egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Image Alt

Cats Colleges

Nepriklausoma mokykla Bostone, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kembridže, Kanterburyje, Londone, Didžiojoje Britanijoje

Cats Colleges

Cats College – tai mokykla, kurios padaliniai išsidėstę Jungtinėse Amerikos Valstijose ir trijuose Didžiosios Britanijos miestuose. Jau nuo pat įkūrimo 1952 m. mokykla yra viena novatoriškiausių ir sėkmingiausių švietimo įstaigų abiejose šalyse, siūlanti britišką ir amerikietišką ugdymą. Mokykla derina itin aukštos kokybės mokymą su giliu moksleivių poreikių supratimu. 

Mokydamiesi šioje mokykloje moksleiviai gali tikėtis modernių akademinių miestelių, specialistų pagalbos aukštojo mokslo klausimais, mokytojų ekspertų, naudojančių naujoviškus mokymo metodus bei draugystės visam gyvenimu su moksleiviais iš viso pasaulio.

Svetinga, tačiau kupina iššūkių mokyklos aplinka užtikrina, kad moksleiviams būtų suteikta viskas, ko reikia akademinei sėkmei. Siūlomų programų tikslas yra visapusiškai parengti jaunus žmones kelionei į universitetus.

Daugiau informacijos

Skirtinguose mokyklos padaliniuose šiek tiek skiriasi popamokinės veiklos, tačiau kiekvienas moksleivis tiek amerikietiškoje, tiek britiškose mokyklose ras sporto meno būrelių, akademinių ir lyderystės veiklų. 

Visuose keturiuose miestuose įsikūrę mokyklos padaliniai siūlo apgyvendinimą šiuolaikiškai įrengtuose kambariuose su būtiniausiais baldais. Vyresnieji moksleiviai kambariuose gyvena po vieną. Galima naudotis skalbykla, „Wi-Fi“ interneto ryšiu, yra įrengtos laisvalaikio erdvės.

egoperfectus

Turite klausimų?

Aida Sodienė

+370 620 22210
aida@egoperfectus.lt

PARAŠYKITE MUMS

[contact-form-7 id="2567" title="Susisiekite"]

Nuotraukų galerija

Įdomūs faktai apie mokyklą:

  • Mokykla turi du mokymo centrus Šanchajuje, Kinijoje, kur galima mokytis pagal britų ar amerikiečių švietimo programas.
  • 2021 m. net 71 % moksleivių buvo įvertinti A arba A+ balais.
  • Mokykloje nuolat vykdomi Independent School Insprectoriate (liet. Nepriklausomų mokyklų inspekcija) patikrinimai Kanterburio, Kembridžo ir Londono mokyklose. Inspekcija visas šias mokyklas įvertina kaip visiškai atitinkančias reikalavimu.