egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Image Alt

International School San Patricio Toledo

Tarptautinė mokykla Ispanijoje

International School San Patricio Toledo

Tarptautinė San Patricio Toledo mokykla – tai Ispanijoje veikianti ugdymo įstaiga, siekianti ugdyti ateities kartas globalizuotame pasaulyje. Priimami moksleiviai 14–18 metų į tarptautinio bakalaureato klasę, siekiant juos edukuoti jaunus žmones, kad jie ne tik kurtų geresnį rytojų, bet ir suprastų bei gerbtų kitas kultūras.

Moksleiviai iš maždaug 15 šalių apgyvendinami bendrose patalpose, kad būtų ugdomi komunikavimo ir socialiniai įgūdžiai. Bendrabučiai randasi visai šalia mokyklos, todėl moksleiviai ne tik pamokas pasieks saugiai ir patogiai, bet ir galės naudotis sporto bei poilsio paslaugomis. Apgyvendinimas yra tikrai aukščiausios kokybės: kiekvienam moksleiviui yra skiriamas atskiras stalas, rūbų spinta, galima naudotis skalbyklos paslaugomis. Jeigu moksleiviams iškyla neaiškumų, visada padėti yra pasiruošę patyrę edukatoriai.

Daugiau informacijos

Mokykloje naudojama tik šiuolaikiška mokymosi įranga: interaktyvios lentos, nešiojami kompiuteriai, skirti naudotis pamokų metu. Galima mokytis fizikos, chemijos, biologijos laboratorijose arba bibliotekoje, kurioje iš daugybės sukauptų knygų kiekvienas ras sau reikalingą.

Po pamokų moksleiviai gali rinktis iš plataus spektro popamokinės veiklos. Mėgstantys sportą gali rinktis krepšinio, futbolo, tinklinio, teniso, lengvosios atletikos užsiėmimus. Dramos būreliai, vizualieji menai, muzika, šokiai – visi, siekiantys saviraiškos, ras sau patinkančią veiklą.

egoperfectus

Turite klausimų?

Aida Sodienė

+370 620 22210
[email protected]

PARAŠYKITE MUMS

[contact-form-7 id="2567" title="Susisiekite"]

Nuotraukų galerija

Keli faktai apie mokyklą:

  • Mokyklos misija – remiantis ilgamete mokyklos tradicija, siekiama ugdyti ateities kartas globalizuotame pasaulyje.
  • Mokyklos vizija – skatinti, puoselėti ir ugdyti asmenines savybes.
  • Mokyklos vertybės – atsakomybė, tikslo siekimas bei integracija.