egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Profesionalios personalizuotos studijų užsienyje konsultacijos

Kokybiškas išsilavinimas – tai viena svarbiausių investicijų į savo ateitį ir tobulėjimo garantas. Patyrusi egoPERFECTUS komanda būsimiems studentams ne tik padės nepasiklysti tarp visame pasaulyje egzistuojančių aukštojo mokslo institucijų, bet ir pasirinkti būtent tą programą, kuri labiausiai atitinka Jūsų lūkesčius, ambicijas ir galimybes.

Tiek siekiantiems studijuoti prestižiškiausiuose pasaulio universitetuose, tiek nežinantiems, nuo ko pradėti ir kokią specialybę rinktis, sudarysime konkretų planą ir užtikrinsime jo vykdymą. Lydėsime Jus viso proceso metu – nuo pirmos konsultacijos iki pirmos paskaitos pasirinktame universitete.

Nežinote, nuo ko pradėti? Į visus Jums rūpimus klausimus atsakysime individualios konsultacijos metu

Arba skambinkite mums telefonu +370 611 11655

Studijų užsienyje paslaugos

Akademinė stovykla Kembridžo koledže

Pagalba stojant į ES / EEE universitetus

Nuo 600 €

Tvarkome visus stojimo dokumentus į Europos Sąjungos arba Europos Ekonominės Erdvės universitetus, prižiūrime stojimo procesą nuo A iki Z. Konsultuojame įvairiais studijų klausimais, rūpinamės vizomis, apgyvendinimu ir atsakome į klausimus, kylančius net po išvykimo studijuoti.

Webinaras apie studijas Amerikoje

Pagalba stojant į kitų šalių universitetus

Nuo 800 €

Konsultuojame dėl studijų JAV, Kanadoje, Australijoje, Japonijoje ir kitose šalyse. Tvarkome visus dokumentus, prižiūrime stojimo procesą nuo A iki Z. Rūpinamės vizomis, apgyvendinimu ir atsakome į klausimus, kylančius net po išvykimo studijuoti.

3D dizainas Kembridze

Kitos paslaugos

Galite atskirai užsisakyti su studijomis susijusias paslaugas, tokias kaip dokumentų vertimą (nuo 30€)  ar motyvacinio laiško tikrinimą arba redagavimą (nuo 100€).  Šios paslaugos priklauso visiems, užsisakiusiems pilną studijų paslaugų paketą.

Tiksli galutinė paslaugų kaina ir tolimesnio bendradarbiavimo aspektai yra nustatomi ir suderinami po pirmosios profesinės konsultacijos, atsižvelgiant į kiekvieno kliento situaciją. Paslaugų kaina priklauso nuo pasirinktų šalių ir universitetų kiekio.

Pirmosios profesinės konsultacijos, kurio metu naudojame originalią egoMAPPING metodiką, taikomas avansinis mokestis – 100 .

karjeros koučingas

Išsiaiškiname poreikius

Taikydami egoMAPPING metodiką išsiaiškiname Jūsų lūkesčius, poreikius. Aptariame skirtingas švietimo sistemų dalis, galimybes. Gilinamės į konkrečių universitetų programas, pasiūlymus. Išrenkame geriausią variantą.

Tvarkome dokumentus

Laiku ir kokybiškai pildome visus reikalingus dokumentus, stojimo formas. Padedame parašyti motyvacinius laiškus. Iš anksto informuojame Jus, jei reikia pateikti kokią nors papildomą informaciją.

Koordinuojame stojimą

Pildome prašymus studijų paskoloms, rezervuojame studentų bendrabutį, informuojame apie nuomos privačiame sektoriuje galimybes. Padedame gauti vizą. Jei reikia – organizuojame kelionę apžiūrėti universitetą.

karjeros koučingas

Konsultuojame

Konsultuojame viso stojimo proceso metu ir, jau įstojus, suplanuojame kelionę į universitetą, lėktuvo bilietus. Atsakome į klausimus, kurie kyla jau išvykus studijuoti.

Kodėl studijos užsienyje?

Išvykimas studijuoti į kitą šalį privers Jus palikti savo komforto zoną, tobulėti, įgyti naujas patirtis.

Susipažinsite su skirtingomis kultūromis, tradicijomis, vertybėmis.

Platus pasirinkimas tiek siekiantiems akademinių aukštumų ir turintiems ambicijų studijuoti prestižiškiausiuose universitetuose pasaulyje, tiek norintiems studijų metu įgyti kuo daugiau praktinės patirties ir pasiruošti būsimai karjerai.

Galimybė patobulinti ar išmokti bent vieną, o kartais ir kelias užsienio kalbas.

Konkurencinio pranašumo siekimas darbo rinkoje, įgyjant tarptautinį išsilavinimą ir patirtį.

Kontaktų rato praplėtimas ir draugai iš įvairių pasaulio šalių.

Galimybė praplėsti akiratį, pakeliauti ir pamatyti įvairias šalis.

Informacija apie šalis

Norite studijuoti prestižiškiausiuose universitetuose užsienyje? Mes padėsime Jums pasirinkti tinkamiausią studijų programą tinkamiausioje Jums šalyje bei universitete, pasiruošti studijoms ir užpildyti visus reikiamus dokumentus.

Studijų koordinavimo kainos

Konsultuojame dėl studijų Europoje, JAV, Kanadoje ir kitose šalyse. Tvarkome visus dokumentus, prižiūrime stojimo procesą nuo A iki Z.

Paslaugos norintiems studijuoti užsienyje

Naudojame originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausias aukštojo mokslo studijų programas.

Aida Sodienė

Turite klausimų?
Pagelbėsiu Jums

Aida Sodienė

+370 620 22210
[email protected]

Susisiekite arba užsirašykite į konsultaciją

Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas arba gauti patarimų, užsirašykite į konsultaciją.

"*" indicates required fields

Vardas*