egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Paslaugos norintiems studijuoti užsienyje

egoPERFECTUS specialistai naudoja originalią egoMAPPING metodiką, kuri padeda išsiaiškinti tikruosius tėvų ir moksleivių poreikius, atrasti moksleivių gabumus bei parinkti tinkamiausias aukštojo mokslo studijų programas geriausiuose užsieniuose universitetuose.

Nežinote, nuo ko pradėti? Į visus Jums rūpimus klausimus atsakysime individualios konsultacijos metu

Arba skambinkite mums telefonu +370 611 11655

Ką gausite įsigiję egoPERFECTUS personalizuotų konsultacijų paslaugas?

Pirmos profesinės konsultacijos metu, taikant egoMAPPING metodiką, sieksime išsiaiškinti būsimo studento lūkesčius, poreikius bei galimybes. Patvirtinę tinkamiausią studijų kryptį, aptarsime skirtingų pasaulio valstybių švietimo sistemas, studijų galimybes, reikalavimus, universitetų reitingus, kvalifikacijų pripažinimą, tarptautinius egzaminus, apgyvendinimą ir karjeros galimybes. Esant poreikiui – supažindinsime su skirtingų karjeros testų, pasiruošimo tarptautiniams egzaminams, korepetitoriavimo galimybėmis. Išrinksime ir pateiksime lūkesčius ir galimybes atitinkančių institucijų sąrašą bei suteiksime informaciją, kaip geriau susipažinti su šiais universitetais ir jų programomis.

Antrosios konsultacijos metu detaliau aptarsime klientą dominančius universitetus ir nuspręsime, į kurias šalis ir konkrečias institucijas bus teikiami prašymai. Atsakysime į kylančius klausimus, pateiksime stojimui reikalingų dokumentų sąrašą bei aptarsime tolimesnio bendradarbiavimo aspektus ir galutinę paslaugų kainą.

  • Tolimesnių susitikimų (tiek nuotolinių, tiek gyvų) metu sieksime, jog stojimui reikalingi dokumentai būtų paruošti kokybiškai ir atitiktų ar net viršytų  reikalavimus ir standartus. Esant poreikiui, patikrinsime jūsų motyvacinį laišką ir kitus rašto darbus tiek gramatiškai ir stilistiškai, tiek struktūriškai. Išversime reikalingus pažymių išrašus į anglų kalbą. Pasirūpinsime, jog pasiruošimas tarptautiniams ar stojamiesiems egzaminams vyktų sklandžiai.
  • Užpildysime aplikavimo formas, vidines universitetų sistemas ir pateiksime visus reikalingus dokumentus pasirinktiems universitetams.

Koordinuosime stojimo procesą ir atstovausime būsimą studentą viso proceso metu. Lauksime universitetų pasiūlymų studijoms. Pagal gautus pasiūlymus ir reikalavimus padėsime išsirinkti prioritetinius universitetus. Esant poreikiui – suorganizuosime kelionę ir universitetų apžiūrą gyvai.

Gavus pasiūlymus, koncentruosimės į finansinius aspektus ir pildysime prašymus studijų paskoloms, stipendijoms ar paramoms gauti. Užtikrinsime galimybę gauti kuo didesnę paramą studijoms.

Jei stojimas vyksta paskutiniais mokyklos ar universiteto studijų metais, išlaikius baigiamuosius egzaminus ir gavus reikiamus dokumentus. pasirūpiname, jog viskas būtų pristatyta universitetui ir būtų pateiktas besąlyginis pasiūlymas studijoms. Nepavykus gauti numatytų rezultatų ir įstoti, ieškoma alternatyvių universitetų ir teikiami papildomi prašymai.

Jei vykstama į šalis, kuriose reikalinga studento viza – supažindiname su vizos gavimo procesu, reikalavimais ir padedame aplikavimo procese.

Supažindiname su universitetų teikiamomis apgyvendinimo paslaugomis ir rezervuojame kambarį studentų bendrabutyje. Taip pat pristatome nuomos privačiame sektoriuje galimybes ir suteikiame informacijos, kaip būstą rasti savarankiškai. Aptariame praktinius gyvenimo pasirinktoje šalyje aspektus – sveikatos draudimą, reikalingus dokumentus, transportą, darbo galimybes ir paiešką. Jei reikalinga, suplanuojame kelionę ir rezervuojame transporto bilietus.

Pradėjus studijas bendradarbiavimą tęsiame ir atsakome į visus kylančius klausimus. Po sėkmingo studijų baigimo padedame užpildyti dokumentus į aukštesnės pakopos studijų programą.

Turite klausimų?
Pagelbėsiu Jums

Lukas Vaičiulis

+370 611 11655
lukas@egoperfectus.lt

Korepetitoriai

Padedame moksleiviams, siekiantiems užpildyti mokymosi spragas ir išmokti daugiau, stipriname anglų kalbos žinias taikydami unikalius metodus.

egoCOMPASS karjeros testas

Karjeros testas

Karjeros planavimas prasideda, atsakant į kelis pagrindinius klausimus: kokios yra stipriosios jauno žmogaus savybės, asmenybės tipas ir gebėjimai, kokie galimi jo karjeros pasirinkimai, padėsiantys pasiekti maksimalių asmeninių rezultatų ateities karjeroje.

Kalbų kursai

Išmokite pasirinktos užsienio kalbos Jums patogiausiu būdu. Prieš pradėdami pamokas išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir tikslus bei sudarysime personalizuotą mokymų planą.

Susisiekite arba užsirašykite į konsultaciją

Jei norite daugiau sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas arba gauti patarimų, užsirašykite į konsultaciją.