egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Personalizuota edukacija

Stovykla Šveicarijoje su mini grupe iš Lietuvos (Leysin American School)

  /  Stovyklos užsienyje   /  Grupinės stovyklos   /  Stovykla Šveicarijoje su mini grupe iš Lietuvos (Leysin American School)

Stovykla Šveicarijoje su mini grupe iš Lietuvos (Leysin American School)

Stovyklos informacija

Datos:

birželio 26–liepos 9 d. (su grupe)
liepos 10–23 d. (individualiai)
liepos 24–rugpjūčio 6 d. (individualiai)

Stovyklautojų amžius: 10–17 m.

Vieta: Leysin, Šveicarija

Tema: Kalbų programa | akademinė programa | sporto programa

Kaina: 5300 CHF / 2 sav.

Norite sužinoti daugiau apie stovyklas užsienyje?

Arba skambinkite mums: +370 648 87773

Stovykla organizuojama Leysin Amerikos mokykloje. LAS yra Šveicarijos internatinė mokykla, siūlanti JAV aukštosios mokyklos diplomą, tarptautinį bakalaureatą ir APG programas.

LAS stovyklos vasarą leidžia studentams susikurti programą patiems, pritaikytą jų asmeniniams interesams ir siekiams. Studentai kviečiami pasirinkti vieną iš trijų ryto programų: kalbų programą, akademinę programą arba sporto programą.

Programos pildomos pasirenkant klubus, popietinius užsiėmimus ir vakarinius renginius. Kiekviena iš šių veiklų studentams suteikia unikalią galimybę susitikti su kitais stovyklautojais už savo programos ribų, būti aktyviais, dalyvauti komandos formavimo veikloje ir panaudoti savo kūrybingumą. Savaitgalio ekskursijos suteikia studentams galimybę pažinti šalį ir įsitraukti į tokių miestų, kaip Ženeva, Bernas, Montreux ir Lozana, gyvenimą, kultūras, garsus.

LAS vasaros programa skirta 10–17 metų moksleiviams, norintiems patirti tokią vasarą, kuri atitiktų asmeninius tikslus ir pomėgius. Moksleiviai kviečiami iš anksto pasirinkti iš daugybės stimuliuojančių rytinių programų – kalbų, akademinių ar sporto – ir popietinių klubų, kad jie galėtų pasinerti į pasirinktus dalykus ir tobulinti savo įgūdžius bei žinias visos sesijos metu. Greta pagrindinių programų ir klubų, sesijos metu reguliariai vyksta daugybė užsiėmimų ir ekskursijų, tad šiai stovyklai nelieka abejingų, nes kiekvienas atranda naujų pomėgių, draugų, parsiveža daug įspūdžių ir naujų patirčių.

Kiekviena LAS vasaros sesija trunka dvi savaites, per visą vasarą yra trys sesijos.

Stovyklos „Fantastiški penktadieniai“ ir „Superiniai sekmadieniai“ yra popietės, skirtos sudėtingesnei veiklai. Moksleiviams suteikiama galimybė išbandyti savo įgūdžius atliekant įvairius dinamiškus ir kiek ekstremalius užsiėmimus, tokius kaip sklandymas parasparniais, raftingas, kanojų sportas, lipimas į kalnus, kalnų dviračių sportas, burlenčių ir irklenčių sportas.

Detali informacija
  • Stovyklautojų amžius: 10–17 metų.
  • Stovyklos datos:
    • 2 savaitės ǀ 2022 m. birželio 26–liepos 9 d. (su grupe), liepos 10–23 d. (individualiai) , liepos 24–rugpjūčio 6 d. (individualiai).
  • 2 savaičių kaina – 5300 CHF
Jurgita stankeviciute

Turite klausimų?
Pagelbėsiu Jums

Jurgita Stankevičiūtė

+370 648 87773
jurgita@egoperfectus.lt