egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Personalizuota edukacija

Long Bay College

  /  Vidurinės mokyklos užsienyje   /  Long Bay College

Long Bay College

Naujoji Zelandija yra šalis, turinti vieną gražiausių  ir konstrastingiausių peizažų pasaulyje. Moksleiviai yra skatinami keliauti ir patirti šios šalies grožį,nes ta yra laikoma svarbia ir integralia mokslų Naujoje Zelandijoje dalimi. Long Bay College nuolat organizuoja ekskursijas po Šiaurinę ir Pietinę salos dalį – Rotorua miestelį, garsėjantį terminiais vandenimis ir maorių gyvenvietėmis, Waiotapu  ir Tongariro nacionalinius parkus.

Long Bay College įsikūręs Oklande, ramioje vietoje, apsuptoje gausybės parkų ir paplūdimių, 25 minutės traukiniu iki centrinio verslo rajono. Oklandas – didžiausias miestas Naujojoje Zelandijoje, kuris yra laikomas viena saugiausių vietų pasaulyje. 

Stabilus, šiltas klimatas, įvairialypis kraštovaizdis, tarpkultūrinė aplinka paverčia Long Bay College viena patraukliausių vietų viduriniam mokslui.

Long Bay College didžiuojasi aukštais savo moksleivių pasiekimais, o aukšti NCEA egzaminų rezultatai leidžia mokiniams įstoti į prestižinius Japonijos, Vokietijos, Australijos, Tailando universitetus.

Daugiau informacijos

Mokslo metai

  • Mokslo metai yra suskirstyti į 4 mokslo ciklus, kiekvieno trukmė 10 savaičių.
  • Mokslo metu pradžia sausio gale/ vasario pradžioje.
  • Kiekvieno ciklo pabaigoje, mokiniai turi 2 savaičių atostogas, kurių metu moksleiviai keliauja arba renkasi papildomas anglų kalbos pamokas.
  • Mokslo metai baigiasi gruodžio pradžioje.
egoperfectus

Turite klausimų?

Aida Sodienė

+370 620 22210
[email protected]

PARAŠYKITE MUMS

[contact-form-7 id="2567" title="Susisiekite"]