egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Image Alt

Cardiff Sixth Form College

Privatus koledžas Cardiff, Didžiojoje Britanijoje

Cardiff Sixth Form College

Cardiff Sixth Form College 2018 metais the Times Newspaper privačių Didžiosios Britanijos koledžų reitinge pagal mokymo kokybę užėmė pirmąją vietą. Į mokyklą priimami 14–19 metų moksleiviai. Mokyklos personalas – aukštos kvalifikacijos dėstytojai, kitose mokyklose užimantys egzaminuotojų ar inspektorių pareigas.

  • Cardiff koledžas sukurtas veržliems moksleiviams, kurie supranta, jog reikia įdėti daug darbo, siekiant aukščiausių rezultatų.
  • Draugiška daugiakultūrė aplinka, subūrusi moksleivius iš daugiau nei 40 skirtingų pasaulio valstybių.
  • Galimybės savanoriauti pasirinktose organizacijose ar atlikti praktiką tarptautinėse įmonėse.
  • Kiekvienam moksleiviui skiriamas individualus mokytojų dėmesys.

Daugiau informacijos

Mokykloje skatinami ne tik akademiniai pasiekimai, bet vyksta ir daugybė popamokinių veiklų, užtikrinančių visišką moksleivių užimtumą ir visapusišką asmenybės lavinimą. Cardiff mokyklos moksleiviai dalyvauja įvairiuose klubuose, šventėse ir socialiniuose renginiuose. Moksleiviai gali rinktis nuo kulinarijos ar kūrybinio rašymo iki krepšinio ar meditacijos.

Mokykla moksleivius apgyvendina bendruose kambariuose, apartamentuose ir studijos tipo kambariuose. Bendruoju kambariu dalijasi nuo keturių iki šešių moksleivių. Kambaryje yra vonia, virtuvė ir poilsio erdvė. Apartamentai turi du vienviečius kambarius su bendra vonia, virtuve ir vieta poilsiui. Studijos tipo kambarys yra tik vienas ir skiriamas pirmumo tvarka. Moksleiviai gali naudotis skalbykla bei medicinos centru.

egoperfectus

Turite klausimų?

Aida Sodienė

+370 620 22210
[email protected]

PARAŠYKITE MUMS

[contact-form-7 id="2567" title="Susisiekite"]

Nuotraukų galerija

Keli faktai apie mokyklą

  • Tai pirmaujanti mokykla Didžiojoje Britanijoje pastaruosius 11 metų.
  • Šiuolaikiškai įrengtos klasės.
  • Moksleiviai gali savanoriauti vietos bendruomenėse: padėti nepasiturintiems vaikams mokytis, rūpintis globos namų gyventojais.