egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Image Alt

College Saint Charles

Privati mokykla Šveicarijoje

College Saint Charles

College Saint Charles mokykla buvo įkurta 1897 m. išskirtiniame Šveicarijos Juros kalnų regione, Château de Porrentruy miestelyje. Mokyklos išsikelta misija – suteikti mokiniams aukštos kokybės išsilavinimą, ugdant gerumo, pagarbos bei atsakomybės savybes.

Vadovaujamasi humanistinėmis ir krikščioniškomis vertybėmis: rūpinamasi kitais ir aplinka, gerbiamos kultūros ir asmenybės, žvelgiama į pasaulį atvirai ir pozityviai.

Gyvenamosios erdvės, tokios kaip mokymosi erdvė ar biblioteka suteikia darbui reikalingą ramią ir susikaupti leidžiančią atmosferą. Moksleiviai gali leisti laisvą laiką sporto salėje, baseine, poilsio zonose.

Daugiau informacijos

Mokykloje yra didelė universali sporto salė, lauko aikštelė ir uždaras baseinas, todėl moksleiviai gali rinktis įvairias sporto šakas, tiek individualias, tiek komandines. Moksleiviai taip pat gali įsitraukti į meno būrelius, kuriuose siekiama skatinti dalijimąsi ir smalsumą. Siūlomos choro, filmų, teatro klubų veiklos. Mokykla kasmet organizuoja įdomias ekskursijas, paprastai žiemą. Moksleiviai turi galimybę išbandyti kalnų slidinėjimą, snieglentes, žygius į kalnus, čiuožinėjimą rogutėmis.

egoperfectus

Turite klausimų?

Aida Sodienė

+370 620 22210
[email protected]

PARAŠYKITE MUMS

[contact-form-7 id="2567" title="Susisiekite"]

Nuotraukų galerija

Faktai apie mokyklą:

  • Akademinį miestelį sudaro mokyklos pastatas, koplyčia ir sporto kompleksas. 
  • Mokykla turi stiprias katalikiškas tradicijas, kurias padeda palaikyti Bazelio miestelio kunigai.
  • Mokykla įsikūrusi žalumos apsuptoje aplinkoje, šalia didingos pilies.