokysis savo darbų portfolio rengimo įgūdžių. Scenos menų veiklos susideda iš spektaklio statymo, pagrindinių teatrinių praktikų analizavimo, muzikinio teatro, komedijos ir kovos choreografijos. Stovyklos pabaigoje moksleiviai turės galimybę pademonstruoti savo išmoktus įgūdžius.

Verslas ir ekonomika. Šiame dalyke mokomasi iš kviestinių lektorių, turinčių sėkmingas įmones. Moksleiviai gali patys išbandyti būti verslininkais – mokomasi rengti verslo projektą, kurio metu moksleiviai vadovauja rinkodaros, logistikos ir kitiems įmonės skyriams, kad verslas būtų sėkmingas ir pelningas.

Įvairios ekskursijos yra susijusios su pasirenkamaisiais dalykais, todėl galima vykti į Nacionalinį žiniasklaidos ir mokslo muziejų, Hepworth galeriją, Jorviko centrą ir Jokšyro grafystės skulptūrų parką. Moksleiviai taip pat gali pasirinkti papildomas išvykas kiekvieną savaitgalį į Lightwater slėnį, „Manchester United“ futbolo klubo aikštę ir pan.

Moksleiviai apgyvendinami tvarkinguose, šiuolaikiškai įrengtuose kambariuose su oro kondicionieriais ir atskirais vonios kambariais.

Kodėl verta rinktis šią stovyklą?
 • Praleiskite vasarą pirmaujančioje nepriklausomoje mokykloje.
 • Susipažinkite su moksleiviais iš viso pasaulio ir susiraskite draugų visam gyvenimui.
 • Tobulinkite savo anglų kalbos įgūdžius. Daugiau nei 24 val. praleisite intensyviose anglų kalbos pamokose.
 • Individualizuokite savo tvarkaraštį rinkdamiesi iš daugybės pasirenkamųjų dalykų (tik vyresniesiems moksleiviams).
 • Rinkitės iš įdomių ekskursijų, kurių metu pažinsite britų kultūrą.
 • Mėgaukitės gyvenimu Queen Ethelburga’s mokykloje ir dalyvaukite popietinėse ir vakarinėse veiklose.
Į stovyklos kainą įskaičiuota
 • Šiuolaikiškas apgyvendinimas su patogumais dviviečiuose arba triviečiuose kambariuose.
 • Maitinimas.
 • 30 val. anglų kalbos per savaitę.
 • Raštiškas akademinio mokyklos personalo įvertinimas.
 • 1 ekskursija per savaitę (yra galimybė pasirinkti papildomą ekskursiją už papildomą kainą)
 • Veiklos, įtrauktos į dienotvarkę.
 • Dėmesys vaikų fizinei gerovei per sportą ir fizinius pratimus su profesionaliais treneriais.
 • Galimybė naudotis treniruoklių sale, baseinu, laisvalaikio erdvėmis.
 • Vyresniesiems moksleiviams siūlomi papildomi vizualiųjų menų, verslo ir ekonomikos, scenos menų ir gamtos mokslų dalykai.
 • Visos paros priežiūra.
Į stovyklos kainą neįskaičiuota (galime užsakyti):
 • lėktuvo bilietas.

Kitos stovyklų programos:

STEAM programa, plačiau >

IVY lyderystės programa, plačiau >

Jurgita stankeviciute

Turite klausimų?
Pagelbėsiu Jums

Jurgita Stankevičiūtė

+370 648 87773
[email protected]