egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 info@egoperfectus.lt
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Image Alt

Leighton Park School

Nepriklausoma mokykla pietryčių Berkšyre, Didžiojoje Britanijoje

Leighton Park School

Leighton Park School įkurta 1890 m. pietryčių Anglijoje, strategiškai puikioje vietoje – vos nuo 25 min. kelio į Londoną bei 30 min. kelio į Londono Hitrou oro uostą. Mokykla siekia ugdyti drąsius jaunus žmones, besirūpinančius aplinkosauga, skatinti suvokimą apie tvarumą ir jo poreikį nūdienos pasaulyje. Ši mokykla leidžia moksleiviams įgyti savarankiškumo ir augti kaip asmenybėms, kurios vėliau turės noro ir ryžto keisti pasaulį. Dėl šios priežasties mokykla yra įkūrusi „Changemaker“ programą, orientuotą į lyderystės, kritinio mąstymo, bet kartu ir kūrybiško problemų sprendimo lavinimą.

Mokykla pasisako prieš diskriminaciją, patyčias, atskirtį ir aktyviai propaguoja britiškas vertybes, tokias kaip demokratiją, asmens laisvę, abipusę pagarbą bei toleranciją. Mokykla yra įsipareigojusi laikytis Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencijos.

Moksleiviai iš šalių kitų šalių prisideda prie mokyklos bendruomenės kūrimo ir jos kultūrinės įvairovės. Mokykla pasirūpina papildomomis EAL anglų kalbos pamokomis, jeigu ši kalba nėra moksleiviui gimtoji. Tai leidžia išmokti akademinės kalbos, įgyti pasitikėjimo savimi ir sklandžiau įsilieti į ugdymo procesą.

Mokomasi mažose grupėse, kiekvienas moksleivis turi jam padedantį mokytoją, kuris gali padėti visais iškilusiais klausimais.

Daugiau informacijos

Moksleiviai skatinami įsitraukti į daug skirtingų popamokinių veiklų. Pasirinkimas išties didelis: skirtingus moksleivių interesus vienijantys klubai, pavyzdžiui, debatų, šachmatų ar literatūros, skirtingų rūšių sporto ir meno būreliai – kiekvienas moksleivis ras sau tinkamą veiklą. Kadangi mokykla yra įsikūrusi parke, tai leidžia moksleiviams sportuoti, mokytis ar tiesiog laiką leisti gryname ore.

Mokykla moksleiviams siūlo apgyvendinimą šiuolaikiškai įrengtuose namuose. Mergaitės ir berniukai gyvena skirtinguose pastatuose, kur palaikomas bendruomeniškumas, moksleiviai gali netrukdomai mokytis ar atsipalaiduoti po pamokų. Vyriausieji moksleiviai turi galimybę gyventi kambariuose po vieną.

egoperfectus

Turite klausimų?

Aida Sodienė

+370 620 22210
aida@egoperfectus.lt

PARAŠYKITE MUMS

[contact-form-7 id="2567" title="Susisiekite"]

Nuotraukų galerija

Faktai apie mokyklą:

  • 2021 m. Leighton Park School buvo pripažinta geriausia Pietryčių Anglijoje.
  • Tarptautinio bakalaureato vidurkis – 35,5 balo.
  • Mokykla siekia moksleiviams suteikti maistingą ir subalansuotą maistą, atsižvelgiant į kiekvieno mitybos poreikius.