egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Apie šalis

Pasirinkimas studijuoti užsienyje – sudėtingas, reikalaujantis drąsos bei daug abejonių keliantis procesas. egoPERFECTUS specialistai, sukaupę ilgametę konsultavimo patirtį, pastebi, jog labai dažnai jauni žmonės, turintys ambicijų siekti išsilavinimo svetur, greitai nuleidžia rankas dėl informacijos gausos ir pasirenka saugesnį ir paprastesnį variantą. Mūsų tikslas – atsižvelgiant ir įsigilinant į kiekvieno kliento situaciją, padėti pasirinkti tinkamiausią vietą individualiai tobulėjimui.

Konsultuojame norinčius studijuoti pirmosios pakopos bakalauro studijų programose ir aukštesnio laipsnio magistrantūros ar MBA studijų programose užsienyje.

Nežinote, nuo ko pradėti? Į visus Jums rūpimus klausimus atsakysime individualios konsultacijos metu.

Arba skambinkite mums telefonu +37062022210

egoPERFECTUS-stovyklos-užsienyje

Studijos Amerikoje

Studijos Jungtinėse Amerikos Valstijose – tai galimybė svajones paversti realybe, tikslus – rezultatais, kasdienybę – išskirtinėmis gyvenimo galimybėmis.

PLAČIAU >

Studijos Australijoje

Studijos šioje šalyje siūlo išskirtinės kokybės aukštojo mokslo studijas ir nuostabią galimybę pažinti Australijos didmiesčius, kultūrą ir pasakiškas gamtos vietas.

PLAČIAU>

Studijos Ispanijoje

Studijos Ispanijoje leis tapti savo srities profesionalu, nesvarbu, kokią studijų kryptį pasirinksi. Ispanijos edukacinė sistema yra gerai organizuota ir pritaikyta patenkinti įvairius studentų poreikius.

PLAČIAU>

Studijos Italijoje

Italijos universitetai – seniausi Europoje, jie savo istoriją skaičiuoja nuo XII a. ir siūlo plačią studijų programų įvairovę, kurių daugelis patenka į geriausiai vertinamų programų sąrašą ne tik Europoje, bet ir pasaulyje.

PLAČIAU>

Studijos Jungtinėje Karalystėje

Jungtinės Karalystės aukštosios mokyklos garsėja visame pasaulyje išskirtinėmis britiškomis švietimo tradicijomis, gera kokybe ir pripažinimu tarptautinių tyrimų srityje.

PLAČIAU>

Studijos Kanadoje

Kanados universitetai ir koledžai atitinka aukštus kokybės standartus, šalies aukštasis mokslas yra populiarus visame pasaulyje. Dauguma Kanados universitetų patenka į geriausių pasaulio universitetų šimtuką.

PLAČIAU>

Studijos Naujojoje Zelandijoje

Naujoji Zelandija suteikia puikių galimybių norintiems tobulinti anglų kalbą, studijuoti ir įgyti profesinį ar aukštąjį išsilavinimą bei siekti karjeros.

PLAČIAU> 

Studijos Pietų Afrikos Respublikoje

Studijos Pietų Afrikos Respublikoje yra savitos dėl iššūkių kėlusios praeities, dinamiškos dabarties ir daug žadančios ateities.

PLAČIAU>

Studijos Singapūre

Singapūras – greitai auganti ir vis labiau populiarėjanti šalis studijoms, siūlanti tarptautiniams studentams globalią akademinę bendruomenę bei produktyvų ir konkurencingą išsilavinimą, pripažįstamą tarptautiniu mastu.

PLAČIAU>

Studijos Šveicarijoje

Studijos Šveicarijoje tiks tiems, kurie nori išskirtinio aukštojo mokslo prestižiniuose universitetuose. Šveicarijos aukštosios mokyklos vertinamos kaip vienos geriausių ir prestižiškiausių akademinių institucijų pasaulyje.

PLAČIAU>

Studijos Vokietijoje

Tarptautinio lygio studijos Vokietijoje labai vilioja studentus iš viso pasaulio, nes jos išsiskiria itin aukšta kokybe, organizuotumu ir akademiniu lygiu.

PLAČIAU>

Studijos kitose užsienio šalyse

Sąraše neradote savo svajonių šalies studijoms? O gal tiesiog norite pasitarti, kuris universitetas ar šalis Jums būtų tinkamiausi? Kreipkitės – tikrai galime pagelbėti.