egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Image Alt

Appleby College

Nepriklausoma mokykla Kanadoje

Appleby College

Appleby College įkurta 1911 m. Kanadoje. Ši mokykla siekia šviesti moksleivius ir tapti patiems savo charakterio lyderiais, prisidėti prie miesto, šalies bei pasaulio bendruomenės kūrimo ir paskatinti juos būti tos bendruomenės vertingais atstovais. Mokykla tiki, kad kiekvienas jaunas žmogus įneš savo indėlį į nuolat besikeičiantį pasaulį. Bendruomenės žmonės geriausiai ugdomi pozityvioje mokyklos kultūroje. 

Ugdymo programoje daugiausia dėmesio skiriama kritinio mąstymo įgūdžiams, individualiam potencialui, savidisciplinai. Moksleiviai lavinami apie asmeninį fizinį pasirengimą bei sveikatą, ugdomas suvokimas apie aplinkosaugą ir poreikį ja rūpintis.

Daugiau informacijos

Moksleiviai laisvą laiką po pamokų gali praleisti pasirinkę jiems tinkamiausias užklasines veiklas. Mėgstantys sportą gali rinktis krepšinį, ledo ritulį, tinklinį, tenisą ir pan. Siūloma išbandyti zumbos, jogos būrelius. Gabūs menų srityje gali rinktis piešimą, kompiuterinę grafiką, fotografiją. Taip pat siūloma jungtis prie lyderystės, gerovės ir kitų klubų.

Moksleiviai apgyvendinami keturiuose pensionuose, kuriuose kuriama tarpkultūrinio bendravimo, abipusės pagarbos nei moralinio augimo aplinka. Gyvendami toli nuo namų, moksleiviai įgyja savarankiškumo ir atsakomybės jausmą bei gyvenimo įgūdžių, padėsiančių jiems studijuojant universitete.

egoperfectus

Turite klausimų?

Aida Sodienė

+370 620 22210
[email protected]

PARAŠYKITE MUMS

[contact-form-7 id="2567" title="Susisiekite"]

Nuotraukų galerija

Keli faktai apie mokyklą:

  • Į mokyklą mokytis atvyksta moksleivių iš visos Kanados ir 40 užsienio šalių.
  • Mokykla labai rimtai žiūri į moksleivių saugumą ir gerovę.
  • Vasaromis mokykla rengia keturių savaičių trukmės programą, kurioje moksleiviai iš viso pasaulio mokosi anglų kalbos ir gilinasi į Kanados kultūrą.