egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Image Alt

Kensington Park School

Nepriklausoma mokykla Londone, Didžiojoje Britanijoje

Kensington Park School

Mokykla siūlo subalansuotą mokymo programą mažose klasėse, šiuolaikiškomis technologijomis aprūpintoje aplinkoje, leidžiančioje kokybiškai įgyti GCSE ir A lygio programų išsilavinimą.

Ugdomos vertybės, tokios kaip gerumas, atsakomybės jausmas ir savo pareigų suvokimas. Skatinamas pozityvus požiūris į sveiką gyvenseną bei tvarų gyvenimą.

Mokykla yra viena bendruomenė, tačiau skatina kiekvieno moksleivio individualumą. Interesų įvairovė, asmenybės, kultūros ir įsitikinimai yra labai svarbūs kuriant tvirtą bendruomenę. 

Paskutiniųjų klasių moksleiviai turi galimybę mokytis iš patyrusių mokomųjų dalykų specialistų, padedančių jiems sėkmingai pasiruošti egzaminams ir patekti į geriausiai vertinamus universitetus.

Daugiau informacijos

Moksleiviai apgyvendinami moderniai įrengtuose vienviečiuose ir dviviečiuose kambariuose su atskiru vonios kambariu ir nedidele virtuvele. Bendrabučiuose yra bendri poilsio kambariai, kuriuose jaunuoliai gali vieni su kitais bendrauti, rengti filmų vakarus.

Už klasės ribų moksleiviai gali save realizuoti, atrasti naujus pomėgius ir ugdyti jau turimus įgūdžius. Siūlomų būrelių pasirinkimas kiekvieną semestrą keičiasi, o moksleiviai turi lankyti bent vieną būrelį ir gali teikti pasiūlymus, kokios naujos užklasinės veiklos juos domintų. Galima rinktis krepšinio, šachmatų klubą, o jei yra noras, moksleivių taryba visada laukia naujų narių.

Mokykla gali pasigirti ypatinga vieta, apsupta žymiausių sostinės lankytinų vietų. Visai netoli yra Kensington parkas, vienas iš karališkųjų Londono parkų, Londono gamtos istorijos muziejus.

egoperfectus

Turite klausimų?

Aida Sodienė

+370 620 22210
[email protected]

PARAŠYKITE MUMS

[contact-form-7 id="2567" title="Susisiekite"]

Nuotraukų galerija

Faktai apie šią mokyklą:

  • Net 63 % GCSE programos moksleivių dalykų žinios buvo įvertintos 9–7 balais. 58 % A lygio programoje besimokančio jaunimo egzaminai buvo įvertinti aukščiausiais A+ ar A balais.
  • Šią mokyklą baigę moksleiviai įstoja į Oksfordo, Kembridžo, Swansea ir kitus pasaulyje žymius universitetus.
  • Mokykloje yra įkurtas specialus mokymosi pagalbos skyrius, kuris moksleiviams teikia individualią pagalbą.