egoperfectus

Susisiekite

 Vytauto g. 14, Vilnius
 (8-5) 249 8741
 +370 694 57384
 [email protected]
 I-V 9:00 – 18:00

PARAŠYKITE MUMS

Image Alt

Mander Portman Woodward School

Nepriklausoma mokykla Kembridže, Londone ir Birmingeme, Didžiojoje Britanijoje

Mander Portman Woodward School

1973 m. mokykla buvo įkurta trijų Kembridžo universiteto absolventų. Strategiškai puikiose vietose – Londone, Birmingeme ir Kembridže – įsikūrę mokyklos padaliniai yra visai netoli prestižinių universitetų akademinių miestelių. Kasmet šioje mokykloje mokosi iš viso apie 1200 moksleivių, iš kurių trečdalis – užsieniečiai. Galima mokytis pagal GCSE, IGCSE, A lygio ir International Foundation Programme ugdymo programas. Klasių grupės nedidelės, sudarytos daugiausia iš 10 moksleivių. Šios mokyklos mokytojai patys rengia mokomąją medžiagą, A lygio ir GCSE egzaminų užduotis.

Mokykloje labai svarbu laikytis punktualumo lankant pamokas ir teikiant darbus iki numatyto termino. Moksleiviai ir mokytojai vieni į kitus kreipiasi vardais, siekiant sukurti malonią atmosferą. Stengiamasi suprasti moksleivių poreikius ir pritaikyti mokymo stilių, kad būtų ugdomas jų akademinis ir asmeninis potencialas.

.

Daugiau informacijos

Mokykla ištisus metus organizuoja socialines ir sporto užklasines veiklas, kas moksleiviams suteikia smagią aplinką, padedančią palaikyti sveiką gyvenseną, leidžiančią bendrauti su bendraamžiais bei ugdyti lyderystės įgūdžius. Tikima, kad akademinė veikla yra tik dalis viso mokymosi. Moksleiviai skatinami dalyvauti įvairiuose socialiniuose renginiuose, pavyzdžiui, labdaros akcijose, debatuose ir taip ugdyti sąmoningumą. 

Moksleiviai apgyvendinami mokyklai priklausančios įmonės patalpose, esančiose visai netoli mokyklos, nesvarbu, ji Kembridže, Londone ar Birmingame. Kiekvienam tarptautiniam moksleiviui suteikiamas vienvietis kambarys su atskiru vonios kambariu.

egoperfectus

Turite klausimų?

Aida Sodienė

+370 620 22210
[email protected]

PARAŠYKITE MUMS

[contact-form-7 id="2567" title="Susisiekite"]

Nuotraukų galerija

Keli faktai apie mokyklą:

  • Jau daugiau nei 15 metų priimami moksleiviai iš užsienio šalių. Kiekvienais metais siūloma 150 vietų tarptautiniams moksleiviams.
  • Mokyklos padalinys Londone yra įsikūręs Pietų Kensingtono centre, viename svarbiausių pasaulio kultūros centrų. Čia įsikūrę trys didžiausi Londono muziejai, taip pat seniausia Didžiojoje Britanijoje koncertų salė.
  • 2021 m. 63 % moksleivių buvo įvertinti A ir A+ balais.