egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Image Alt

Concord College

Tarptautinė mokykla Didžiojoje Britanijoje

Concord College

Concord College – tai aukšto lygio tarptautinė mokykla Didžiojoje Britanijoje. Ji yra įsikūrusi nedideliame, bet saugiame miestelyje ir mokytis kviečia 13–18 metų vaikus. Mokykla yra nustačiusi aukštus akademinius standartus tam, kad moksleiviai galėtų įgyvendinti savo viltis ir svajones, nors pagrindinis kiekvieno tikslas – įstoti į geriausiai vertinamus universitetus.

Mokyklos sėkmės istorija yra paremta mokytojų ir moksleivių abipusiu ryšiu, mažomis klasėmis, individualiu dėmesiu kiekvienam ir grįžtamuoju ryšiu. Mokymosi programas reguliariai peržiūri mokyklos vadovybė.

Daugiau informacijos

Moksleiviams mokykla yra tarsi antrieji namai, todėl stengiamasi suteikti visas galimybes jiems ne tik kokybiškai mokytis, bet ir susipažinti su kuo daugiau bendraamžių ir smagiai bei turiningai praleisti laisvą laiką po pamokų. Moksleiviai gali rinktis iš daugybės skirtingų sporto, meno būrelių, įsilieti į labdaros organizacijas ir kitas veiklas. Savaitgaliais ir laisvomis dienomis organizuojamos išvykos į lankytinas vietas.

Moksleiviai apgyvendinami 17-oje skirtingo dydžio bendrabučių, kuriuose kartu gyvena mokyklos darbuotojas, į kurį visada galima kreiptis pagalbos. 

egoperfectus

Turite klausimų?

Aida Sodienė

+370 620 22210
[email protected]

PARAŠYKITE MUMS

[contact-form-7 id="2567" title="Susisiekite"]

Nuotraukų galerija

Keli faktai apie Concord College:

  • Net 11 moksleivių, baigusių mokyklą 2021-aisiais, įstojo į Oksfordo ir Kembridžo universitetus.
  • Mokykloje gerbiami visi religiniai įsitikinimai.
  • Baigusieji mokyklą lengvai patenka mokytis medicinos geriausiuose universitetuose.